Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti - 2

QUOTE(Margot @ 2008 11 04, 08:03)
Smagu, kai pasišnekėjimai virsta nusišnekėjimais lotuliukas.gif Su tom šlangelėm tai jau ryškiai perlenkta lazda - komedija, ne kitaip biggrin.gif


Margot, o ką tu žinai apie gamyklinį išpilstymą, kad rašai "nusišnekėjimas"?

Paprastai fasavimas vyksta identiškai ir nėra jokių ryškesnių nukrypimų. Jei dedamas konkretus priedas, jis dedamas vienodai ir pats yra vienodas. Bent jau kituose produktuose.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 04, 09:55)
Margot, o ką tu žinai apie gamyklinį išpilstymą, kad rašai "nusišnekėjimas"?

Paprastai fasavimas vyksta identiškai ir nėra jokių ryškesnių nukrypimų. Jei dedamas konkretus priedas, jis dedamas vienodai ir pats yra vienodas. Bent jau kituose produktuose.


Vat nusipirkau neseniai 10 atomaizeriu. Tos pacios firmos. Vienos slangutes ziuri i viena puse, kitos i kita.. Beda. Kuris plastikas originalesnis?? angel_sadangel.gif

Dabar galvoju, kuris originalus, o kuris ne. Turbut eisiu i Customer Service skandalo kelti rolleyes.gif Tegul jie man isaiskina, kuri slangute slangiskesne, plastikas plastiskesnis ir produktas originalesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JVana: 04 lapkričio 2008 - 11:33
Kaip suprantu, kalba eina ne apie automaizerius, o apie parduodamus originalius kvepalus g.gif
Papildyta:
Nežinau, kokia čia tų šlangučių įtaka, bet patikrinusi saviškius, visų jų (kurie matosi, skaidrūs buteliukai) nukrypimas į vieną pusę ir į vieną kampą (tolimesnį, žiūrint iš priekio), visi skirtingų firmų ir skirtingų ml.
Atsakyti
QUOTE(ievakajus @ 2008 11 04, 09:07)
Nezinau ka daryt, kiek pamenu negalima cia tikru vardu skelbti.
Ar yra galimybe susigrazinti pinigus?

Beje, ji kvepalu isparduotuvej pardavinejo rinkinuka Allure + kazkoks kuno kremas kaina buvo 95 lt. gal kas pamenat kartais.

blink.gif Čia juk aš blink.gif
Man atrodo, kad per žiauru teigti, kad neoriginalūs padarius savo teismą doh.gif
Susigrąžinus aš pati išsiaškinsiu (bet tikrai 100%) ar taip gali būti, nes pati juos pirkau vienoj didžiausių Londono parduotuvių ir tikrai nerealu, jog tai būtų fuflo.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 04, 10:39)
Kaip suprantu, kalba eina ne apie automaizerius, o apie parduodamus originalius kvepalus g.gif


Taip. O gamyba nuo to kaip priklauso? Savaime suprantama, kad kvepalu pakuotes skiriasi kokybe ir t.t. Bet taip, kaip ta slangele ideda nedaro jokio poveikio produkto originalumui. Tai yra absoliutus absurdas, mano nuomone, vertinti kvepalu originaluma pagal taip, kaip slangele kvepaluose istatyta.

Kuo toliau, tuo labiau si tema darosi absurdiskesne. Be fufliaku, kazkokiu mistiku is pabrades, Lenkijos, pakuociu nagrinejimo, detalizavimo, apziurinejimu ir t.t. jokios kitos temos praktiskai nesivysto.

Africa syki sake, kad pasitikek sava nosim ir VISKAS. Tuo tema turetu baigtis. Jokios ten slangeles fufliako originalesniu ar originalo fufliakesniu nepadarys. Fantazijos Lietuvoj netruksta.

