Įkraunama...
Įkraunama...

dekupažas 22 tema

QUOTE(Žydraakė @ 2008 11 01, 19:24)
Kreipiuosi į auksinę, nes anksčiau ji man patarė šiuo klausimu, bet aišku su džiaugsmu priimsiu ir kitų patarimus 4u.gif

Ant medinio daikto užklijuoju servetėlę. Kad užtepant laką ji nesusiraukšlėtų, tai vienu brūkštelėjimu stengiuosi užtepti ant klijuotos servetėlės lako. Nu servetka nesusiraukšlėjo thumbup.gif bet taip bijojau antrą kartą brūkštelt per ją su laku, kad kai kur ji nepersigėrė lako ir liko sausi plotukai verysad.gif Na tas darbas biškis su brokeliu jau, nors nelabai matosi, nes servetėlė dėkinga. Bet pasakykit jūs man, lakuojant servetėlė visa pilnai turi persigerti lako, ane?


O gal reikia lakuoti ant nepilnai išdžiuvusios servetėlės g.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif

Jau ne viena darbeli esu dekoravus, bet va niekad nebandziau to vadinamo seseliavimo, nieko apie ji nezinau, nes iki siol buvo siaip paciai eksperimentuot dekoruojant daiktus blush2.gif
Jusu temos pradzioje irgi nieko apie tai nera... Gal kas paaiskintu ar nuorodele imestu, kur galeciau pasiskaityti, kas tas seseliavimas, ir su kuo jis "valgomas" biggrin.gif
Atsakyti
sveikute, seseliavimas yra tapyba, geriausiai butu pasiskaityti kokia nors populiariai parasyta knyga, dabar atsimenu tik viena pavadinima " Kaip piesti ir tapyti" ir gal tada paaiskes bent principai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 01 lapkričio 2008 - 23:09
QUOTE(Lachesė @ 2008 11 02, 00:08)
sveikute, seseliavimas yra tapyba, geriausiai butu pasiskaityti kokia nors populiariai parasyta knyga, dabar atsimenu tik viena pavadinima " Kaip piesti ir tapyti" ir gal tada paaiskes bent principai.

tiek tai as ir pati suprantu blush2.gif tevai abu dailininkai ir pati 12 metu dailes mokiaus... mirksiukas.gif taigi zalia nesu schmoll.gif Bet kaip daryti ta seseliavima dekupazinant? Su kuo seseliuoti? Kaip? Ga kas turi seseliavimo pavyzdziu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2008 11 01, 19:24)
Kreipiuosi į auksinę, nes anksčiau ji man patarė šiuo klausimu, bet aišku su džiaugsmu priimsiu ir kitų patarimus 4u.gif

Ant medinio daikto užklijuoju servetėlę. Kad užtepant laką ji nesusiraukšlėtų, tai vienu brūkštelėjimu stengiuosi užtepti ant klijuotos servetėlės lako. Nu servetka nesusiraukšlėjo thumbup.gif bet taip bijojau antrą kartą brūkštelt per ją su laku, kad kai kur ji nepersigėrė lako ir liko sausi plotukai verysad.gif Na tas darbas biškis su brokeliu jau, nors nelabai matosi, nes servetėlė dėkinga. Bet pasakykit jūs man, lakuojant servetėlė visa pilnai turi persigerti lako, ane?

Klausimas ne vien auksinei, tad...nesuprantu, apie ką Tu čia kalbi...Apie kokį laką, kokį greitą vienintelį brūkštelėjimą? Tiesiog smalsu, gal tai kažkoks negirdėtas būdas servetėlei klijuoti?

QUOTE(gotte @ 2008 11 02, 10:34)
tiek tai as ir pati suprantu  blush2.gif tevai abu dailininkai ir pati 12 metu dailes mokiaus... mirksiukas.gif  taigi zalia nesu  schmoll.gif Bet kaip daryti ta seseliavima dekupazinant? Su kuo seseliuoti? Kaip? Ga kas turi seseliavimo pavyzdziu?  g.gif

