Įkraunama...
Įkraunama...

KLAIPĖDOS DARŽELIAI

QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 10 02, 14:01)
awiux- mano abu adaptavosi tik po 3 men....kantrybes mamyte mirksiukas.gif . Beje, maniejei lengviau pasilikdvo ,jeigu eidavo su tetuku mirksiukas.gif .Sekmes


ačiū man sėkmės tikrai prireiks 4u.gif
tai va ,kad tetukas išvažiuoja ant penkių saw

QUOTE(Dilma @ 2008 10 02, 14:09)
Vaikas vaikui nelygu ir vienareikšmiškai sakyti, kad turi būti greiti atsisveikinimai - negalima. Va, mno dukrai jau greit penkeri. Darželio "stažas" - treti metai. O atsisveikinant visad graudinasi, būtinai turiu ją; kaip ji sako, paturėt - palaikyt apsikabinusią ant kelių. Anksčiau, kai buvo mažesnė, turėdavau dar ir "ate" rodyti tol, kol duris uždarydavau doh.gif . Ir niekada mums netiko nei trumpi greiti atsisveikinimai, nei tai, kad tėvelis vestų schmoll.gif . Tiesiog toks vaikas smile.gif


suprantu,bet kad aš ją apsikabinu ir pabučiuoju,pasakau kad mamytė ateis pasiimti tavęs,ate ir pan... o jei ją laikyčiau ant kelių ar ant kaklo ilgiau- ji taip ir kabėtų ir labiau dar graudintūsi ... /jau taip buvo,kol auklėtojos duotą lapuką pildžiau/ .... žodžiu šnd dar kalbėsiu su auklėtojom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(awiux @ 2008 10 02, 15:07)

suprantu,bet kad aš ją apsikabinu ir pabučiuoju,pasakau kad mamytė ateis pasiimti tavęs,ate ir pan... o jei ją laikyčiau ant kelių ar ant kaklo ilgiau- ji taip ir kabėtų ir labiau dar graudintūsi ... /jau taip buvo,kol auklėtojos duotą lapuką pildžiau/ .... žodžiu šnd dar kalbėsiu su auklėtojom  unsure.gif

Aš nesakau, kad tu turi taip daryti, kaip darom mes. Tiesiog sakau, kad privalote rasti jums tinkamą atsisveikinimo ritualą. Mums "greitukai" biggrin.gif visiškai netinka schmoll.gif - tada jau ašarų pakalnė su pasikūkčiojimais. Tiesiog kiekvienas individualus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2008 10 02, 13:41)
tokia mintis kirba  blush2.gif  Dar aplankysiu keletą darželių, o jei viltį visai prarasiu, turbūt tikrai skambinsiu. Reikia tą seną tarką (darželio direktorę) paklibinti. Oi kaip ji man nepatiko  doh.gif  Tik kažin po to ant vaiko "neužsisėstų"  g.gif

Tikrai neturėtų užsisėst. Juk ne direktorė bus aukle mirksiukas.gif
Atsakyti
linxmute- man atrodo ta direktore tiesiog jau bijotų užsisėsti,na aš taip manau. galvoju,kad ,net auklėtojosbūtų perspėtos ..kad va ta mama tai netylinti... smile.gif Ne be tie laikai-kai mamos tylėdavo...Buvo pas mus tokia situacija tik gan kitokia, kai ant mano vaiko pradėjo šaukti,mano akivaizdoje- patikėkit labai taktiškai , bet pakeltu tonu suvariau auklėtojai savo vaiko teises ir pan. tada.jau net žadėjau eit pas direktorę. jeigu būčiau nuėjus tai auklėtojai būtų buvęs gražus moralas pasakytas.bte jau viskas praeity, mes iš lopšelio senai perėjom į darželį biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunėlė*: 02 spalio 2008 - 17:25
Ačiū jums už patarimus 4u.gif Rytoj pat paskambinsiu i švietimo skyrių pasidomėti kaip ten viskas iš tikrųjų turėtų būti
Atsakyti
[[/quote]
Vieno darželio direktorė pareiškė, kad į eilę nerašys tol, kol vyras neatiduos dviejų proc. savo pajamų mokesčio darželio ir be kalbų blink.gif
[/quote]

