Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis- X

QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 24, 08:25)
icibici, kokiu laiku buvo tavo pavakariai, sportas ir naktipiečiai? be to, jei pradedi sportuot, tai tom dienom, kai sportuoji, 1500 yra mažokai.

Pavakariai tai buvo,kai vaziavau is darbu i sporto kluba-kazkur apie 17.30,sportas 18-21val/atrodo ilgokai as cia,bet valanda spining'ui ,valanda visokiem kardio it t.t,ir valanda -relax'ui-pirciai,baseinams ir kitiems malonumams wub.gif Kol parsiradau namolio,tai ir 22val.atejo-maniau,nieko nebevalgysiu,bet taip ant rugsteles traukia-negaliu,tai taip skaniai atsigaivinau tais mandarinais mirksiukas.gif
Dabar,kai rasau sia zinute,tai vel ka tik is po klubo ir vel atsigaivinau mandarinais-tokiais dyyyyyyyydeliais blush2.gif Nespejau Saltmetes patarimu perskaityti.
O mityba mano siandien tokia buvo

PUSRYCIAI:varske su nat.jogurtu ir sv.braskemis,zalia arbata su cukrumi 197kcal
PRIESPIECIAI:1.''Activia''jogurtas120 , 2mandarinai 81kcal
2.gabalelis torto ir vyno taure uz bendradarbes gimtadieni 388kcal
PIETUS:darzoviu sriuba204 ,krabu lazdeliu-burokeliu salotos 218kcal
PAVAKARIAI:arbata su medumi,varskes suris 295kcal,vynuoges 182kcal
VAKARIENE 19-21 val.sportas
NAKTIPIECIAI:2mandarinai 108kcal
BENDRAME:1793kcal Ohoho doh.gif blush2.gif Bet klausant Saltmetes,tai nelabai baisu gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(icibici @ 2008 09 25, 00:31)
1. Pavakariai tai buvo,kai vaziavau is darbu i sporto kluba-kazkur apie 17.30,sportas 18-21val/atrodo ilgokai as cia,bet valanda spining'ui ,valanda visokiem kardio it t.t,ir valanda -relax'ui-pirciai,baseinams ir kitiems malonumams wub.gif Kol parsiradau namolio,tai ir 22val.atejo

2. BENDRAME:1793kcal  Ohoho doh.gif 

1. Icibici, spinningas ir yra kardio jau, tai biski daugokai kardio darai, jei dvi valandas net doh.gif ne trenerė aš, bet mano tokiu ne profesionaliu supratimu tai geriau po sniningo jėgos pratimų dar padaryt, jei po spinningo dar turi jėgų (kas šiaip gan keista g.gif )
2. su tiek sporto tai yra abosoliučiai normalu, tikrai ne per daug. schmoll.gif
Atsakyti

Nu ka, siandien as valgiau:
Pusryciai;kiausinis, majonezas, sumustinis su vistos kumpeliu-270
Priespieciai-obuoliu tyrele(labai neskani vaikui buvo duoti, o mesti juk nemesi blush2.gif )-100
Pietus:plovas,1/2 puodelio kefyro -450
Vakariene: troskintos darzoves, duonos rieke-280,
varske su obuoliene-150

Viso:1250
Turiu naktipieciams dar saldaini tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 25, 08:27)
Icibici, biski daugokai kardio darai, jei dvi valandas net  doh.gif  ne trenerė aš, bet mano tokiu ne profesionaliu supratimu tai geriau po sniningo jėgos pratimų dar padaryt, jei po spinningo dar turi jėgų (kas šiaip gan keista  g.gif )

