Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas

QUOTE(zebrina @ 2008 11 18, 19:28)
Gal kam netiko,ar nepatiko?Mielai nupirkciau mirksiukas.gif i a.ž
user posted image


As taip pat pirkciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 11 24, 04:26)
As taip pat pirkciau blush2.gif


Kokia jo kainyte Lietuvoj? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2008 11 24, 04:36)
Kokia jo kainyte Lietuvoj? ax.gif



oi, nera jis brangus, va nusipirkau zurnala, ir buvo Kosmados zurnaliukas pridetas su kaledinem nuolaidom, tai dabar tas tusas kainuoja 39,99lt, kartu su akiu piestuku Impact Express ax.gif

ir siaip, ten visokiu geru dalykeliu siulo, be reikalo per anksti apsipirkau doh.gif
Atsakyti
Nusipirkau prieš kelias dienas PUPA DIVA'S LASHES.

Prieš tai naudojau Lancome Amplicils.

Na ir pirmas įspūdis, kad Pupa neprastas, bet panaudojus kelias dienas, įgudusi teptis tuo didžiuliu šepečiu, turiu pasakyti, kad jis yra afygienas (atsiprašau), ir man labiau patinka už 100 metų drožtą Lancome. Neįtikėtinas tankias, vėduoklines, nesulipusias ilgų ilgiausias blakstienas padaro. Reikia dar ką iš Pupos išbandyti.

Jau nekalbu apie kaina - iki 40Lt mokėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morocco: 24 lapkričio 2008 - 11:00
Uz YSL nieko geresnio dar neradau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Morocco @ 2008 11 24, 11:59)
Nusipirkau prieš kelias dienas PUPA DIVA'S LASHES.

Prieš tai naudojau Lancome Amplicils.

Na ir pirmas įspūdis, kad Pupa neprastas, bet panaudojus kelias dienas, įgudusi teptis tuo didžiuliu šepečiu, turiu pasakyti, kad jis yra afygienas (atsiprašau), ir man labiau patinka už 100 metų drožtą Lancome. Neįtikėtinas tankias, vėduoklines, nesulipusias ilgų ilgiausias blakstienas padaro. Reikia dar ką iš Pupos išbandyti.

Jau nekalbu apie kaina - iki 40Lt mokėjau.

Na as esu turejus is pupo krempudra tai labai esu nusivylus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 11 24, 03:26)
As taip pat pirkciau blush2.gif

As jau greit bandysiu mirksiukas.gif laukiu atvykstant ax.gif
Atsakyti
O aš siunčiuosi iš JAV max factor 2000 - super, jei nėra blakstienos natūralios ypatingai ilgos, riestos - tuomet šis, super
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakalnis: 24 lapkričio 2008 - 14:09
QUOTE(sunsetheat @ 2008 11 23, 19:41)
Sveikutes.  4u.gif  Perskaiciau jau trecdali visos temos, net akis paskaudo biggrin.gif Ir visgi noreciau paklausti patarimo. Is tuso reikalauju, kad jis pailgintu blakstienas, gerai nudazytu isorinius kampucius (vidiniu kampuciu ir apatiniu blakstienu nedazau), netrupetu, nebutu atsparus vandeniui, bet ir nuo lietaus dulksnos is karto nenubegtu. Neseniai baigiau savo Helena rubinstein "Lash Queen", tiesiog tobulas!  wub.gif  bet norisi ir kazka pabandyti naujo smile.gif Taigi, blaskausi tarp:

Dior "Iconic"
Loreal "Telescopic"
Yves Saint Lauren "Faux Cils"
ir grizimo prie Helena Rubinstein "Lash Queen".

Gal kas galetu patarti kuri tusa rinktis norint tokio efekto? O galbut pasiulyti kazka, ko nesu paminejusi? Aciu.  mirksiukas.gif  4u.gif


o tas Helena Rubinstein "Lash Queen". toks leopardinej tubelej? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 11 23, 23:16)
man Guerlain įspūdžio nepadarė - tikėjausi daugiau, efektas ant mano blakstienų toks pat kaip MaxFactor  rolleyes.gif


Ar bent jau ilgino gerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morocco @ 2008 11 24, 10:59)
Nusipirkau prieš kelias dienas PUPA DIVA'S LASHES.

Prieš tai naudojau Lancome Amplicils.

Na ir pirmas įspūdis, kad Pupa neprastas, bet panaudojus kelias dienas, įgudusi teptis tuo didžiuliu šepečiu, turiu pasakyti, kad jis yra afygienas (atsiprašau), ir man labiau patinka už 100 metų drožtą Lancome. Neįtikėtinas tankias, vėduoklines, nesulipusias ilgų ilgiausias blakstienas padaro. Reikia dar ką iš Pupos išbandyti.

Jau nekalbu apie kaina - iki 40Lt mokėjau.

Jis čia LT parduotuvėse tiek kainuoja? Kažkaip maniau daugiau ... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(darnemamyte @ 2008 11 24, 15:34)
o tas Helena Rubinstein "Lash Queen". toks leopardinej tubelej? 4u.gif

Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 11 24, 15:30)



Aciu,girdejau atsiliepimus is vienos forumietes,kad labai gerai ilgina,tai reikes jau ieskotis jo pasibandymams/ g.gif biggrin.gif
Atsakyti