Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti - 2

Kodėl iš piršto laužti? Čia gi tik pirkėjos žodis prieš pardavėjos žodį.

Reiktų patį buteliuką pačiupyti ir kvepalus pasipurkšti, tik tada galėtum daryti išvadas.
Atsakyti
QUOTE(centifolija @ 2008 11 04, 18:11)
Kodėl iš piršto laužti? Čia gi tik pirkėjos žodis prieš pardavėjos žodį.

Reiktų patį buteliuką pačiupyti ir kvepalus pasipurkšti, tik tada galėtum daryti išvadas.

Centifolija, aš gi to neteigiu, o klausiu smile.gif Ir prašau pardavėjos įdėti foto pilietiniam teismui biggrin.gif
Atsakyti
Man foto irgi įdomu būtų pamatyti bigsmile.gif

Margot, matyt ne taip supratau tavo žinutę. doh.gif Ajnu pasitikrinsiu mėnulio pilnumą
Atsakyti
QUOTE(Margot @ 2008 11 04, 17:13)
Centifolija, aš gi to neteigiu, o klausiu smile.gif Ir prašau pardavėjos įdėti foto pilietiniam teismui biggrin.gif

Na, aš tik vieną foto turiu (tą pačią, kuri buvo įdėta parduodant kvepalus). Prašau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Ir dėl tokio kiekio toks kriminalas? g.gif Gal kvepalai buvo netinkamai laikomi ir dėl to pasikeitė struktūra. Kai parduodami - perkami tokie likučiai, nežinia ką gali įsigyti.
Atsakyti
Jei kalbeti, apie kieki tai cia 30ml. , net ir toks kiekis chaneliu kainuoja.
Nezinau, man taip pat labai nemaloni si situacija.
Uz varda ir pavarde as atsiprasau, tikrai nederejo.
Atsakyti
Bet jei kvepalai tikri, normalūs, tiesiog netinkamai buvo laikomi, nepaslėpti tamsioje spintoje, o stovėjo matomoje vietoje. Tai ar verta dėl to dramatizuoti? g.gif Juk žinai, kad perki ne naują daiktą, padėvėtą, paturėtą, svetimą. Rodos jei perki nenaują, turi susitaikyti su atitinkamais nesklandumais, nusidėvėjimo laipsniu, ne tokia fantastiška kokybe. Nesvarbu ką pirksi. Jei aš tokį pirkčiau, tikrai nedramatizuočiau, yra kaip yra.
Atsakyti
Na ir pabaigiant savo kvepalų istoriją galiu pasakyti tik tiek - mielosios, pirkėjas rinkitės taip pat atsargiai kaip ir pardavėjas smile.gif O jei dar kam nors kyla abejonių dėl mano Chanel 'Allure' - kviečiu pas save į svečius (čia rimtai)- galėsite pauostyti, paliesti, palyginti 4u.gif Daugiau info per až, nors vardą ir pavardę jau žinot biggrin.gif
Atsakyti
Originalus ir padirbti Chanel coco mademoiselle
http://reviews.ebay....000000003826142
Atsakyti
Norėjau paklausti turinčių Nina Ricci Nina EDT 30 ml buteliuką: mano kamštelis su visais kuokeliais ir piesteliais biggrin.gif Toks:
user posted image

Bet kai kurių kvepalų kolekcijose tenka matyti 30 ml buteliuko kamštelį be jokių pagražinimų - kaip turėtų būti iš tiesų?(dėl kvapo - neabejoju - tas biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(FREDUCI @ 2008 11 20, 14:06)
Norėjau paklausti turinčių Nina Ricci Nina EDT 30 ml buteliuką: mano kamštelis su visais kuokeliais ir piesteliais biggrin.gif Toks:
user posted image

Bet kai kurių kvepalų kolekcijose tenka matyti 30 ml buteliuko kamštelį be jokių pagražinimų - kaip turėtų būti iš tiesų?(dėl kvapo - neabejoju - tas biggrin.gif )

Taip ir yra, 30ml.be pagrazinimu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ginariukas @ 2008 11 20, 13:21)
Taip ir yra, 30ml.be pagrazinimu. smile.gif

Ačiū, dar norėčiau ir kitas išklausyti biggrin.gif
Atsakyti