Įkraunama...
Įkraunama...

KLAIPĖDOS DARŽELIAI

Klausykit, ar aš kažko nesuprantu, ar šiais metais ryškiai bereik mokė už darželį g.gif biggrin.gif , anksčiau mokėdavau po 150-170, o šiais metais vid 110 ax.gif
Atsakyti
Priešmokyklinukams gi kompensuoja... keli lapai atgal apie tai kalbėjom... turėtum dar mažiau mokėt...
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2008 10 23, 21:56)
Priešmokyklinukams gi kompensuoja... keli lapai atgal apie tai kalbėjom... turėtum dar mažiau mokėt...

Tai kad pas ją ne priešmokyklinukė, dar už mūsiškes jaunesnė mirksiukas.gif

Mes irgi šiemet mažiau mokam. Bet ir vakarienės atsisakėm smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Dilma @ 2008 10 23, 23:12)
Tai kad pas ją ne priešmokyklinukė, dar už mūsiškes jaunesnė mirksiukas.gif

Mes irgi šiemet mažiau mokam. Bet ir vakarienės atsisakėm smile.gif

Kaip aš čia skaičiavau mastau.gif
taip kaip mano bendradarbė.. sako tau šiemet 35? blink.gif sakau kodėl. nu sako 77+(20)08 gaunasi 35 doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2008 10 24, 08:16)
Kaip aš čia skaičiavau mastau.gif
taip kaip mano bendradarbė.. sako tau šiemet 35?  blink.gif  sakau kodėl. nu sako 77+(20)08 gaunasi 35  doh.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif matematikes

Jura, gal vasara buvot sumokeje pilna kaina, o po to nelanket g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2008 10 23, 21:33)
Klausykit, ar aš kažko nesuprantu, ar šiais metais ryškiai bereik mokė už darželį  g.gif  biggrin.gif , anksčiau mokėdavau po 150-170, o šiais metais vid 110  ax.gif

o ką darželio buh sako? neklausei? gal suklydo? unsure.gif

QUOTE(jovana @ 2008 10 24, 08:16)
Kaip aš čia skaičiavau mastau.gif
taip kaip mano bendradarbė.. sako tau šiemet 35?  blink.gif  sakau kodėl. nu sako 77+(20)08 gaunasi 35  doh.gif  biggrin.gif

Finansininkė vadinas lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacankė @ 2008 10 24, 09:06)
Finansininkė vadinas lotuliukas.gif  tongue.gif

Mano smegenys tik vakar veikt pradėjo, po pravaikštos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2008 10 24, 09:13)
Mano smegenys tik vakar veikt pradėjo, po pravaikštos  doh.gif


Nu, mati net vienos dienos negali praleisti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta123 @ 2008 10 22, 23:01)
"Smalsučių", lopšelinę.

Ir mums Giliukas thumbup.gif Mes irgi iš Smalsučių grupės, aš Deividuko mama mirksiukas.gif O jus gal iš naujų blush2.gif Čia SM dar viena mamytė iš Smalsučių gr. yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2008 10 24, 14:40)
Ir mums Giliukas  thumbup.gif  Mes irgi iš Smalsučių grupės, aš Deividuko mama  mirksiukas.gif O jus gal iš naujų  blush2.gif Čia SM dar viena mamytė iš Smalsučių  gr. yra biggrin.gif


O aš Rapoliuko mama smile.gif Mes iš retai lankančių. Štai ir vėl savaitę neisim į lopšį, nes akių uždegimas, slogos verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Gal kas žinot kokį savaitini l/d? Į "Giliukas" ir "Aušrinė" užsirašėm. Bet i viena galim nepatekt g.gif , o kitas "Aušrinė" jau labai skurdus atrodo unsure.gif ir vietu laisvų yra, nors nuo kitos savaites galim pradėt eit jei norim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulis21 @ 2008 10 24, 16:21)
Sveikos mamytes. Gal kas žinot kokį savaitini l/d? Į "Giliukas" ir "Aušrinė" užsirašėm. Bet i viena galim nepatekt  g.gif , o kitas "Aušrinė" jau labai skurdus atrodo  unsure.gif ir vietu laisvų yra, nors nuo kitos savaites galim pradėt eit jei norim biggrin.gif

Į "Aušrinę" tikrai nerekomenduočiau schmoll.gif aplinka,tiek išorė,tiek vidus gryna 'Tarybų sąjunga' doh.gif pedagogai taip pat nerinktiniai schmoll.gif
Atsakyti