Įkraunama...
Įkraunama...

Įvažiavimas į JAV

Sveikutes 4u.gif

Mano seima ir emigravo i JAV, tiksliau i Pensilvanija. Mes cia dar tik antra savaite, viskas taip nauja,kitaip ax.gif
Kadangi turiu beveik 9 menesiu suneli, noreciau ji maitinti kuo sveikiau. Lietuvoj pati virdavau visas kosytes is eko darzoviu, mesytes,kruopu. Gal galetumete man pasufleruoti, kur geriau ieskoti tokio maisto cia? Gal kuri gyvena PA ar Filadelfijoj ir jau yra atradusi konkreciu vietu? Kol kas perku tai ka randu rusu parduotuvese ir marketuose.
p.s. jei ne toje temoje klausiu, gal galetumete mane nukreipti, kur ieskoti info? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga0419 @ 2013 03 22, 18:50)
Sveikutes  4u.gif

Mano seima ir emigravo i JAV, tiksliau i Pensilvanija. Mes cia dar tik antra savaite, viskas taip nauja,kitaip  ax.gif
Kadangi turiu beveik 9 menesiu suneli, noreciau ji maitinti kuo sveikiau. Lietuvoj pati virdavau visas kosytes is eko darzoviu, mesytes,kruopu. Gal galetumete man pasufleruoti, kur geriau ieskoti tokio maisto cia? Gal kuri gyvena PA ar Filadelfijoj ir jau yra atradusi konkreciu vietu? Kol kas perku tai ka randu rusu parduotuvese ir marketuose.
p.s. jei ne toje temoje klausiu, gal galetumete mane nukreipti, kur ieskoti info? 4u.gif

Pirkit darzoves su organic uzrasu, jos ekologiskos. Pas mus ekoligiskas parduoda Whole Foods centrai, zinau Filadelfijoj irgi sitas tinklas yra. Pagooglinkit ir surasit ju parduotuves.
Atsakyti
QUOTE(Inga0419 @ 2013 03 22, 11:50)
Sveikutes  4u.gif
jei ne toje temoje klausiu, gal galetumete mane nukreipti, kur ieskoti info? 4u.gif

uzeikite pas mus biggrin.gif 4u.gif Kavinuke
Atsakyti
QUOTE(Inga0419 @ 2013 03 22, 11:50)
Sveikutes  4u.gif

Mano seima ir emigravo i JAV, tiksliau i Pensilvanija. Mes cia dar tik antra savaite, viskas taip nauja,kitaip  ax.gif
Kadangi turiu beveik 9 menesiu suneli, noreciau ji maitinti kuo sveikiau. Lietuvoj pati virdavau visas kosytes is eko darzoviu, mesytes,kruopu. Gal galetumete man pasufleruoti, kur geriau ieskoti tokio maisto cia? Gal kuri gyvena PA ar Filadelfijoj ir jau yra atradusi konkreciu vietu? Kol kas perku tai ka randu rusu parduotuvese ir marketuose.
p.s. jei ne toje temoje klausiu, gal galetumete mane nukreipti, kur ieskoti info? 4u.gif


As is Philos. Jei nori parasyk man i AZ.
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2013 03 22, 20:04)
Pirkit darzoves su organic uzrasu, jos ekologiskos. Pas mus ekoligiskas parduoda Whole Foods centrai, zinau Filadelfijoj irgi sitas tinklas yra. Pagooglinkit ir surasit ju parduotuves.



QUOTE(Rashkyte @ 2013 03 22, 21:21)
uzeikite pas mus  biggrin.gif  4u.gif Kavinuke


Aciu! 4u.gif
Atsakyti
Kokius dokumentus patartumėte vežtis? Na, visokie pasai, metrikai ir pan. savaime suprantama, bet galbūt prireikė ko nors netikėto. Pvz., su vaikų med.kortelėmis kaip daryti? Mūsiškiai ne kažkokie ligoniai, tik sirgę vėjaraupiais, šiaip peršalimais -ar reiktų šalia tarptautinio skiepų paso dar ko nors daugiau? Taip pat ir patiems ar verta kažką tokio turėti? Būsiu dėkinga, jei ką nors nestandartinio atsiminsit, jei taip buvo nutikę.
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 25, 07:10)
Kokius dokumentus patartumėte vežtis? Na, visokie pasai, metrikai ir pan. savaime suprantama, bet galbūt prireikė ko nors netikėto. Pvz., su vaikų med.kortelėmis kaip daryti? Mūsiškiai ne kažkokie ligoniai, tik sirgę vėjaraupiais, šiaip peršalimais -ar reiktų šalia tarptautinio skiepų paso dar ko nors daugiau? Taip pat ir patiems ar verta kažką tokio turėti? Būsiu dėkinga, jei ką nors nestandartinio atsiminsit, jei taip buvo nutikę.

