Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis- X

QUOTE(Loli_judo @ 2009 01 17, 17:00)
Na merginos, jūs priskaičiavot ir prirašėt tiek, kad aš visai susimaišiau doh.gif
Tai kaip su tais spagečiais mano? Negaliu dabar ramiai miegoti blush2.gif
Jei aš skaičiuoju jau išvirtus 100 gr, tai čia gerai ar ne? Reikia sausą kiekį sverti prieš verdant o po to skaičiuot iš naujo? doh.gif  Susipainiojau visai g.gif

ramybes tiktai ramybes, viskas seniai susverta ir virta, ir sausa mirksiukas.gif galiu saziningai pasakyt, kad davei jiems siek tiek perdaug biggrin.gif makaronai, ryziai, grikiai, perlines kruopos virtos visos kainuoja nuo 100 iki 120 uz simta gramu virtu. as duodu savom visalaik 110 ir del vienos ar dvieju kaloriju nesuku savo grazios galvos rolleyes.gif ax.gif nes pries tai sverus ir skaiciavus simtus kartu, siandien va pries rasydama eksperimenta pakartojau su savo ryziais ir vaiko spageciais tikslu kaip vaistinej biggrin.gif 300g nevirtu ryziu, 1050kcal, virtu lygiai kilas, reiskias 105, vaiko spageciai, 353kcal, virem 100g sausu, svere isvirti 320g, reiskias 110kcal virtu mirksiukas.gif
meniu niekaip neprisiverciu atspausdinti, tingine cool.gif blush2.gif
rytoj pasizadu pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 01 17, 23:53)
kokia 4 grudu koshe? nes pvz nordic tai 100 gr. 320 kcal mastau.gif



Manosios 100gr tu sausu grudeliu -335 kcal+ dejau is vasaros uzaldytu slyvu su biski cukraus(kcal suskaiciuotos ir uzrasytos pries sladant 900gr-900 kcal),taigi slyvu dedu 150gr-150kcal.

Tai 335+150=485 isejo man koses 700gr,megstu skystoka ax.gif

Taigi kcal mano 200gr(jau isvirtos kosytes gaunasi 140+saukstelis cukraus= 180kcal. 4u.gif

niu ar as blogai skaiciuoju,nors cia MB sugalvojo formule kaip lengvai apskaiciuot ir tiksliai,niu bet gal mes klystame ,pataisykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bolesiukas @ 2009 01 18, 10:01)
Taigi kcal mano 200gr(jau isvirtos kosytes gaunasi 140+saukstelis cukraus= 180kcal. 4u.gif

Skaičiuoji gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 18 sausio 2009 - 10:32
QUOTE(piripiri @ 2009 01 18, 00:12)
Tai kad labai čia paprasta. Paimi saujelę nevirtų makaronų - pvz, 50 gr., tarkim 170 kalorijų. Išverdi, visus suvalgai, ir vis tiek būsi gavusi 170 kalorijų. Nors jei iš smalsumo pasvertum išvirtus, pamatytum, kad svoris pasikeitęs. bet nieko persverti nereikia. Kalorijų kiek buvo, tiek ir liko, tik dėl vandens pasikeitė svoris.

Tai viskas aišku, reiškia mažiau kcal aš suvalgiau, nes svėriau jau išvirusius doh.gif
O tai visose tose internetinėse lentelėse kur duoda kalorijas visų maisto produktų, visų kruopų duodamos kcal nevirtų? Ir mėsos žalios kcal rašomos? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Naktine Fėja @ 2009 01 18, 03:55)
as duodu savom visalaik 110 ir del vienos ar dvieju kaloriju nesuku savo grazios galvos rolleyes.gif  ax.gif nes pries tai sverus ir skaiciavus simtus kartu, siandien va pries rasydama eksperimenta pakartojau su savo ryziais ir vaiko spageciais tikslu kaip vaistinej biggrin.gif 

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Loli_judo @ 2009 01 18, 11:35)
O tai visose tose internetinėse lentelėse kur duoda kalorijas visų maisto produktų, visų kruopų duodamos kcal nevirtų? Ir mėsos žalios kcal rašomos? g.gif

Todėl, kad gamina kiekviena savaip- viena verda košę skiestame piene, kita- neskiestame, viena deda sviesto, kita- ne... Priedus susidedi ir juos pripliusuoji prie sausų kruopų kcal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loli_judo @ 2009 01 18, 13:35)

O tai visose tose internetinėse lentelėse kur duoda kalorijas visų maisto produktų, visų kruopų duodamos kcal nevirtų? Ir mėsos žalios kcal rašomos? :h


va cia galima ir apdorojimo buda pasirinkti http://www.megaukismaistu.lt/calc.php labai patogus puslapis ish tikruju nes ishkarto susumuoja viska smile.gif

Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 01 18, 12:06)
va cia galima ir apdorojimo buda pasirinkti http://www.megaukismaistu.lt/calc.php labai patogus puslapis ish tikruju nes ishkarto susumuoja viska smile.gif

thumbup.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
ŠEŠTADIENIS

VĖLYVI PUSRYČIAI: avižinė košė su medumi (220+45), gabalėlis picos (180)
PIETŪS: pilno grūdo bagel su stiltonu su abrikosais (230+200)
PAVAKARIAI: bananas (100)
VAKARIENĖ: pusė vištienos kepsnio (170), pilno grūdo ryžiai (180), brokoliai, žiediniai kopūstai, morkos (70), vynas (120)
NAKTIPIEČIAI: jogurtas (110)

VISO: 1625

p.s - gal kuri žinot, kaip lietuviškai bagel? Tokios kaip barankos, tik minkštesnės, sumuštiniams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piripiri: 18 sausio 2009 - 13:36
QUOTE(piripiri @ 2009 01 18, 13:31)
pilno grūdo bagel su stiltonu su abrikosais (230+200)

Kas čia toks? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Loli_judo @ 2009 01 18, 14:36)
Kas čia toks? blink.gif

Va, aš ir galvoju, kaip lietuviškai tas bagel.... O stiltonas su abrikosais, tai sūris, šitą turbūt žinai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piripiri: 18 sausio 2009 - 13:40
QUOTE(piripiri @ 2009 01 18, 13:40)
Va, aš ir galvoju, kaip lietuviškai tas bagel.... O stiltonas su abrikosais, tai sūris, šitą turbūt žinai blush2.gif

Aš kaip tik atvirkščiai: kas tas bagel, tai supratau, o va kas yra stiltonas, tai pirmą kartą tokį žodį išgirdau blink.gif Galvojau, gal kokias raides postindama ne taip paspaudei doh.gif Prašau plačiau apie tą sūrį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Loli_judo @ 2009 01 18, 14:45)
Prašau plačiau apie tą sūrį blush2.gif

Na, jis toks kreminis, bet kietesnis už brie sūrį, angliškas. Skonis nėra toks aštrus kaip kitų pelėsinių. Ir šitas su abrikosų gabalėliais, tai toks saldžiai lengvai pelėsinis wub.gif Tikrai labai skanus, pirksiu dažniau.
Atsakyti