Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas

QUOTE(ZBITKA @ 2008 11 21, 17:58)
tai kad nuo TBS prausiklio su arbatmedziu nenusiplauna. Vakar nusipirkau Nivea pieneli akims ir lupoms valyti, parasyta, kad jautrioms akims tinka, nuvalo ir vandeniui atsparu tusa. Bet vis tiek reikejo tiek trint, kad paskui akis skaudejo schmoll.gif  doh.gif


šito prausiklio nebandžiau, bet kol kas su visais pavykdavo nusipraust. na, kartais kai kuriuos tušus du kartus reikėdavo pamuiluot rolleyes.gif
Atsakyti
man lorealis patiko kvapu ir blakstienos kaip eva langoria smile.gif pirkau ne lt tad manau kad ne padielka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 21, 14:39)
nesutinku. kai perki turguje, zinai ka isigyji (na tik visiska idiote gali tiketis nusipirkti  tikra DG gamini), o kai perki sarmoje ir moki kaip priklauso, tai ir gauti turi uz ta, uz ka moki. turgaus pavyzdys cia tikrai netinka schmoll.gif

būtent drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2008 11 21, 19:58)
Ir aš taip galvojau, na mokant už kosmetiką šimtais, manau turėtume tikėtis originalo, bet kažkas čia sakė, kad netgi KRISTIANOJ prekės iš Lenkijos

Na jos skaitosi originalais tik,kad kokybė prastesnė,nes naudojamos pigesnės medžiagos.
Atsakyti
Sveikutes. 4u.gif Perskaiciau jau trecdali visos temos, net akis paskaudo biggrin.gif Ir visgi noreciau paklausti patarimo. Is tuso reikalauju, kad jis pailgintu blakstienas, gerai nudazytu isorinius kampucius (vidiniu kampuciu ir apatiniu blakstienu nedazau), netrupetu, nebutu atsparus vandeniui, bet ir nuo lietaus dulksnos is karto nenubegtu. Neseniai baigiau savo Helena rubinstein "Lash Queen", tiesiog tobulas! wub.gif bet norisi ir kazka pabandyti naujo smile.gif Taigi, blaskausi tarp:

Dior "Iconic"
Loreal "Telescopic"
Yves Saint Lauren "Faux Cils"
ir grizimo prie Helena Rubinstein "Lash Queen".

Gal kas galetu patarti kuri tusa rinktis norint tokio efekto? O galbut pasiulyti kazka, ko nesu paminejusi? Aciu. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunsetheat @ 2008 11 23, 20:41)
Sveikutes.  4u.gif  Perskaiciau jau trecdali visos temos, net akis paskaudo biggrin.gif Ir visgi noreciau paklausti patarimo. Is tuso reikalauju, kad jis pailgintu blakstienas, gerai nudazytu isorinius kampucius (vidiniu kampuciu ir apatiniu blakstienu nedazau), netrupetu, nebutu atsparus vandeniui, bet ir nuo lietaus dulksnos is karto nenubegtu. Neseniai baigiau savo Helena rubinstein "Lash Queen", tiesiog tobulas!  wub.gif  bet norisi ir kazka pabandyti naujo smile.gif Taigi, blaskausi tarp:

Dior "Iconic"
Loreal "Telescopic"
Yves Saint Lauren "Faux Cils"
ir grizimo prie Helena Rubinstein "Lash Queen".

Gal kas galetu patarti kuri tusa rinktis norint tokio efekto? O galbut pasiulyti kazka, ko nesu paminejusi? Aciu.  mirksiukas.gif  4u.gif


Už Iconic kol kas geresnio nematau... wub.gif
Atsakyti
Dekui uz nuomone. smile.gif 4u.gif O jis greitai neisdziuva, nera klampus, nepadaro gumuleliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sunsetheat @ 2008 11 23, 19:49)
Dekui uz nuomone.  smile.gif  4u.gif  O jis greitai neisdziuva, nera klampus, nepadaro gumuleliu?  g.gif

Tikrai ne - nei greit dziusta, nei klapmus - is pradziu jis man net per skystas buvo, o gumuliuku iki siol nera wink.gif - naudoju ka zinau, kai tik LT atsirado, net nepasakysiu tiksliai. Tik jis nedaro to tokio super duper efekto - nors issukuoja labai preciziskai ir pailgina gerai, tik vat tankumo galetu but daugiau, bet uztepus tris sluoksnius rezultatas good.gif
Atsakyti
3 sluoksniai blink.gif bet man reikia kaip tik naudojimui dienai, nemegstu daug dazytis, akis ryskinu net ypatingomis progomis tik tusu ir ginkdie jo neperkraunu smile.gif tad rimtai apsmastysiu Dior'o pirkima smile.gif aciu uz patarimus wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 11 23, 19:54)
Tikrai ne - nei greit dziusta, nei klapmus - is pradziu jis man net per skystas buvo, o gumuliuku iki siol nera wink.gif - naudoju ka zinau, kai tik LT atsirado, net nepasakysiu tiksliai.  Tik jis nedaro to tokio super duper efekto - nors issukuoja labai preciziskai ir pailgina gerai, tik vat tankumo galetu but daugiau, bet uztepus tris sluoksnius rezultatas good.gif


pritariu ir dėl to pirksiu jį vėl bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 11 23, 21:44)
pritariu ir dėl to pirksiu jį vėl  bigsmile.gif


Tikriausiai ir aš paseksiu Jūsų pavyzdžiu... smile.gif įsimylėjau Dior'o tankų šepetėlį... wub.gif

(jei visgi nesusigundysiu Guerlain Le 2 g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2008 11 23, 21:23)
Tikriausiai ir aš paseksiu Jūsų pavyzdžiu...  smile.gif  įsimylėjau Dior'o tankų šepetėlį...  wub.gif

(jei visgi nesusigundysiu Guerlain Le 2  g.gif )


man Guerlain įspūdžio nepadarė - tikėjausi daugiau, efektas ant mano blakstienų toks pat kaip MaxFactor rolleyes.gif
Atsakyti