Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas

QUOTE(Dasha @ 2008 11 23, 22:24)
Tikrai ne - nei greit dziusta, nei klapmus - is pradziu jis man net per skystas buvo, o gumuliuku iki siol nera wink.gif - naudoju ka zinau, kai tik LT atsirado, net nepasakysiu tiksliai.  Tik jis nedaro to tokio super duper efekto - nors issukuoja labai preciziskai ir pailgina gerai, tik vat tankumo galetu but daugiau, bet uztepus tris sluoksnius rezultatas good.gif

o kuris bandytas tusas padaro super duper efekta?
as kuo ilgiau skaitineju sia tema, tuo labiau pasimetu ir dabar jau nezinau, kokio tuso noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2008 11 24, 14:50)
Ar bent jau ilgino gerai?  g.gif


kažkiek ilgina, bet kilometrinės blakstienos nepasidaro. man nė su vienu tušu nepasidaro, tai gal aš nelabai tinku šitam parametrui vertint unsure.gif nors šiaip mano blakstienos nėra trumpos, nors ir ne išskirtinio ilgio rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 24 lapkričio 2008 - 18:00
man geriausiai ilgino Dior Unlimited ax.gif tankumo aišku nedavė ypatingo, bet blakstienos ilgos buvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deiv @ 2008 11 24, 11:13)
oi, nera jis brangus, va nusipirkau zurnala, ir buvo Kosmados zurnaliukas pridetas su kaledinem nuolaidom, tai dabar tas tusas kainuoja 39,99lt, kartu su akiu piestuku Impact Express  ax.gif

ir siaip, ten visokiu geru dalykeliu siulo, be reikalo per anksti apsipirkau  doh.gif


siaip zurnale raso kad jis 32,99 unsure.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Morocco @ 2008 11 24, 11:59)
Nusipirkau prieš kelias dienas PUPA DIVA'S LASHES.

Prieš tai naudojau Lancome Amplicils.

Na ir pirmas įspūdis, kad Pupa neprastas, bet panaudojus kelias dienas, įgudusi teptis tuo didžiuliu šepečiu, turiu pasakyti, kad jis yra afygienas (atsiprašau), ir man labiau patinka už 100 metų drožtą Lancome. Neįtikėtinas tankias, vėduoklines, nesulipusias ilgų ilgiausias blakstienas padaro. Reikia dar ką iš Pupos išbandyti.

Jau nekalbu apie kaina - iki 40Lt mokėjau.

Tokie geri atsiliepimai, tai gal ir padažytų blakstienų nuotraukytę būtų galima? smile.gif
Atsakyti

QUOTE(n1lka @ 2008 11 25, 18:48)
Tokie geri atsiliepimai, tai gal ir padažytų blakstienų  nuotraukytę būtų galima? smile.gif

radau ir blogą atsiliepimą biggrin.gif

QUOTE(mari21 @ 2008 07 23, 23:54)
Man tai pupa diva lashes kazkoks nesusipratimas sepetelis labai jau didelis niekaip negalejau pasidazyti neissitepus ir blakstienas sulipindavo doh.gif be to kisant sepeteli i buteliuka tusas per krastus islisdavo siaubas kazkoks buvo teko ismest 3 kartus tik panaudojus parduot ar atiduot net nekilo noras


bet daugiau gerų bigsmile.gif
QUOTE(Finna @ 2008 06 04, 17:11)
Nusipirkau vis dėlto Pupos "Diva's Lashes" ax.gif Iš 10 balų, duočiau 8,5 biggrin.gif
Blakstienas padažė gražiai, ryškiai, patankino, atskyrė (labai nemėgstu, kai tušai sulipdo), tik norėtųsi, kad ilgintų labiau ir su šepetėliu tokio dydžio dar reikia pramokt dažytis- labai jau sunku padažyt kampučiuose smile.gif
Dabar jau šitą noriu išbandyt doh.gif biggrin.gif



QUOTE(Oliukė @ 2008 06 14, 12:48)
Aš išbandžiau dauguma brangių tušų....ir galiu pasakyt,kad nevisi verti tokių pinigų. Dabar apsistojau ties Pupa Diva's Lashes thumbup.gif  Man jis labai patinka wub.gif






QUOTE(Apvalute @ 2008 09 05, 22:15)
na, o man Divas lashes - labai patinka. Kai siek tiek apdziuvo,dar ispudingiau dazo thumbup.gif



QUOTE(Morocco @ 2008 11 18, 10:30)
Įsigijau PUPA Diva's lashes tušą. Tai po Lancome - ne toks jau stebuklas, bet šiaip, kai palygini su kitokiais už panašią kainą ar net aukštesnę - tai labai nieko sau tušiukas. Už Lancome ir mokėti reikia 4x daugiau, o man užtenka jo 2mėn.  doh.gif
Šitas PUPA tušas blakstienas tokias vėduoklines padaro, visai nesulipina, tas didelis šepetys man yra pliusas, nes jo tankumas neleidžia sulipti į guzus blakstienoms. Prie kiekvieno šepečio reikia įprasti.

Žodžiu, įvertinimas tikrai teigiamas.



Papildyta:
QUOTE(n1lka @ 2008 11 25, 18:48)
Tokie geri atsiliepimai, tai gal ir padažytų blakstienų  nuotraukytę būtų galima? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 11 23, 20:54)
Tikrai ne - nei greit dziusta, nei klapmus - is pradziu jis man net per skystas buvo, o gumuliuku iki siol nera wink.gif - naudoju ka zinau, kai tik LT atsirado, net nepasakysiu tiksliai.  Tik jis nedaro to tokio super duper efekto - nors issukuoja labai preciziskai ir pailgina gerai, tik vat tankumo galetu but daugiau, bet uztepus tris sluoksnius rezultatas good.gif



O kokia jo kaina? Niekaip nesugebu susirast doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaliai lyja @ 2008 11 25, 19:28)
O kokia jo kaina? Niekaip nesugebu susirast  doh.gif

Dior Iconic 99 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2008 11 24, 20:45)
siaip zurnale raso kad jis 32,99  unsure.gif  mirksiukas.gif



tai cia su piestuku 39,99lt. rinkinukas ax.gif
Atsakyti
Susigundziau PUPOS tusu..... g.gif
Atsakyti
Man ir norisi ji isbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deiv @ 2008 11 26, 00:06)
tai cia su piestuku 39,99lt. rinkinukas ax.gif

a nu jo blush2.gif
vista as blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif




o pupos tusas man laaaaaabai patiko,tik kai jau pasibaige, nebuvo jo kosmadoj tai emiau mf smile.gif
Atsakyti