Idomu, o kaip ta direktore suzinos ar jūs tuos 2 proc. atidavėt? smile.gif Juk ranka galit jai parašyti deklaraciją, kad skiriat, o paskui galit pildyti patikslintą, ten kur norit smile.gif Čia direktorė galvoja, kad ji gudresnė už kitus. Man taip pat viename darželyje sakė "patikrinsiu ar tikrai pervedėt.." Įdomu kaip smile.gif Juk 2 proc. darželiai gauna viena bendra suma, ir niekas sąrašų neprideda su pavardėm bei pervestom sumom.
Nenusimanančių tėvelių "maustymas" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2008 10 02, 20:50)
Idomu, o kaip ta direktore suzinos ar jūs tuos 2 proc. atidavėt? smile.gif Juk ranka galit jai parašyti deklaraciją, kad skiriat, o paskui galit pildyti patikslintą, ten kur norit smile.gif Čia direktorė galvoja, kad ji gudresnė už kitus. Man taip pat viename darželyje sakė "patikrinsiu ar tikrai pervedėt.." Įdomu kaip smile.gif Juk 2 proc. darželiai gauna viena bendra suma, ir niekas sąrašų neprideda su pavardėm bei pervestom sumom.
Nenusimanančių tėvelių "maustymas"  cool.gif


Ta pati norejau pasakyti, o be to juk dabar dar nelaikas g.gif O is kitos puses, argi gaila tu dvieju procentu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 10 02, 15:29)
Aš nesakau, kad tu turi taip daryti, kaip darom mes. Tiesiog sakau, kad privalote rasti jums tinkamą atsisveikinimo ritualą. Mums "greitukai" biggrin.gif visiškai netinka schmoll.gif - tada jau ašarų pakalnė su pasikūkčiojimais. Tiesiog kiekvienas individualus 4u.gif


tikuosi atrasiu savo atsisveikinomo metodą kuris tiks mums abiem unsure.gif
guodžiuos tuom,kad pupa paverkia tol kol manęs ar mb nebelieka grupėj,poto sako ir valgo ir po truput žaidžia-tai nors tai raminu sawe..ir vakar kai atėjau,visai nesusigraudino thumbup.gif

QUOTE(ČIČI @ 2008 10 03, 08:51)
Ta pati norejau pasakyti, o be to juk dabar dar nelaikas  g.gif  O is kitos puses, argi gaila tu dvieju procentu  g.gif


man negaila būdavo schmoll.gif , atiduodavau krikšto dukrai į moklyklą,o mb krikšto sūnui į darželį ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Pacankė @ 2008 09 30, 20:55)
*Jura* o darželis jau šildomas?  unsure.gif

Jei dar nevėluoju su info, tai šildo ax.gif

QUOTE(awiux @ 2008 10 02, 09:28)
mamytės,prašau jūsų pagalbos  doh.gif , mano pupa nepripranta prie lopšiuko,pastovūs skaudūs rytiniai atsiskyrimai  verysad.gif ... nedaug dar laiko praėjo ,pradėjom lankyt 08.25d... bet labai ydomu būtų sužinot kiek jūsų vaikučiai adaptavosi  g.gif , žinau kad visi skirtingi ir t.t,bet ydomu... auklėtoja minėjo,kad yra vaikučių kurie ir pusę metų ėję į lopšiuką verkė..

Labai skirtingai, maniškės adaptavimosi pradžia buvo baisiai sunki, pati verkdavau išėjus blush2.gif , o paskui įprato ir dabar viskas gerai thumbup.gif
Draugės sūnus adaptavosi beveik visus metus, tik pavasarį pradėjo normaliai pasilikt doh.gif , taip kad skirtingai čia. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(awiux @ 2008 10 03, 09:45)
tikuosi atrasiu savo atsisveikinomo metodą kuris tiks mums abiem  unsure.gif
guodžiuos tuom,kad pupa paverkia tol kol manęs ar mb nebelieka grupėj,poto sako ir valgo ir po truput žaidžia-tai nors tai raminu sawe..ir vakar kai atėjau,visai nesusigraudino  thumbup.gif


vadinas viskas tik i gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2008 10 03, 08:51)
Ta pati norejau pasakyti, o be to juk dabar dar nelaikas  g.gif  O is kitos puses, argi gaila tu dvieju procentu  g.gif

Visiškai negaila. Mudu su vyru ir mano tėvai - visada pervedam į darželį. Aš net paagituoju pažystamus savo, kurie nesugalvoja kam pervest, kad pervestų į mūsų darželį smile.gif
Atsakyti
Man irgi negaila tų dviejų procentų, visada juos kam nors skiriame (jūrų muziejui, mokyklai), bet esmė ne tame. Jei mano vaikas lankys tą darželį aš pati paraginsiu ir draugus atiduoti savo du proc. Bet kokią teisę turi reikalauti ir sakyti, kad be jų į eilę net nerašys? Čia jau virš naglumo doh.gif jei būtų kažkaip taktiškai užsiminusi, dar tylėčiau...
Atsakyti