Prasom paaiskinti, kurie is mano Chanel originalus ir kurie NE. Nes slangutes ne i viena puse ziuri. Labai domina gamybine slanguciu istatymo analize, kuri konstatuoja produkto originaluma:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JVana: 04 lapkričio 2008 - 12:00
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 04, 12:47)
Kaip suprantu, kalba eina ne apie automaizerius, o apie parduodamus originalius kvepalus g.gif
Papildyta:
Nežinau, kokia čia tų šlangučių įtaka, bet patikrinusi saviškius, visų jų (kurie matosi, skaidrūs buteliukai) nukrypimas į vieną pusę ir į vieną kampą (tolimesnį, žiūrint iš priekio), visi skirtingų firmų ir skirtingų ml.

Išsitraukiau savuosius, visi skirtingai susisukioję, įvairių firmų, įvairių tūrių. Pavyzdžiui, du Hermes'o šlangeliai į skirtingas puses žiūri. Tai kur dabar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2008 11 04, 11:47)
blink.gif Čia juk aš  blink.gif
Man atrodo, kad per žiauru teigti, kad neoriginalūs padarius savo teismą  doh.gif
Susigrąžinus aš pati išsiaškinsiu (bet tikrai 100%) ar taip gali būti, nes pati juos pirkau vienoj didžiausių Londono parduotuvių ir tikrai nerealu, jog tai būtų fuflo.

Na, pagal ievakajus aprašymą (ypač kvapas ir jo laikymasis) į fuflo tikrai panašu. Niekas neskuba tavęs kaltint, turbūt geriausia jums susitikt ir kartu viską išsiaiškint.
Atsakyti
Kadangi daug įvairiausių fufelių, kiekviena smulkmena yra svarbi, juk pačios matėte org. ir fufelio palyginimus. Rodos smulkmė, o ji parodo kas yra kas. Todėl gal kažkas ir yra absurdiška, bet atsarga gėdos nedaro. Antraip iš kur tiek įtarimų vieniems ar kitiems kvepalams.Ir patyrusi gali užsirauti.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 04, 11:36)
Kadangi daug įvairiausių fufelių, kiekviena smulkmena yra svarbi, juk pačios matėte org. ir fufelio palyginimus. Rodos smulkmė, o ji parodo kas yra kas. Todėl gal kažkas ir yra absurdiška, bet atsarga gėdos nedaro. Antraip iš kur tiek įtarimų vieniems ar kitiems kvepalams.Ir patyrusi gali užsirauti.


Tavo nuomone, pagal nuotrauka, kurie is mano turimu yra fufliakai ir kurie originalai?
Atsakyti
QUOTE(Bobulytė @ 2008 10 07, 17:47)
...Daznai originalus kvepalai (originaliose bonkutese) viduje neturi burbuliuku, nors pardavejas tvirtina, kad kvepalai nebuvo purksti. Tai gali buti tiesa, bet taip pat burbuliuku nebuna, jei kvepalai buvo perpilstomi. Burbuliukai kvepaluose buna tik tuo atveju jei kvepalai absoliuciai nauji arba papurksta buvo tik karta...

Šita pastraipa pati sau prieštarauja g.gif


Burbuliukų gali būti ir purkštuose kvepaluose. Tiksliau, juos galima "padaryti". Apvertus buteliuką "žemyn galva" ir kelis kartus papurškus, vamzdelyje atsiras burbuliukų, nes kvepalų buteliukai paprastai nebūna visiškai pilni.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 04, 10:55)
Margot, o ką tu žinai apie gamyklinį išpilstymą, kad rašai "nusišnekėjimas"?

Yra toks dalykas kaip sveikas protas, padedantis atskirti bobų tauškalus nuo rimto turinio kalbos. Viskas - šlangų temą iš savo pusės baigiau, o absurdas ir yra absurdas, nesvarbu, kad bandomas pagrįsti "gamybinių technologijų išmanymu" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margot: 04 lapkričio 2008 - 12:42
Man tos slangutes tai nelabai panasu i rimta rodikli.O jei buteliukas apvalus, taisyklingas kubas? Kaip nori, taip ziurek.Butu idomu paziureti , pvz. to paties 5 numerelio, kelis buteliukus.Bet nieks neduos lupineti pakuociu.
Na, man kvapas , jei yra su kuo palyginti, butu svariausias argumentas.Kai nesu tiek patyrusi, tai tureciau tureti du butelaicius vienu kartu.
Atsakyti