Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus kolegija

QUOTE(ingulia @ 2008 10 10, 12:18)
ir man net įdomu pasidarė, net pasižiūrėjau tvarkaraščius, tai pasirodo, Kašėtienė, bet su ja neteko susidurti.

Na musu darbu tiek neatmete Kasetiene g.gif Jinai megsta prie darbo iforminimo kabinetis (sriftas ne tas ir pan. doh.gif )
Atsakyti
na jau ekf tai tikrai labai juodai kimba prie įforminimo, raštvedybos reikalavimų, kai kas net klaidas pažymi doh.gif Kartais būdavo jausmas, kad sekretores tenai ruošia... Nes visas dėmesys į įforminimą, o ne į turinį... Čia taip pajutau su diplominio vadove: pralaiko darbą kelias dienas, nuvarai pasiimti, aišku tekstas neskaitytas, užtat ant titulinio užrašas "Titulinio forma gera" ir pakeisti turinyje skyrių pavadinimai, viskas...
Atsakyti
Sveikos,

matyt, reik jungtis ir man prie kolegių bigsmile.gif

MEF
Eglootia:) - MEF, kultūrinės veiklos vadyba III kursas neakivaizdžiai
Funambola - MEF, kultūrinės veiklos vadyba II kursas neakivaizdžiai
skotche - MEF, kultūrinės veiklos vadyba III kursas neakivaizdžiai

Aš įstojau šiemet iškart į II kursą, nes jau porą diplomų turiu, tik kitos srities truputuką. Kiek žinau, tai iš I kurso teks tik vadybą išsilaikyti, o visi kiti dalykai kaip ir užsiskaito.
Smagu bus bendrauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 13, 11:13)
Sveikos,

matyt, reik jungtis ir man prie kolegių  bigsmile.gif

MEF
Eglootia:) - MEF, kultūrinės veiklos vadyba III kursas neakivaizdžiai
Funambola - MEF, kultūrinės veiklos vadyba II kursas neakivaizdžiai
skotche - MEF, kultūrinės veiklos vadyba III kursas neakivaizdžiai

Aš įstojau šiemet iškart į II kursą, nes jau porą diplomų turiu, tik kitos srities truputuką. Kiek žinau, tai iš I kurso teks tik vadybą išsilaikyti, o visi kiti dalykai kaip ir užsiskaito.
Smagu bus bendrauti  4u.gif


Sveika 4u.gif

O i dienini ar i neakivaizdini stojai? o vadyba jau zinai pas ka? Nes pas Laimi Vilkonciu gali buti, tai pas ji fainai (mano neakivaizdinio grupiokai pas ji laike, tai sake kad labai fainas destytojas), as pati vadyba atsiskaiciau kai dar dieniniam buvau, tai pas Arieska teko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2008 10 10, 17:14)
Ot ššššššššššššššš, būtent mano grupė ten ir papuola. Nesuprantu kodėl neįskaityta  g.gif

Sorry gal durnas klausimas, bet tu el.p. siuntei ar popierini varianta nesei?


Beje kas ka zino apie destytoja A. Voiciechovska blink.gif
Atsakyti
Voiciechovska tai teisę dėsto, taip? Teko su ja bendrauti prieš kažkiek nemažai metų, tai matau vis dar dėsto. Tai nžn kaip dabar, bet anais laikais ji save pristatydavo kaip super duper praktikuojančią teisininkę, paskaitose pateikdavo daug pavyzdžių iš praktikos, teorijos beveik nereikalaudavo, reikėdavo spręst situacijas, galima buvo naudotis įstatymais. Tai jei ir dabar toks stilius, tai manau tikrai geriau nei pas Masandukaitę tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lowetears @ 2008 10 14, 02:25)
Sorry gal durnas klausimas, bet tu el.p. siuntei ar popierini varianta nesei?
Beje kas ka zino apie destytoja A. Voiciechovska  blink.gif

Siunčiau ir el.p. ir atspausdintą nunešiau. Šiandien reiks pasiskambint į skyrių, pasiteiraut.
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2008 10 14, 09:04)
Voiciechovska tai teisę dėsto, taip? Teko su ja bendrauti prieš kažkiek nemažai metų, tai matau vis dar dėsto. Tai nžn kaip dabar, bet anais laikais ji save pristatydavo kaip super duper praktikuojančią teisininkę, paskaitose pateikdavo daug pavyzdžių iš praktikos, teorijos beveik nereikalaudavo, reikėdavo spręst situacijas, galima buvo naudotis įstatymais. Tai jei ir dabar toks stilius, tai manau tikrai geriau nei pas Masandukaitę tongue.gif

Ačiū 4u.gif kažkaip įdomiai, I kurse mums teisę pradėjo dėstyt Masandukaitė, o jau dbr žiūriu Voiciechovska. NIu jei tokie atsiliepimai, tai manau, kad tirėtų būti super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(jurguliukas @ 2008 10 14, 09:59)
Siunčiau ir el.p. ir atspausdintą nunešiau. Šiandien reiks pasiskambint į skyrių, pasiteiraut.

Buk gerutė duok žinot, kai ką išsiaiškinsi mirksiukas.gif Mums dėstytoja lygtai sakė, kad jei ji patvirtins tik tokiu atveku popierinį darbo variantą reikės nešti g.gif Aš jau matyt vėl kažką ne tą išgirdau doh.gif
Atsakyti
O kaip merginos jums dėstytoja Šapalienė? Mum atsiskaitymai bus kitą sesiją, šią dar tik paskaitos, bet kažkoks nekoks įspūdis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lowetears @ 2008 10 14, 15:33)
Ačiū  4u.gif  kažkaip įdomiai, I kurse mums teisę pradėjo dėstyt Masandukaitė, o jau dbr žiūriu Voiciechovska. NIu jei tokie atsiliepimai, tai manau, kad tirėtų būti super  thumbup.gif
Papildyta:

Buk gerutė duok žinot, kai ką išsiaiškinsi  mirksiukas.gif  Mums dėstytoja lygtai sakė, kad jei ji patvirtins tik tokiu atveku popierinį darbo variantą reikės nešti  g.gif Aš jau matyt vėl kažką ne tą išgirdau  doh.gif

Šiandien pasiskambinau į skyrių, sakė mano darbo jie neturi, tai greičiausiai pasiliko pas save ir užskaitė. Daugiau nieko nežinau. Iš elektroninio laiškelio supratau, kad galiu spausdint, nors konkrečiai nepatvirtino.
Atsakyti
Sveikutes, labai reikia pagalbos:) gal tos, kurios moketes buhalterine apskaita pas Filipaviciene turit jos konspektus kompiuteryje issisaugojusios?
Man neatidaro adresu kur ji dave, o sviestis tai jau bus paskutinis isigelbejimas smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal turit kokiu atsiliepimu apie dest. Migla Digriene ir Liuda Maciukeviciene?
Nes reikia rinktis diplominio vadova, bet apie jas jokios info neturiu ax.gif
Atsakyti