Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus kolegija

QUOTE(Demi @ 2008 10 06, 14:56)
Sveikutes,

Studijuoju Turizmo ir viesbuciu administravima treciame kurse(neakivaizdinis skyrius), vat ka tik po poros metu akademiniu atostogu gryzau, nuo siandiena jau sesija prasidejo, neturiu  nieko, nei uzrasu, nei kursiniu, kurie  lyg buvo uzduoti per vasara daryti.  unsure.gif Rytoj begsiu i paskaitas, siandiena neiseina, neturiu kur maziuko palikti.Gal kas studijuojate sita profesija,pasidalinkite info. 4u.gif



Sveika, as irgi studijuoju Turizmo ir viesbuciu administravima treciame kurse, neakivaizdziai:))gal mes grupiokes? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune B. @ 2008 10 16, 16:01)
Sveika, as irgi studijuoju Turizmo ir viesbuciu administravima treciame kurse, neakivaizdziai:))gal  mes grupiokes? biggrin.gif

Tai tikriausiai bigsmile.gif juk tik dvi grupes yra trecio kurso M1 ir M2 kurioje tu grupeje? biggrin.gif
Atsakyti
labutis. senai jau pas jus čia bebuvau. klausykit gal kas ka nors žino apie sociologijos dėstytoją S.Batulevičiūtę?? mum šeštadienį kontrolinis pas ją, tai būtų įdomu sužinoti kokia ji per egzus būna. labai žiūrinėja?? ir kaip vertina? labai tai aktualu man dabar, nes kažkaip į galvelę niekas nelenda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xmiaux: 16 spalio 2008 - 23:22
QUOTE(xmiaux @ 2008 10 16, 23:21)
labutis. senai jau pas jus čia bebuvau. klausykit gal kas ka nors žino apie sociologijos dėstytoją S.Batulevičiūtę?? mum šeštadienį kontrolinis pas ją, tai būtų įdomu sužinoti kokia ji per egzus būna. labai žiūrinėja?? ir kaip vertina?  labai tai aktualu man dabar, nes kažkaip į galvelę niekas nelenda



Labas, viskas normaliai, ir nelabai žiūri, ir pažymiai neblogi mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis,siandien pas mus darbo saugos kontrolinis,desto vyras(pavardes nezinau) doh.gif , gal zinot ar jis labai grieztas,nes reikia viska ismokti atmintinai,jeigu savais zodziais tai mazins bala g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigo @ 2008 10 17, 09:04)
Labutis,siandien pas mus darbo saugos kontrolinis,desto vyras(pavardes nezinau) doh.gif , gal zinot ar jis labai grieztas,nes reikia viska ismokti atmintinai,jeigu savais zodziais tai mazins bala g.gif


Jeigu Buckiunas, tai pas ji visi pazymiai geri. Be to, kiek pastebejau, tai jis panom ypac pakelia pazymi. Mano grupioke jam vis akimis mirgsejo, ir vienaip ir kitaip. Kai saugos darba atnese tikrinti, tai savo akimis maciau kad visas darbas buvo perbrauktas, o parase 10, va. Pati asmeniskai gavau 9, nors darba nesiau tikrinti 2 kartus. Tai pasake kad pati parasyciau sau pazymi, grupiokas ikalbinejo kad pasirasyciau sau 10, bet kazkaip sazyne neleido biggrin.gif Beje sake kad jam patinka kai studentes pas ji eina daznai lotuliukas.gif Manyciau kad labai nervintis del kontro nereikia (man atrodo kad jis isvis musu kontru netikrino, nes pazymiu taip ir nepasake) smile.gif Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigo @ 2008 10 17, 09:04)
Labutis,siandien pas mus darbo saugos kontrolinis,desto vyras(pavardes nezinau) doh.gif , gal zinot ar jis labai grieztas,nes reikia viska ismokti atmintinai,jeigu savais zodziais tai mazins bala g.gif

Mums Koncevicius desto, tai siaip normaliai viskas su juo, neskupus biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, studijuoju bankininkyste neakivaizdziai I kursas. Tik cia radau kad buriasi internete visi, gal susikonktaktuojam? blush2.gif mano skype: pjooklas arba lazeris raketa parakas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Demi @ 2008 10 16, 19:21)
Tai tikriausiai bigsmile.gif  juk tik dvi grupes yra trecio kurso M1 ir M2 kurioje tu grupeje? biggrin.gif



M1 smile.gif o tu tik nuo siu metu pradejai?
Atsakyti
QUOTE(sigo @ 2008 10 17, 09:04)
Labutis,siandien pas mus darbo saugos kontrolinis,desto vyras(pavardes nezinau) doh.gif , gal zinot ar jis labai grieztas,nes reikia viska ismokti atmintinai,jeigu savais zodziais tai mazins bala g.gif



labukas, na kaip tau sekesi sauga? man tai pasiseke uzskaite, nereikejo rasyti.
Klausyk, gal zinai kas jusu daro mikrekonomikos 3 var? Brac keliu kalsusimu nerandu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune B. @ 2008 10 19, 16:48)
M1 smile.gif o tu tik nuo siu metu pradejai?

Taip tik nuo siu metu, tai mes dabar kursiokes mirksiukas.gif thumbup.gif friends.gif
Atsakyti
SOS!!!!!!!!!!!!! Laba vakara 4u.gif turiu klausimeli, gal kas turite Audito namu kontrolini darba smile.gif Ui kaip buciau dekinga biggrin.gif
Atsakyti