Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis- X

QUOTE(piripiri @ 2009 01 18, 14:04)
Na, jis toks kreminis, bet kietesnis už brie sūrį, angliškas. Skonis nėra toks aštrus kaip kitų pelėsinių. Ir šitas su abrikosų gabalėliais, tai toks saldžiai lengvai pelėsinis wub.gif Tikrai labai skanus, pirksiu dažniau.

O čia Lietuvoje yra?
Ar čia į Angliją reiktų palėkt jo? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loli_judo @ 2009 01 18, 15:16)
O čia Lietuvoje yra?
Ar čia į Angliją reiktų palėkt jo? lotuliukas.gif

Nežinau, ar LT yra biggrin.gif Aš Londone gyvenu. O Stiltonas tai tokia vietovė Anglijoj. Pažiūrėk pardėse ir pranešk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(piripiri @ 2009 01 18, 14:22)
Nežinau, ar LT yra biggrin.gif Aš Londone gyvenu. O Stiltonas tai tokia vietovė Anglijoj. Pažiūrėk pardėse ir pranešk mirksiukas.gif

Perkuisiu viską mirksiukas.gif bet jaučiu, kad nelabai bus unsure.gif
Pabandysiu vistiek, labai mėgstu sūrius ir visokius neragautus mėgstu bandyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Loli_judo @ 2009 01 18, 15:25)
Perkuisiu viską mirksiukas.gif  bet jaučiu, kad nelabai bus unsure.gif
Pabandysiu vistiek, labai mėgstu sūrius ir visokius neragautus mėgstu bandyti doh.gif

Aš irgi labai mėgstu, bet kažkaip nepirkdavau aš jų dažnai... Net nežinau kodėl g.gif O dabar dėl kalcio truputį susirūpinau biggrin.gif Dar turiu kažkokio su spanguolėm užsipirkus, žiūrėsim, kas ten per skonis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(piripiri @ 2009 01 18, 14:33)
Dar turiu kažkokio su spanguolėm užsipirkus, žiūrėsim, kas ten per skonis biggrin.gif

Kaip skanu tikriausiai blush2.gif M4gstu labai spanguoles blush2.gif
Atsakyti
Puse puodelio vandens su cinamonu ir medum 40 kcal.

Pusryciai: 4 grudu koshe (160)

Pietus: 2 balandeliai (500) [priskyriau daugiau, kad nepamazinciau, bet pagal skaiciuokle panasiai ir gavos]

Vakariene: darzoviu ir pievagrybiu troskinys (118) + kava nescafe 3 in 1 (75) + fermentinio surio 22 g. (76)

Priesh miega Puse puodelio vandens su cinamonu ir medum 40 kcal.

Viso siandien: 1009 kcal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 18 sausio 2009 - 19:08
QUOTE(GinCherry @ 2009 01 18, 20:05)
Puse puodelio vandens su cinamonu ir medum 40 kcal.

Pusryciai: 4 grudu koshe (160)

Pietus: 2 balandeliai (500) [priskyriau daugiau, kad nepamazinciau, bet pagal skaiciuokle panasiai ir gavos]

Vakariene: darzoviu ir pievagrybiu troskinys (118) + kava nescafe 3 in 1 (75) + fermentinio surio 22 g. (76)

Priesh miega Puse puodelio vandens su cinamonu ir medum 40 kcal.

Viso siandien: 1009 kcal.



O ko taip mazai? 4u.gif

O as siandien essen.gif :

Pusr: vakarykste darzoviu riubyte 300gr-420 kcal+kava 80( pienu ir cukrumi)

Priesp: o,5 bandeles 130 kcal

Pietus : 300gr naminiu koldunu - 780 kcal (su saukstu grietines)

pavakar: kava su pienu -30kcal

Vakariene: 350gr 0buoliu= 140kcal+30gr dziuveseliu -60 kcal

Is viso: 1640 smile.gif


Atsakyti
QUOTE(bolesiukas @ 2009 01 18, 22:00)
O ko taip mazai?  4u.gif





zinau zinau, kad per mazai, kalta blush2.gif bet niekaip nesigavo siandien daugiau, per prievarta maisto negrusi... biggrin.gif
Atsakyti
SEKMADIENIS