mes atsivezem gimimo, santuokos liudijimus, skiepu pasus, diplomus g.gif lyg ir viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2013 03 25, 16:34)
mes atsivezem gimimo, santuokos liudijimus, skiepu pasus, diplomus  g.gif  lyg ir viskas  g.gif


Kokio nors medicininės kortelės išrašo nesidarėt? PAgalvojus, ten vaikas gydytojui kaip tabula rasa bus unsure.gif
O Jonukas (matau vardą paraše) Lietuvoje lankė mokyklą ar jau tik ten pradėjo?
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 25, 09:09)
Kokio nors medicininės kortelės išrašo nesidarėt? PAgalvojus, ten vaikas gydytojui kaip tabula rasa bus  unsure.gif
O Jonukas (matau vardą paraše) Lietuvoje lankė mokyklą ar jau tik ten pradėjo?

mes vaiku nesivezem 4u.gif jie gime cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 25, 15:10)
ar reiktų šalia tarptautinio skiepų paso dar ko nors daugiau?


Tikrai uzteks skiepu paso - juk jame visi skiepai yra. Be to, JAV gydytojas Vilniuje isduoda lapa irgi su skiepais, tai jame buna pazymeta visokie sirgimai vejaraupiais. O JAV tikrai nera taip, kad popierizmais uzsiiminetu kaip LT. Va pvz universitetui daviau ta gydytojo lapa ir skiepu pasus, o jie nusirase ka reikejo. Pasidariau trukstamus skiepus, o po kurio laiko pranesa, kad dar 3 skiepu truksta (nors kai pirmus dare sake nieko daugiau nereikia). Pasirodo pragane kazkur mano informacija ir rodo, kad nuo vejaraupiu reikia ir tt - tai as vel tuos visus savo lapus parodziau, vel jie kopijas pasidare ir to uzteko. Beje, ant to JAV gydytojo isduoto lapo nelabai susigaude zymejimo, kad prasirgta vejaraupiais, tai pati paaiskinau, kad sirgta jau, tai tik paklause kiek man metu buvo, pati uzrase metus ant to lapo ir tada atsikopijavo.

O siaip vezemes gimimo, santuokos liudijimus, diplomus, skiepu pasus. As neuzbaigiau LT universito, tai veziausi israsa apie dalykus ir tiek.

Realiai prireike tik skiepu pasu, diplomu ir universiteto israso. Na dar santuokos liudijimo reikejo kai vyras mane prie savo darbo duodamo sveikatos draudimo prirasinejo - tai velgi uzteko paciai isverst ta liudijima, po apacia berods vyras pasirase ta standartini sakini, kad vertimas tikslus ir tt ir viskas.
Papildyta:
QUOTE(Losa @ 2013 03 25, 17:09)
Kokio nors medicininės kortelės išrašo nesidarėt? PAgalvojus, ten vaikas gydytojui kaip tabula rasa bus  unsure.gif


Bet tai einant sveikatos patikra Vilniuje bus surasyta, jei vaikui kazkokios spec. ligos yra. O ir pati tokius dalykus zinot, tai JAV gydytojus ispesit ir tt. O jei tik visokie persalimai ir iprastines vaikiskos ligos, tai manau nieko tas israsas neduoda. Nebent del saves norit turet.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2013 03 25, 17:23)
Be to, JAV gydytojas Vilniuje isduoda lapa irgi su skiepais, tai jame buna pazymeta visokie sirgimai vejaraupiais.


Apie visa šita dar nieko neinformuoti - kur tas Vilniuje JAV gydytojas? MEs iš KAuno.
Atsakyti
QUOTE(Losa @ 2013 03 25, 09:24)
Apie visa šita dar nieko neinformuoti - kur tas Vilniuje JAV gydytojas? MEs iš KAuno.

berods Gedimino pr. 1 g.gif jei atmintis neshlubuoja blush2.gif
Atsakyti