Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas

QUOTE(Mufasa @ 2008 11 21, 10:05)
o siaip, ar akys jautrios tusams, ar cia pirmas toks atvejis?
metaxaaa, cia tas, kuri eva longoria reklamuoja? kuo jis toks superinis? bigsmile.gif

Nepasakyčiau, kad labai jautrios schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2008 11 21, 13:48)
As tai bijau pirkt ka nors ir L'oreal tusu. Man pacioj Sarmoj patare nepirkt nieko is L'orealio, nes 90 procentu prekiu-padirbta g.gif

idomus faktas g.gif nors asmeniskai netikiu tokiais gandais, gal ir yra padirbtu, bet ne 90%.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 21 lapkričio 2008 - 13:06
QUOTE(jurguze @ 2008 11 21, 12:18)
As tai bijau pirkt ka nors ir L'oreal tusu. Man pacioj Sarmoj patare nepirkt nieko is L'orealio, nes 90 procentu prekiu-padirbta g.gif

man parveza is uk biggrin.gif Ir su juo tik reikia ismokti dazytis ir viskas bus ok.. Man patinka kad jo sepetelis toks plonas ir plasmasinis (ar guminis) ir su juo labai naturaliai atrodo blakstienytes, o jei nori daugiau tai kol pazadai antra aki jis apdziusta ir tada dazai antu sliuoksniu, puikiai issukuoja ir dar labiau pastorina..
Bandziau tikrai daug bet jis man labiausiai patinka bigsmile.gif
Aisku kiekvienam savas mieliausias wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 21, 14:05)
idomus faktas g.gif nors asmeniskai netikiu tokiais gandais, gal ir yra padirbtu, bet ne 90%.

na, nzn. man taip sake konsultante ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2008 11 21, 11:18)
As tai bijau pirkt ka nors ir L'oreal tusu. Man pacioj Sarmoj patare nepirkt nieko is L'orealio, nes 90 procentu prekiu-padirbta g.gif

jeigu tikrai padirbti - platindami tokius jie daro nusikaltimą. kažin ar taip rizikuotų g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 11 21, 14:14)
jeigu tikrai padirbti - platindami tokius jie daro nusikaltimą. kažin ar taip rizikuotų g.gif


Oj kokia tu optimiste doh.gif lotuliukas.gif tai tu turguj ale DG VERSACE drabuzeliu ir kitu smutkiu pardavinejamas irgi nusikaltimas, bet kazkaip prekyba vyksta...
Labai daug Lietuvoje parduodamu prekiu yra tiesiog lenksikos padielkes smile.gif
Aisku gali buti ir legaliu atveju, pvz kokia Lenkijos imone nusiperka francize ir gamina lorealio produkcija legaliai...
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2008 11 21, 16:55)
Oj kokia tu optimiste  doh.gif  lotuliukas.gif tai tu turguj  ale DG VERSACE drabuzeliu ir kitu smutkiu pardavinejamas irgi nusikaltimas, bet kazkaip prekyba vyksta...
Labai daug Lietuvoje parduodamu prekiu yra tiesiog lenksikos padielkes smile.gif
Aisku gali buti ir legaliu atveju, pvz kokia Lenkijos imone nusiperka francize ir gamina lorealio produkcija legaliai...

nesutinku. kai perki turguje, zinai ka isigyji (na tik visiska idiote gali tiketis nusipirkti tikra DG gamini), o kai perki sarmoje ir moki kaip priklauso, tai ir gauti turi uz ta, uz ka moki. turgaus pavyzdys cia tikrai netinka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 21 lapkričio 2008 - 14:40
QUOTE(prieblanda @ 2008 11 19, 21:00)
sakė, kad nusibodo, dėl to ir atidavė biggrin.gif šiaip aš jau buvau bandžiusi tą tušą, tai ganėtinai įspūdingos blakstienos gaunasi, nors kažkaip man prie širdies labiau Dior Iconic  blush2.gif  gal kai ilgiau panaudosiu persigalvosiu - tada irgi bus reportažas biggrin.gif
plaunu akių, kaip ir visą makiažą, su prausikliu ir vargo nematau: gerai nusiplauna, oda aplink akis netampoma, dėl prisimuilavimo į akis problemų neturiu, nes muiluoju atsargiai, o kad oda šiek tiek pasausėja, tai iškart patepu kremu ir apie akių makiažo valiklius net pagalvot nenoriu  schmoll.gif


tai kad nuo TBS prausiklio su arbatmedziu nenusiplauna. Vakar nusipirkau Nivea pieneli akims ir lupoms valyti, parasyta, kad jautrioms akims tinka, nuvalo ir vandeniui atsparu tusa. Bet vis tiek reikejo tiek trint, kad paskui akis skaudejo schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 21, 15:39)
nesutinku. kai perki turguje, zinai ka isigyji (na tik visiska idiote gali tiketis nusipirkti  tikra DG gamini), o kai perki sarmoje ir moki kaip priklauso, tai ir gauti turi uz ta, uz ka moki. turgaus pavyzdys cia tikrai netinka schmoll.gif


Ir aš taip galvojau, na mokant už kosmetiką šimtais, manau turėtume tikėtis originalo, bet kažkas čia sakė, kad netgi KRISTIANOJ prekės iš Lenkijos
Atsakyti
as siandie vel isbandziau masterpiece mascara, tai tikrai 12 Euru kaip i...pas mane tai vienfazis geltonas. Isvis nieko nepadaze blakstienu, tai ant virsaus uztepiau Clinique
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2008 11 21, 18:58)
Ir aš taip galvojau, na mokant už kosmetiką šimtais, manau turėtume tikėtis originalo, bet kažkas čia sakė, kad netgi KRISTIANOJ prekės iš Lenkijos

Oliukė, rodos, minėjo smile.gif Nors ne pirmą kartą tokia naujiena, kad į LT keliauja tokios prekės kaip į kokią trečią pasaulio šalį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2008 11 21, 19:01)
Oliukė, rodos, minėjo smile.gif Nors ne pirmą kartą tokia naujiena, kad į LT keliauja tokios prekės kaip į kokią trečią pasaulio šalį smile.gif


Na taip, bet pikta labai, kai pagalvoji. doh.gif
Atsakyti