PUSRYČIAI: vaisių salotos (bananas, kriaušė, apelsinas, vynuogės) su 250 gr jogurto (230+220)
PRIEŠPIEČIAI: bananas (100)
PIETŪS: vištienos - daržovių troškinys (~500), latte (100)
PAVAKARIAI: jogurtas (110), 30 gr stiltono sūrio (100)
VAKARIENĖ: šparaginių pupelių-kalafiorų-sūrio apkepėlė (350)

VISO: 1690
Atsakyti
PIRMADIENIS

Pusr:kavos( 2 puodai blush2.gif )-110kcal
Kose (avizu su saldytom slyvaitem)200gr -160kcal

Priesp:obuoliu 120g- 70kcal,dziuveseliu pagrauziau 40gr-80 kcal

Pietus tai jau zdoravi gavosi lotuliukas.gif vedarai (kiekio nerasysiu nors zinau schmoll.gif ,kad kokia skaiciuotoja besidietinanti nepasibaisetu lotuliukas.gif )-1020 kca ax.gif

Vakarienes- nerasta,tik arbata su cukierio sauksteliu- 30kcal

Is viso-1470
Atsakyti
mano siandiena, vakar praktiskai identiska, skyres tik priespieciai, kurie buvo pusryciu koses pakartojimas (kosiu nemegstu ir nevalgau nuo vaikystes, bet sitas misinys man labai skanus wub.gif , dar man noretusi dziovintu kriausiu ir obuoliu, bet PC sikart tuo atzvilgiu sutiko tusciom lentynom cool.gif Islandijoj krize cool.gif ir stikline apelsinu morku sulciu bei naujos produkcijos degustavimas, kazkokis keistas sokoladinis reikalas su karameline glazura, vienas saukstas ir puslitris vandens , kad nuplaut ta bezbozna salduma lotuliukas.gif nebutu ta reikala kepusio savininko pries akis, buciau spjovus lauk biggrin.gif viso 1400kcal

PUSRYCIAI 230kcal
aviziniu dribsniu kose su dziovintom slyvom, razinom, abrikosais ir cinamonu(pati pasigaminau is puskilio dribsniu, 100g dz. slyvu, 100g razinu, 100g abrikosu, didelio sauksto cinamono bus ilgam ax.gif ) 50g sauso misinio 170kcal kavos 3 puodeliai su slakeliu lieso pieno 50kcal
PRIESPIECIAI 295kcal
sviezutele duonine bandele, rupiu miltu su sezamo seklom 40g 110kcal, tepamas varskes surelis su prieskoniais 30g 70kcal, agurkas 10kcal, 200ml naturaliu apelsinu sulciu su minkstimu 105kcal
PIETUS 330kcal
versienos balandeliai 220kcal, padazas, 80kcal, agurkas 10kcal, pomidoras 20kcal
PAVAKARIAI 40kcal
kava su pienu 15kcal, mandarinas 25kcal
VAKARIENE 170kcal
balandelis 110kcal, padazas 40kcal, pomidoras 20kcal
NAKTIPIECIAI 240kcal
grudeta varske 110kcal, naturalus jogurtas 80kcal, arbata su cinamonu ir medumi 50kcal
VISO 1305

tiesa, manes nepazistanciom. as visada valgau 6 kartus dienoj, nes mano diena bezboznai ilga, keliuos 6 ryto ir guluos kokia 1 nakties, peledos neistaiso nei ankstyvas darbas, nei miego trukumas, matyt tik grabas pataisytu unsure.gif savaitgali, jei laisva, miegu, miegu, miegu, kol vaikas su kokia malka nepradeda per galva trankyti doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktine Fėja @ 2009 01 20, 03:14)
tiesa, manes nepazistanciom. as visada valgau 6 kartus dienoj, nes mano diena bezboznai ilga, keliuos 6 ryto ir guluos kokia 1 nakties, peledos neistaiso nei ankstyvas darbas, nei miego trukumas, matyt tik grabas pataisytu unsure.gif  savaitgali, jei laisva, miegu, miegu, miegu, kol vaikas su kokia malka nepradeda per galva trankyti doh.gif  cool.gif

Dabar jau pažystame thumbup.gif
Aš tokia pati lotuliukas.gif
Ir parašo pelė superinė lotuliukas.gif
Atsakyti