Šešėliavimas - tai spalvinis sprendimas plokščiam piešiniui suteikiant erdvės įspūdį.
Peržiūrėk, pvz., šią pamoką...nuo 4min30s - šešėliavimas... Šešėliuoti akriliniais dažais sunku dėl greito jų džiūvimo. Yra keli būdai įveikiant šią jų savybę. Galima naudoti specialią priemonę, kuri prailgina dažų džiūvimo laiką arba prieš šešėliuojant dekoruojamą paviršių padengti laku... Tada dažai ne taip susigeria, paviršius slidus ir lengviau laipsniškai pereiti keletą pasirinktos šešėliavimo spalvos atspalvių.
Tikiuos, nors kiek aiškiau... g.gif
Atsakyti
sveikos, nesekiau visų jūsų temų,labai norėčiau pasidaryti kelis darbus dekupažo būdu,gal galėtumėt patarti kokių geriau priemonių įsigyti šiems daikatams- medinei kėdei, lėkštei ir rankinei g.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2008 11 02, 13:52)
Šešėliavimas - tai spalvinis sprendimas plokščiam piešiniui suteikiant erdvės įspūdį.
Peržiūrėk, pvz., šią pamoką...nuo 4min30s - šešėliavimas... Šešėliuoti akriliniais dažais sunku dėl greito jų džiūvimo. Yra keli būdai įveikiant šią jų savybę. Galima naudoti specialią priemonę, kuri prailgina dažų džiūvimo laiką arba prieš šešėliuojant dekoruojamą paviršių padengti laku... Tada dažai ne taip susigeria, paviršius slidus ir lengviau laipsniškai pereiti keletą pasirinktos šešėliavimo spalvos atspalvių.
Tikiuos, nors kiek aiškiau... g.gif

o kokį laka geriau naudoti prieš šešeliavimą? vandeninį ar tą, kur šepetėliai vayitspiritu palaunami (o akrilinis tai koks? trečia rūšis?)? ar nėra skirtumo? jau šita chemija man tokia mistika... atrodo jau jau pagaunu, o paskui ir vėl susivelia viskas.
alkidinis, alrilinis blink.gif doh.gif
Atsakyti
bite, aš naujokė dekupaže, todėl nieko krūto dar nemoku ax.gif Čia kalba eina apie lako tepimą, kai jau priklijuota servetėlė. Pirmą kartą kai dariau, tai užtepus lako servetėlė susiraukšėjo verysad.gif auksinė patarė laką padengt ant servetėlės daug nebraukant su teptuku, tai va smile.gif Kitą darbelį taip ir dariau. Servetėlė nesusiraukšlėjo, bet ji nepesigėrė pilnai laku verysad.gif Va čia nuotraukoj matosi...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2008 11 02, 10:34)
tiek tai as ir pati suprantu  blush2.gif tevai abu dailininkai ir pati 12 metu dailes mokiaus... mirksiukas.gif  taigi zalia nesu  schmoll.gif Bet kaip daryti ta seseliavima dekupazinant? Su kuo seseliuoti? Kaip? Ga kas turi seseliavimo pavyzdziu?  g.gif



atsiprasau, bet nezinojau,kad turite menini isilavinima.
seseliavimas yra skirstomas lyg ir du tokius etapus. Kartais reikia suformuoti daiktui erdve, kaip jau Bite minejo, o kartais tereikia tapybiniam motyvui pritapyti trukstama dali, daznai taip buna kai yra nekarpomi o plesomi motyvai,be konkretaus konturo,ar apskritai , kokia nors tapybos darbo reprodukcija. Manau, kad jums, turinciai tokia patirti tikrai tai bus labai labai lengva.

Del klijavimo ir lakavimo,tai cia du skirtingi dalykai, man atrodo,kad kad jau klijais tepant servetele turi persigerti , nes kitaip neprilips, o laka dedame, kai jau klijai yra isdziuve ir servetele stipriai prilipus.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 11 02, 14:02)
Del klijavimo ir lakavimo,tai cia du skirtingi dalykai, man atrodo,kad kad jau klijais tepant servetele turi persigerti , nes kitaip neprilips, o laka dedame, kai jau klijai yra isdziuve ir servetele stipriai prilipus.


Tai aš ir lakavau, kai servetėlė jau buvo pilnai išdžiuvus, prilipus. Bet juk lakas irgi skystas, na man tai servetėlės persigeria juo huh.gif
Atsakyti
na kad ne visai taip,.... kas ten gali persigerti, jeigu jau viskas prisiklijave? tas pats ,kas sakytum jog pro nuglazuruota moli vanduo persigeria, tiesiog jau klijai persigere, isdziuvo ir viskas, niekas ten nepersigeria.
dekupaze klijai gali atlikti ir lako funkcija , sakyciau ir atvirkstinis variantas puikiai galimas..... tai jeigu su klijais priklijavai gerai, tai servetele nieku gyvu jau nesusirauksles, aisku, pirma reiketu isdziovinti normaliai.

collliukė, pasikaityk cia, gal paaiskes labaiu kokios priemones reikalingos.
http://www.senasnauj...product&id=2493

geguzio ziedai , akrilinis las tinkamiausias pires seseliavima, o del laku, tai as i dvi rusis isskirciau, viena, kur skiediklis vanduo, kita kur vait spiritas ir viskas bus aiskiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 02 lapkričio 2008 - 14:16
QUOTE(efauto @ 2008 10 02, 15:33)
kaip smagu, kad susikure nauja dekupazo tema! clap.gif linkiu kuo greiciau ja uzpildyti naujais kuriniais! sekmes visoms!  mirksiukas.gif

Labai gražūs darbeliai thumbup.gif
Atsakyti