Įkraunama...
Įkraunama...

Jamie Oliver receptai

QUOTE(Nome @ 2008 10 11, 11:53)
Panos, ar bandėt kuri siųsti SMS-ą numeriu 1611, norėdamos laimėti Oliverio knygą? Ar jums pavyko ją išsiųsti? Aš išsiunčiu, ir po kelių akimirkų gaunu atsakymą, kad  "neteisingai įvedėte duomenis, pasitikrinkite žinutės tekstą ir bandykite dar kartą". Ir taip jau kelis kartus  blink.gif . O pinigus tai garantuotai nuskaičiuoja už žinutę. Tai ką ten neteisingai galima suvesti, aš nesuprantu  blink.gif . Parašai atsakymą TAIP arba NE ir siunti numeriu 1611.

ir man tas pats buvo. bet as kreipiausi i tv6. pazadejo issiaiskinti. panasu, kad ta ir bando daryti, nes shiaip tai turejo buti laimetojai paskelbti ju sveitaineje siandien, o dabar pakeite, paskelbs rytoj asmeniskai...
Atsakyti
QUOTE(jovitae @ 2008 10 13, 14:45)
ir man tas pats buvo. bet as kreipiausi i tv6. pazadejo issiaiskinti. panasu, kad ta ir bando daryti, nes shiaip tai turejo buti laimetojai paskelbti ju sveitaineje siandien, o dabar pakeite, paskelbs rytoj asmeniskai...

Gal ir mums tada reikejo paskambint? g.gif
Atsakyti
kazin kaip sekesi, ar laimejot kuri?
Atsakyti
QUOTE(jovitae @ 2008 10 14, 14:54)
kazin kaip sekesi, ar laimejot kuri?


Aha, man irgi labai įdomu, nes šiaip jau jokiom loterijom netikiu, o čia ėmiau ir susigundžiau, tai gaila ne tų 3 litų (vis maniau, kad kažką ne taip įvedžiau), o pikta, kad taip "durnina" žmones. Ai, nors ką jau čia - durną ir bažnyčioj muša blush2.gif Bet tikrai, jei kuri išsiaiškinsit, kaip ten buvo - parašykit 4u.gif
Atsakyti
As susirasinejau su atsakinga darbuotoja. situacija kol kas tokia: vakar ji sake, kad dar negave yra informacijos is partneriu (na tos zinutes koordinuojancios imones). siandien vel parasiau, tai atejo automatinis atsakymas kad ji mokymuose iki 17 dienos. nors buvo man pazadejusi atsakyti vakar, jei kaska suzinos.
o ju puslapyje informacija apie si zaidima jau isimta isviso...
kaskaip keistai viskas vyksta sad.gif gaila

va tv6 puslapyje tik komentaras likes apie si zaidima:
Komentavo vidukas, on 2008-10-14 17:32
"liepe siusti zinutes per oliverio daug zmoniu siunte kiek pazistu bet vis tas pats atsakymas kazkoks neigiamas gal patys ir issidalins tas reseptu knygas tik neaisku kur siuntusiu pinigeliai nukr
neigiamas atsakymas tikrausiai patys reseptu knygas issidalyno tik neaisku kam nubirejo siuntusiu zinutes"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovitae: 15 spalio 2008 - 10:41
QUOTE(jovitae @ 2008 10 13, 14:45)
o dabar pakeite, paskelbs rytoj asmeniskai...

Na tai paskui paskelbs, kad išdalino jau visiems asmeniškai ir vsio. Tai ir nesužinosim-gavo kas nors tas knygas ar ne doh.gif
Atsakyti
Kitoje temoje skaiciau, kad Oliveris bulves kepe orkaiteje, bet niekas neatsako tiksliau rolleyes.gif gal kuri parasytu recepta? Aciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 10 15, 23:23)
Na tai paskui paskelbs, kad išdalino jau visiems asmeniškai ir vsio. Tai ir nesužinosim-gavo kas nors tas knygas ar ne  doh.gif


Tai iš jų pusės bent gražu būtų paaiškinti, kaip ten kas buvo, o kokiu numeriu skambinot į tą televiziją? Tai aišku, kad iš siuntusių žinutes - niekas nieko negavo, nes kaip supratau, niekam nepavyko išsiųsti žinutės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 16 spalio 2008 - 09:04
QUOTE(aisvyde @ 2008 10 16, 10:00)
Tai iš jų pusės bent gražu būtų paaiškinti, kaip ten kas buvo, o kokiu numeriu skambinot į tą televiziją? Tai aišku, kad iš siuntusių žinutes - niekas nieko negavo, nes kaip supratau, niekam nepavyko išsiųsti žinutės.

Tai čia jau jovitae reikia klausti-ji domėjosi šituo klausimu
Atsakyti
Zinot merginos, tame situacijos ir keistumas. ner kur paskambint doh.gif
nei internete nera, nei 118 neturi tv6 telefono.
as tik emailu bendravau, o dabar ta darbuotoja, su kuria susirasinejom, mokymuose, gris pirmadieni. tai sakiau palauksiu pirmadienio. jeigu jie graziuoju neuzbaigs sitos situacijos, reiks kreiptis i vartotoju teisiu tarnyba.. negraziai cia jie visai pasielge.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovitae: 16 spalio 2008 - 11:48
QUOTE(KibirVibir @ 2008 10 16, 09:35)
Kitoje temoje skaiciau, kad Oliveris bulves kepe orkaiteje, bet niekas neatsako tiksliau  rolleyes.gif gal kuri parasytu recepta? Aciu.  smile.gif

Cia yra tas receptukas

http://tinnedtomatoe...d-potatoes.html
Atsakyti
tai va, telefona vis tik radau. yra ju puslapyje. anksciau kaskodel tuo numeriu negalejau prisiskambinti. na nesvarbu. bet negalejo man nieko atsakyti telefonu, nes atsakinga darbuotoja isvykusi verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti