Įkraunama...
Įkraunama...

KLAIPĖDOS DARŽELIAI

QUOTE(linxmute @ 2008 10 03, 17:41)
Man irgi negaila tų dviejų procentų, visada juos kam nors skiriame (jūrų muziejui, mokyklai), bet esmė ne tame. Jei mano vaikas lankys tą darželį aš pati paraginsiu ir draugus atiduoti savo du proc. Bet kokią teisę turi reikalauti ir sakyti, kad be jų į eilę net nerašys? Čia jau virš naglumo  doh.gif  jei būtų kažkaip taktiškai užsiminusi, dar tylėčiau...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Yra vaikų, kurie ir pusę metų pratinasi ... smile.gif mano vyresnėlis pvz smile.gif pusę metų ignoravo visus žaidimus, su ašarom išleisdavo, prasėdėdavo prie lango arba ant kėdutės verysad.gif o išeities nebuvo, kažkaip turėjau iki dekreto datraukt unsure.gif Tiesa paskui persilaužė ir sėkmingai pralankė iki mokyklos biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kas zinot kokiu nors atsiliepimu apie d/m "Inkarėlis" Kauno g. 43. Aciu uz informacija is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2008 10 04, 13:52)
Yra vaikų, kurie ir pusę metų pratinasi ... smile.gif mano vyresnėlis pvz smile.gif pusę metų ignoravo visus žaidimus, su ašarom išleisdavo, prasėdėdavo prie lango arba ant kėdutės  verysad.gif o išeities nebuvo, kažkaip turėjau iki dekreto datraukt  unsure.gif Tiesa paskui persilaužė ir sėkmingai pralankė iki mokyklos biggrin.gif


unsure.gif va va...
auklėtoja sako,kad manoji kažkiek pažaidžia,nors su vaikais nlb nori ... nu bet dar nei dviejų mėnesiukų nėra,labai tikiuosi kad išmoksim
Atsakyti
QUOTE(awiux @ 2008 10 07, 12:37)
unsure.gif  va va...
auklėtoja sako,kad manoji kažkiek pažaidžia,nors su vaikais nlb nori ... nu bet dar nei dviejų mėnesiukų nėra,labai tikiuosi kad išmoksim


Nesijaudinkit, iki tam tikro amziaus vaikai daznai po viena zaidzia smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kurios mažylis lanko lopšelį-darželį Putinėlis? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Sveikos,savo vaikucius vedu tik savaitele i darzeli ir to tik po valanda.Norejau paklausti kaip jusu vaikuciai miega naktimis,nes mums prasidejo naktiniai kosmarai.Suprantu ,kad kiekvienas vaikas individualus.Atsiprasau jei ne i tema uzklausiau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(ausritukas @ 2008 10 10, 08:28)
Sveikos,savo vaikucius vedu tik savaitele i darzeli ir to tik po valanda.Norejau paklausti kaip jusu vaikuciai miega naktimis,nes mums prasidejo naktiniai kosmarai.Suprantu ,kad kiekvienas vaikas individualus.Atsiprasau jei ne i tema uzklausiau ax.gif .

Blogai miega 4u.gif čia normalu,vaikas patiria didžiulį stresą,užtat dauguma kurį laiką kol adaptuojasi blaškosi per miegus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramirėja: 10 spalio 2008 - 08:37
QUOTE(ausritukas @ 2008 10 10, 09:28)
Sveikos,savo vaikucius vedu tik savaitele i darzeli ir to tik po valanda.Norejau paklausti kaip jusu vaikuciai miega naktimis,nes mums prasidejo naktiniai kosmarai.Suprantu ,kad kiekvienas vaikas individualus.Atsiprasau jei ne i tema uzklausiau ax.gif .


Nieko keista, vaikas nakti isgyvena dienos nuotaikas, as tai siulyciau kokios melisos ar Sedatif pagirdyti ax.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif .Reiks nupirkti vaistuku pabandyti ,o tai visi stresa isivarysime verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(ausritukas @ 2008 10 10, 11:00)
Aciu merginos  4u.gif .Reiks nupirkti vaistuku pabandyti ,o tai visi stresa isivarysime verysad.gif .


Tada visiems reikia tongue.gif
Atsakyti
Visi ir gersim lotuliukas.gif
Atsakyti