Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas

Renkuosi tarp PUPA Diva's lashes ir naujo geltonojo Maybelline Collosal. Reikia, kad darytų viską, ypač ilgintų ir tankintų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 26 lapkričio 2008 - 12:47
Man labai patiko Artdeco Deep Black Mascara tusas, pirmas bandytas tusas is Artdeco ir nenuvyle good.gif tankina, pariecia ir pailgina siek tiek, netrupa, puikiai issilaiko iki pat velyvo vakaro bigsmile.gif

http://www_artdeco_d...ck-mascara.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *skorpioniuke*: 26 lapkričio 2008 - 12:56
4u.gif Nusipirkau vel savo mylima EL Sumptuous thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutea @ 2008 10 11, 15:42)
as jau turiu naujausia avon tusa "Mistake Proof":
user posted image

Negaliu atsidziaugt... Tusas man gerai tankina ir ilgina, o trintukas gerai nuvalo jei klaidu yra


Isisgijau ir aš šį tušą. Na ka aš galiu pasakyti... paskutinis ššššš.... Nei jis tankina, nei ilgina. O trupa nežmoniškai. Pabandžiau porą kartų pasidažyti ir išmečiau. Erzina, kai akys pilnos tušo nuotrupų schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2008 11 26, 14:57)
4u.gif Nusipirkau vel savo mylima EL Sumptuous  thumbup.gif

O kuo tau jis patinka?
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2008 11 26, 12:57)
4u.gif Nusipirkau vel savo mylima EL Sumptuous  thumbup.gif

Kur perki? Ir kiek kainuoja? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
siandie nusipirkau loreal volume collagen tankinamaji tusa. vakare ziuresiu, kaip nusivalo. ieskau lengvai nusivalancio tuso. vakar po keliu savaiciu pabandziau savo chanel, bet jis man tikrai netinka akims
Papildyta:
pas mus italjijoj labai reklamuojamas sitas pupa tusas. kaina 12E. manau kiekvienam tusui galima surasti ir blogu ir geru atsiliepimu. vis del to noreciau, kad parekomenduotumet man lengvai nusivalanti tusiuka rolleyes.gif
dabar turiu dar 2 visai naujus, atiduosiu draugems
Papildyta:
QUOTE(metaxaaa @ 2008 11 21, 01:27)
Siandien nusiprkau loreal volume collagen tusas superinis ax.gif geresnis net uz lancome hipnose onyx bigsmile.gif  wub.gif


o kaip tau jis nusivale, kuo valei? as isbandysiu siandie vakare, kaip nusivalo. pardaveja sake, kad daug situ tusu ispirko. na, kaip lietuvoj butu pirktas, nezinau. esu lietuvoje pirkus, tai buvo pasenes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2008 11 26, 18:51)
siandie nusipirkau loreal volume collagen tankinamaji tusa. vakare ziuresiu, kaip nusivalo. ieskau lengvai nusivalancio tuso. vakar po keliu savaiciu pabandziau savo chanel, bet jis man tikrai netinka akims
Papildyta:
pas mus italjijoj labai reklamuojamas sitas pupa tusas. kaina 12E. manau kiekvienam tusui galima surasti ir blogu ir geru atsiliepimu. vis del to noreciau, kad parekomenduotumet man lengvai nusivalanti tusiuka rolleyes.gif
dabar turiu dar 2 visai naujus, atiduosiu draugems
Papildyta:
o kaip tau jis nusivale, kuo valei? as isbandysiu siandie vakare, kaip nusivalo. pardaveja sake, kad daug situ tusu ispirko. na, kaip lietuvoj butu pirktas, nezinau. esu lietuvoje pirkus, tai buvo pasenes blush2.gif


butent tas tusas is pupos labai lengvai nusivalo
Atsakyti
kaip gali tušas sunkiai nusivalyt, jei jis nėra vandeniui atsparus?

aš užsitepu pienelio ant blakstienų, kol valau veidą, pienelis ištirpina tušą ir šis lengvai nusivalo.
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2008 11 26, 20:17)
kaip gali tušas sunkiai nusivalyt, jei jis nėra vandeniui atsparus?

Man juodas telescopic sunkiai valosi. O Bourjois Clubbing išvis pravalas.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 11 26, 23:25)
O Bourjois Clubbing  išvis pravalas.

man nusivalydavo lengvai, valausi taip pat, kaip Makarončikė - patepu pieneliu ir po kiek laiko nusivalo labai lengvai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2008 11 26, 17:29)
O kuo tau jis patinka?

na, taip graziai nudazo blakstienas, pariecia wub.gif blakstienos lygios, grazios, o jau taip man malonu su juo dazytis wub.gif

QUOTE(...whatever... @ 2008 11 26, 18:20)
Kur perki? Ir kiek kainuoja?  4u.gif  4u.gif

si karteli pirkau is Oliukes 55lt
maciau SM ispardcuotuvej kazkas pardavineja bigsmile.gif
Atsakyti