Įkraunama...
Įkraunama...

KLAIPĖDOS DARŽELIAI

ausritukas, maniškė irgi turėjo naktinių košmarų. Vaikas per miegus keldavosi, rengdavosi ir išsigandusiom akim eidavo link durų (atseit laikas į darželį) doh.gif
Praėjo, bet nakčiai irgi duodavau švelnių raminančių.
Atsakyti
QUOTE(cute @ 2008 10 10, 14:40)
ausritukas, maniškė irgi turėjo naktinių košmarų. Vaikas per miegus keldavosi, rengdavosi ir išsigandusiom akim eidavo link durų (atseit laikas į darželį)  doh.gif
Praėjo, bet nakčiai irgi duodavau švelnių raminančių.

Nu as tikiuosi ,kad praeis.Nes tokie stresai tai tikrai neisveikata.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Norejau paklausti gal kas vedet savo vaikuti i l-d "Drugelis:. sportininkuose. Noreciau suzynoti kaip ten kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausritukas @ 2008 10 10, 09:28)
Sveikos,savo vaikucius vedu tik savaitele i darzeli ir to tik po valanda.Norejau paklausti kaip jusu vaikuciai miega naktimis,nes mums prasidejo naktiniai kosmarai.Suprantu ,kad kiekvienas vaikas individualus.Atsiprasau jei ne i tema uzklausiau ax.gif .


Mes antra savaite einam i darzely. Nakty miega gerai, nesibasko ir nelunatikuoja, bet pietu miegas buna labai neramus. Kol kas darzelyje bunam tik iki pietu miego, tai parsivezus namo uzmiega greitai, bet beveik visada atsibunda verkdamas doh.gif

Rytinis atsisveikinimas darzelyje buna verksmingas, verkti pradeda jau iejus i rubine. Taciau tik aukletoja pasiima ji, nusiveda, o dazniausiai nusinesa i grupe is karto nurimsta, einant namo jo verkso grupeje negirdziu. Pradzioj visiskai nevalgydavo darzelyje, dabai valgo ir labai gerai.

Kazkada buvo diskutuota apie atsisveikinimus ir issikyrimus ryte, tai mums tinkamiausis greituminis atsisveikinimas, nes kuo ilgiau as ji nepalaiesiu ir raminsiu, tuo paskui labiau jis verkia ir nuraminti ji tik sunkiau. Be ceremoniju atiduodu aukletojai ir uzdarau duris, pamates vaikus ir zaislus jis nusiramina 4u.gif
Atsakyti
Na aš taip pat manau, kad greitas atsisveikinimas yra geriausiai. nes kuo ilgiau atsisveikinsim, tuo vaikui sunkesnis bus issiskyrimas.
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2008 10 21, 11:48)
Na aš taip pat manau, kad greitas atsisveikinimas yra geriausiai. nes kuo ilgiau atsisveikinsim, tuo vaikui sunkesnis bus issiskyrimas.

O aš manau, kad kiekvienas vaikas - individualus. Kaip jau rašiau, mano dukrai visai netinka greiti atsisveikinimai smile.gif
Atsakyti
mes tai i Giliuka vazinejame. Vien del to darzelio sakau verta Klaipedoje gyventi (laikinai mes cia). Ar tik mano cia tokia nuomone apie si darzeli?
Atsakyti
Dėl "Giliuko" galiu pasakyti, kad tai tikrai geras darželis. Nuo rudens mano mažylis jį lanko, ir mes esame labai patenkinti. Labai geros auklėtojos. O apie aplinką aš jau neklabu. Pušynas, grynas oras. Sūnus visiems giriasi: "mano darzelis miske".
Atsakyti
QUOTE(Asta123 @ 2008 10 22, 14:37)
Dėl "Giliuko" galiu pasakyti, kad tai tikrai geras darželis. Nuo rudens mano mažylis jį lanko, ir mes esame labai patenkinti. Labai geros auklėtojos. O apie aplinką aš jau neklabu. Pušynas, grynas oras. Sūnus visiems giriasi: "mano darzelis miske".



o kokia grupe lankote?
Atsakyti
QUOTE(madam_qq @ 2008 10 22, 16:29)
o kokia grupe lankote?


"Smalsučių", lopšelinę.
Atsakyti
tai tavo mazesni nei manosios. Mano tai viene Zuvytes, kita simtakojus lanko. O klausyk, tai smalsuciuose nuo 2 metuku, ane? As savo treciaja galvoju nuo 2 metuku leist. bet bijau... nes ji tokia maminuke doh.gif
Atsakyti
Taip, vaikučiai nuo 2 iki 2,8 kažkur. Maniškis 2,5 m.
Atsakyti