Įkraunama...
Įkraunama...

Jamie Oliver receptai

Tai ir ryžių actas saldus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 10 07, 20:47)
Tai ir ryžių actas saldus  smile.gif

Visai jis nesaldus schmoll.gif Ejau paragauti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2008 10 07, 21:37)
Visai jis nesaldus schmoll.gif Ejau paragauti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš tai neragavus irgi, tik skaičiau kažkur smile.gif
Atsakyti
P.S. nereikejo žodelio "irgi" rašyt mirksiukas.gif
Atsakyti
isvaziuojame savaitgali doh.gif doh.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif gal kuri sugalvosite isirasyti visas tas valandas blush2.gif
Atsakyti
kokia nesamone,as tikejausi kad rodys kazka idomaus bet kad cia tik seriju kartojimai umn.gif
nebent veliau dar kazka parodys idomesnio unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 11 spalio 2008 - 10:05
Panos, ar bandėt kuri siųsti SMS-ą numeriu 1611, norėdamos laimėti Oliverio knygą? Ar jums pavyko ją išsiųsti? Aš išsiunčiu, ir po kelių akimirkų gaunu atsakymą, kad "neteisingai įvedėte duomenis, pasitikrinkite žinutės tekstą ir bandykite dar kartą". Ir taip jau kelis kartus blink.gif . O pinigus tai garantuotai nuskaičiuoja už žinutę. Tai ką ten neteisingai galima suvesti, aš nesuprantu blink.gif . Parašai atsakymą TAIP arba NE ir siunti numeriu 1611.
Užkniso jau juodai.
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 10 11, 11:53)
Panos, ar bandėt kuri siųsti SMS-ą numeriu 1611, norėdamos laimėti Oliverio knygą? Ar jums pavyko ją išsiųsti? Aš išsiunčiu, ir po kelių akimirkų gaunu atsakymą, kad  "neteisingai įvedėte duomenis, pasitikrinkite žinutės tekstą ir bandykite dar kartą". Ir taip jau kelis kartus  blink.gif . O pinigus tai garantuotai nuskaičiuoja už žinutę. Tai ką ten neteisingai galima suvesti, aš nesuprantu  blink.gif . Parašai atsakymą TAIP arba NE ir siunti numeriu 1611.
Užkniso jau juodai.

Man irgi lygiai tas pats buvo bash.gif
KAd a6 dar tikeciau visokiom tokiom nesamonem, tik babkes ismeciau gun_bandana.gif box.gif frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetikas @ 2008 10 11, 13:32)
Man irgi lygiai tas pats buvo bash.gif
KAd a6 dar tikeciau visokiom tokiom nesamonem, tik babkes ismeciau  gun_bandana.gif  box.gif  frusty.gif

Nu reiktų kažkaip tą reikalą išrišti-vien iš principo. Bet kaip? g.gif
Atsakyti
Man irgi tas pats su tom SMS. Kazkas cia netaip. O laidos jau kelis kartus matytos verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2008 10 11, 14:35)
Man irgi tas pats su tom SMS. Kazkas cia netaip. O laidos jau kelis kartus matytos  verysad.gif .

Mane irgi tas ziauriai nuvile verysad.gif Taip tikejausi pamatyt kazka naujo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazooji @ 2008 10 07, 20:47)
na o gal čia tas actas balzamiko? g.gif

Kiek atsimenu, nes labai patiko sitas patiekalas, tai pigus italiskas vyno actas, kurio reikia pilti 1/2 butelio, isvaizdo atrodo kad pas ji ten 400-500ml butelis buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redi: 12 spalio 2008 - 16:03