As,matai,cia tokia saviveikla uzsiimu.Nepaskirtas man personalus treneris dar,tai nelabai zinau su kuriais treniruokliais dirbti.Bet pvz.siandien tai 1val.praleidau ''dirbdama''su visokiom ''slidem'',begimo takeliais,iv.dviraciais kardio rezime,o antra valanda tai vaiksciojau po visa sale ir bandziau ivairiausius.Sestadieni turiu jau appointment'a,tai zinosiu tiksliai savo programa ir ja vykdysiu fitness4.gif
O siandien maitinausi taip
PUSRYCIAI:4grudu su dziovintais vaisiais kose 298,arbata su pienu 40
PRIESPIECIAI:''Activia''jogurtas,obuolys ir vel arbata 165 kcal
PIETUS:2mazuciai kukuliukai su trupineliu ryziu ir daaaug svieziu salotu 305kcal
poru/salieru tirsta sriuba 295
PAVAKARIAI:arbata,100gr balto varskes surio ir kriause 480kcal
VAKARIENE.................
NAKTIPIECIAI vel 22val doh.gif arbata,100gr varskes su 50gr nat.jogurto ir sv.braskemis 181kcal
BENDRAME:1764kcal

Labai nepatinka man tas naktinis valgymas,bet taip jau gaunasi.Sakiau,nesiuos i kluba ir po sporto ramiai sau suvalgysiu poilsio kambaryje.Vis valanda laiko islosiu,bus 21val.ne 22.Kazin,ar protingai as cia mastau? g.gif ax.gif
Atsakyti

Vakarykštė diena:

Pusryčiai: grūdėta varškė (200), kava
Priešpiečiai: persikas (80)
Pietūs: ryžių- pomidorinė sriuba (150), kepta j.lydeka (200), burokėlių salotos su pupelėmis (100)
Pavakariai: multi sultys (100)
Vakarienė kabake: šašlykai (300), ryžiai (100), daržovės (50), pyragaitis (200), kava

Iš viso: 1480 kcal.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Grįžtu ir vėl pas jus.Jūs man pasakykit kaip reikia valią ugdyt, nu pas mane jos nė velnio nėr doh.gif schmoll.gif
Vakarykštis:
Pusryčiai: Greitai paruošiama makaronų sriuba (200), sumuštinis su sūriu (200)
Priešpiečiai: Juodas šokoladas (100)
Pietūs: Koldūnai su grybais ir mėsa (400)
Pavakariai:Juodas šokoladas (100)
Vakarienė: Keptas nedidelis vištienos kumpelis (150)+juoda duona (150)+ glaistytas sūrelis (150)
Vakarienė II: obuolys (50), 2 šaukštai raugintų kopūstų (20)

Iš viso: 1520 kcal
Jūs pasakykit man ar aš gerai duodu tiek kalorijų batono riekei su sviestu? g.gif
Na riekė standartinė batono, o ir sviesto nestorai (tačiau ir ne permatomai užtepu g.gif )
Atsakyti
QUOTE(icibici @ 2008 09 26, 00:54)
1.Sestadieni turiu jau appointment'a,tai zinosiu tiksliai savo programa ir ja vykdysiu fitness4.gif

2.Vis valanda laiko islosiu,bus 21val.ne 22.Kazin,ar protingai as cia mastau? g.gif  ax.gif

1. Nu tai ir šaunu, nes saviveikla užsiiminėt tikrai nėra gerai schmoll.gif . Gali ir pakenkt sau.
2. Manau, kad visai nebloga įdėja. Nora šiaip, priklausomai nuo to, kada tu eini miegot, gal ir ta 22 valanda visai nėra blogai.

QUOTE(devintas dangus @ 2008 09 26, 12:20)

Nu dėl batono nepasakysiu, nes nevartoju tokio dalyko, bet va kad daržovių nevalgai visai, tai laaaabai blogai. Ir saldumynų daugokai vienai dienai. Vieną porciją šokolado ir tą sūrelį laisvai galėjai pakeist kokiu vaisium (ar net dviem) ir daržovių salotų porcija prie tos vištienos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 26 rugsėjo 2008 - 12:24
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 26, 15:22)
1. Nu tai ir šaunu, nes saviveikla užsiiminėt tikrai nėra gerai  schmoll.gif . Gali ir pakenkt sau.
2. Manau, kad visai nebloga įdėja. Nora šiaip, priklausomai nuo to, kada tu eini miegot, gal ir ta 22 valanda visai nėra blogai.

