Įkraunama...
Įkraunama...

Įvažiavimas į JAV

Gal žinot, kokia tvarka JAV dėl kontraceptinių?
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 18, 06:55)
Gal žinot, kokia tvarka JAV dėl kontraceptinių?

reik recepto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 03 18, 18:11)
reik recepto 4u.gif


aciuks.gif
kuriam laikui? Lt dabar irgi reikia recepto, man gydytoja parašo 90 dienų, t.y. 3 mėnesius. Bet naudojau jį gerokai ilgiau...
Papildyta:
g.gif Apskritai manosios not avialable in usa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 18, 10:26)
aciuks.gif
kuriam laikui? Lt dabar irgi reikia recepto, man gydytoja parašo 90 dienų, t.y. 3 mėnesius. Bet naudojau jį gerokai ilgiau...
Papildyta:
g.gif Apskritai manosios not avialable in usa g.gif

tai arba is LT atsivezk,arba cia ieskokis kazka panasaus ,kad butu panasi sudetis mirksiukas.gif

tiesa israso metams,tik zinoma negali pasiimti visu is karto,dazniausiais 3 ant karto,bet recepte buna nurodyta kiek kartu refills gali darytis ir vaistine ta info jau tures kai kita kart eisi 4u.gif
P.S. ka aprasiau tai budavo man,pas man gine pries 5+ metu ax.gif ,gal dabar kas nors ir pakite,nors nelabai tikiu,bet suzinosi nuejus,nes man KT problema nebeaktuli biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NYC*: 18 kovo 2013 - 17:47
QUOTE(*NYC* @ 2013 03 18, 18:41)
tai arba is LT atsivezk,arba cia ieskokis kazka panasaus ,kad butu panasi sudetis mirksiukas.gif


Keliems metams neprisivešiu... Reiks keliems mėnesiams, o paskui analogo ieškoti unsure.gif Matau, lyg iš Kanados galima parsisiųsti, bet dar mano anglų nėra tokia gera, kad viską gerai suprasčiau g.gif
Vežantis iš Lietuvos reiktų recepto kaip įrodymo, kad man reikia jų? Kanadoj brangesnės negu Lt, reiktų leidžiamą maksimumą pasiimti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Losa: 18 kovo 2013 - 17:54
QUOTE(Losa @ 2013 03 18, 10:45)
Keliems metams neprisivešiu... Reiks keliems mėnesiams, o paskui analogo ieškoti unsure.gif Matau, lyg iš Kanados galima parsisiųsti, bet dar mano anglų nėra tokia gera, kad viską gerai suprasčiau  g.gif
Vežantis iš Lietuvos reiktų recepto kaip įrodymo, kad man reikia jų? Kanadoj brangesnės negu Lt, reiktų leidžiamą maksimumą pasiimti  unsure.gif

ne,tikrai neikiu ,kad prasys,juk bus lagamine ,o kad ir sumastys atidaryti juk paaiskinti gali mirksiukas.gif
tai jau tikrai vaziuojat?
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 03 18, 18:57)
ne,tikrai neikiu ,kad prasys,juk bus lagamine ,o kad ir sumastys atidaryti juk paaiskinti gali mirksiukas.gif
tai jau tikrai vaziuojat?



Taip, važiuojam... Nerimo kol kas gerokai daugiau negu džiugesio...

Gal galit dar plačiau paaiškinti, kas yra magnet school? KAip suprantu, mokykla su kažkokia pakraipa ir į ją priimama ne pagal ZIP kodą? Juk tai nėra specialioji mokykla, na, a la internatas?
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 18, 11:16)
Taip, važiuojam... Nerimo kol kas gerokai daugiau negu džiugesio...

Gal galit dar plačiau paaiškinti, kas yra magnet school? KAip suprantu, mokykla su kažkokia pakraipa ir į ją priimama ne pagal ZIP kodą? Juk tai nėra specialioji mokykla, na, a la internatas?

thumbup.gif

cia paaiskinimas http://en.wikipedia....i/Magnet_school as pati nesu susidurus,nes maniskiai i charer mokykla yra eja,bet i jas kaip ir visas kitaskitokias mokyklas yra konkursas ,sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 03 18, 19:27)
thumbup.gif

cia paaiskinimas http://en.wikipedia....i/Magnet_school as pati nesu susidurus,nes maniskiai i charer mokykla yra eja,bet i jas kaip ir visas kitaskitokias mokyklas yra konkursas ,sekmes 4u.gif


Oi, maniškis prie matematikos, ne prie meno biggrin.gif Tik atkreipiau dėmesį, kad prie ZIPų nėra tos magnet mokyklos.
Papildyta:
g.gif Bet iki galo ir nesuprantu - ar tik meno pakraipa gali būti, ar ir kokia sustiprinta matematika .
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 18, 11:35)
g.gif Bet iki galo ir nesuprantu - ar tik meno pakraipa gali būti, ar ir kokia sustiprinta matematika .

susisiek su mokykla directly nes garantuoju yra www adresas ir pasiklausinek,nes i tokiu pakraipu mokyklas ,kaip ir yra aprasyme,kuri imeciau buna konkursai,pareiskimu padavino deadlines ir visa kita,tikrai atsius pdf'o pavidale visa info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 18, 07:55)
Gal žinot, kokia tvarka JAV dėl kontraceptinių?


Aš labai labai senai vaikščiodavau į Planned parenthood klinikas ir ten kontraceptikus duodavo lyg nemokamai ir leisdavo pasirinkti. Bet čia buvo senaaai biggrin.gif PAžiūrėk čia:
http://www.plannedpa...ontrol-4211.htm

suvesk savo zip kodą ar state kur gyvensi ir rasi artimiausias jų klinikas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 18, 11:26)
aciuks.gif
kuriam laikui? Lt dabar irgi reikia recepto, man gydytoja parašo 90 dienų, t.y. 3 mėnesius. Bet naudojau jį gerokai ilgiau...
Papildyta:
g.gif Apskritai manosios not avialable in usa g.gif


manau atitikmuo kazkoks tikrai yra, nes tie patys gamintojai buna prekiauja skirtinguose zemynuose tik su kitu prekiniu zenklu, geriausia butu apsilankyti pas gini cia, kai jau lietuviskos tabletes eis i pabaiga ir israsys tau analoga - tik butinai nusinesk pakuote tu kurias vartoji. Tikrai bus paprasciau negu siustis kiekviena karta is kitur. O israso ilgam, kaip NYC paaiskino, refills buna duoda pvz metams ar panasiai, tik vienu kartu vaistinej visu pasiimti is karto negali. O kai reikia atnaujinti tai pati vaistine buna susisiekia su gydytoju ir dar metams pratesia, tau net nereikia eiti niekur.
Atsakyti