Įkraunama...
Įkraunama...

dekupažas 22 tema

QUOTE(Serinute @ 2008 10 31, 12:57)
Merginos,

Noriu dekupažinti paprastą molinį vazoną gėlėms sodinti. Bet kyla tokių minčių, ar nuo gėlės laistymo (drėgmės viduje) "neišplauks"  mano darbelis po kiek laiko?  g.gif
Atsiprašau, jei kartojuosi ir jei toks klausimas jau bo aptartas.


reikia vazono visu islakuoti laku, atspariu dregmei.
Atsakyti
norėjau paklausti,darau kalėdinius žaisliukus dekupažo technika, tai kai as užklijavau servetėlę ir noriu dengti laku, tai man reikia tik tą servetėlę lakuoti, ar galima ir žaisliuką (jis stiklinis)?
Atsakyti
Sveikos, sakykit o stalą atnaujinant akriliniais dažais koks lakas tinka jam padengti,kas greit nenusibraižytų ir kiek sluoksnių tepti? Manau vandens pagrindu kokį nors,bet senas naujas [ažiūrėjau ten maži kiekiai jei reikės stalą kelis kart lakuot neužteks. labai būčiau dėkinga jei nepasiūstumėt skaityt ankstesnių temų,nes jas skaičiau o dabar pamiršau ...
Atsakyti
Sveikos, darbeliai jusu labai grazus. As esu dar naujoke dekupazo pasaulyje smile.gif noriu paklausti, gal kaip specialiai klijuojat dideles serveteles, nes kad ir kaip stengciausi man visada pasiraitalioja sad.gif idomu ka darau ne taip g.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 10 31, 16:20-->
QUOTE(Kotryna smile.gif @ 2008 10 31, 16:20)
norėjau paklausti,darau kalėdinius žaisliukus dekupažo technika, tai kai as užklijavau servetėlę ir noriu dengti laku, tai man reikia tik tą servetėlę lakuoti, ar galima ir žaisliuką (jis stiklinis)?


gali lakuot..netgi ta ir patarciau, kad visas zaisliukas atrodytu vientisas, o ne gabalais...
QUOTE(Liudoskis @ 2008 10 31, 17:03)
Sveikos, sakykit o stalą atnaujinant akriliniais dažais koks lakas tinka jam padengti,kas greit nenusibraižytų ir kiek sluoksnių tepti? Manau vandens pagrindu kokį nors,bet senas naujas [ažiūrėjau ten maži kiekiai jei reikės stalą kelis kart lakuot neužteks. labai būčiau dėkinga jei nepasiūstumėt skaityt ankstesnių temų,nes jas skaičiau o dabar pamiršau ...

stalui nusipirk baldini laka is senuku ar kitos statybiniu prekes parduotuves.
Atsakyti
ačiū Gabii mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kas žino kur Kaune nusipirkt dekoravimui objektų? na pvz. raktinių. Žiūriu, kad internetinės parduotuvės jų jau nebeturi. atrodo daug kuo prekiauja, o kiekiai O
O ir gyvai tą daiktą būtų nieko pamatyti unsure.gif
Atsakyti
kaune gali nulekti i senamiesti...trys vienoje vietoje isikurusios..dauksos gatveje - viduryje - hobbycentras ir creativa (salia durys) ir dar viena vilniaus g.30...ten ir beveik dauksos ir vilniaus g sankryza.
Atsakyti
ačiū Gabii, smile.gif
lėksiu ryt ieškoti, bet kaži ar ryt dirbs g.gif
o jau maniau, kad kaune nieko panašaus nėra lotuliukas.gif
Atsakyti
Maciau raktiniu Kauno bazese ,SKYRUP parduotuveje,labai dailios ,tvirtos ,apie 30 lt.Beje ,ten ir serveteliu ne mazai :mirksiukas:Tiesa ,ten ne spec. parduotuve rankdarbiams ,bet kaina panasi kaip ir tose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 01 lapkričio 2008 - 12:49
Kreipiuosi į auksinę, nes anksčiau ji man patarė šiuo klausimu, bet aišku su džiaugsmu priimsiu ir kitų patarimus 4u.gif

Ant medinio daikto užklijuoju servetėlę. Kad užtepant laką ji nesusiraukšlėtų, tai vienu brūkštelėjimu stengiuosi užtepti ant klijuotos servetėlės lako. Nu servetka nesusiraukšlėjo thumbup.gif bet taip bijojau antrą kartą brūkštelt per ją su laku, kad kai kur ji nepersigėrė lako ir liko sausi plotukai verysad.gif Na tas darbas biškis su brokeliu jau, nors nelabai matosi, nes servetėlė dėkinga. Bet pasakykit jūs man, lakuojant servetėlė visa pilnai turi persigerti lako, ane?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif . Gal truputį ir ne čia pataikiau , bet nepykit ax.gif .. Nusipirkau per neapsižiūrėjimą dar vieną doh.gif buteliuką pienelio folijai

http://www.artmanija...oducts/57/1760/

ir visai neneudoju klijų audiniui blush2.gif
http://www.senasnauj...product&id=1473

Gal kuriai reikia ir nori į ką nors (reikalingo dekupažui ) keistis, a? Servetėlės, daikati dekoravimui, efektai kokie nors ir t.t. ir pan... - tinka viskas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oaze: 01 lapkričio 2008 - 20:39