QUOTE(devintas dangus @ 2008 09 26, 12:20)

Nu dėl batono nepasakysiu, nes nevartoju tokio dalyko, bet va kad daržovių nevalgai visai, tai laaaabai blogai. Ir saldumynų daugokai vienai dienai. Vieną porciją šokolado ir tą sūrelį laisvai galėjai pakeist kokiu vaisium (ar net dviem) ir daržovių salotų porcija prie tos vištienos.

Žinau, kad blogai dėl to šokolado.Bet kad man per pmstaip traukia ant saldumynu nerealiai doh.gif blink.gif
Atsakyti
KETVIRTADIENIS

PUSRYCIAIl: 2 riekes duonos (240) su kreminiu suriu (50) ir paprika (15)
PRIESPIECIAI: 3 duoniukai su houmus (135+100)
PIETUS: vistienos-kreveciu-avokadu salotos su aliejum (550)
PAVAKARIAI: obuolys (60)
VAKARIENE: barbekiu jautiena (200), pomidorai ir agurkas (60), 4 rutuliukai cesnakines duonos (400), saldainis (70), vynas (100)

VISO: 1980 blush2.gif Mano pasizadejimas sutilpti i 1500-1600 nepavyko, nes buvo grazus oras ir MB dare barbekiu, ir dar drauge uzsuko. O kad tam vienam mini cesnakiniam rutuliuke 100 kaloriju, pamaciau tik pavalgius doh.gif


PENKTADIENIS

PUSRYCIAI: nat. jogurtas su medum (130+50), bananas (100)
PRIESPIECIAI: obuolys (70)
PIETUS: tortilija su vistiena ir salotom (400), bananas (100)
PAVAKARIAI: 2 nektarinai (140), cipsai (200)
VAKARIENE: paprika, idaryta grudeta varske ir crayfish (?) (180), vysniniai pomidoriukai (50), truputis jogurto (50)

VISO: 1570 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piripiri: 27 rugsėjo 2008 - 00:36
O as esu kalta, kalta, kalta notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Vakar buvo meetas, tai jei visa diena graziai issilaikiau su 600 kaloriju, pasilikusi vakarui dar 600-700, tai vakare suputau kepta vistos kulsele, spranele su 4 keptom bulvem, uzsikandau misrainiu(gal ir po sauksta, ale gavosi irgi daug), uzsigeriau vermutu doh.gif Lyg to man butu maza-dar torto gabala susveiciau doh.gif
Zodziu, siandien iskrova su 1000 kaloriju 4u.gif
Atsakyti
Vakar:

PUSRYČIAI: Knorr sūrio sriuba (95)+ 2 batono riekutės (200)+sviestas(100)
PRIEŠPIEČIAI: 3 saldainiai (100)
PIETŪS: Lėkštė burokėlių sriubos su frikadelėm (200)
PAVAKARIAI: Obuolys (40)+tuno salotos (150)+ pusė riekės penkiagrūdės duonos (150)
PAVAKARIAI II: pora šaukštų raugintų kopūstų (20)+šaukštas burokėlių mišrainės (50)
VAKARIENĖ: Lėkštė burokėlių sriubos su frikadelėm (300)+bandelė (200)

IŠ VISO: 1605

Dėl šokolado pasižadu mažint, šiandien važiuosim i turgu, uzsipirksiu vaisiu blush2.gif doh.gif
Atsakyti
SESTADIENIS

PUSRYCIAI: avizine kose su puse banano, iv.seklom ir medumi (220+60+50+50)
PIETUS: ruda bandele su ozkos suriu (150+120), 7 krabu lazdeles (90), vysniniai pomidoriukai (50)
PAVAKARIAI: bananas (120), blynas (crumpet) (80)
VAKARIENE: barbekiu kiauliena (350), agurkas (20), vynas (120)

VISO: 1480 thumbup.gif

Priespieciu nebuvo, nes velai pusryciavau.
Atsakyti