Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalvele žiedams

santuokų rūmuose po 35 lt
Atsakyti
Jei už 35 Lt, tai jau tikrai geriau pirkti, nes paskui dar ir parduoti galima, nes Kaune keliuose salonuose klausiau kiek nuoma kainuoja, tai sakė 30 Lt.
Man tai mama pasius, gal 30 Lt nesieks? Jei paskui kam reikes, uz puse kainos galesiu perleisti.
Problema ta, kad nuomose kiek maciau, tai ant tu pagalveliu niekaip nepadaryta tiem ziedeliam pritvirtinti. Pas mus pavyzdziui ziedus neš 4 metų mergaitė, tai jeigu juos padėsim laisvai ant pagalvėlės, ji netyčia pavers ir kas tada cry.gif Keliai vaikščiosim po bažnyčią ieškodami žiedų.... Net nejuokinga pagalvojus. O aš kažkur internete mačiau, kad tie žiedai su siauru kaspinėliu prisiriša. Žodžiu ten gražiai atrodė
Atsakyti
Valio, net nesitikėjau, kad leis nuotrauką įkelti, pirmą kartą leido ................
Tai man mama sius panašią į šitą.
Atsakyti
Labai gražiai atrodo, turbūt ir man mama reiks įdarbinti. smile.gif O kad su kaspiniuku perrišti tie žiedukai, tai aš irgi kažkur mačiau ir tikrai labai praktiška, nereikia jaudintis, kad nenukristų kur. Jei dar mažas vaikas neša... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaka @ 2005 07 11, 21:00)
Šiaip mačiau, kad jų yra pirkti Vilniaus CMB. Paskambinau is smalsumo paklausti kiek kainuoja. Ir pasakė, kad 35 Lt. Oho blink.gif
Man tai sesute pasius. As nupirkau pagalvele (4 Lt), medziagele aptraukti (4 Lt), juostele ziedams (1 Lt), Ir dekorui sesuo parinks karoliuku permatomu is savo skryneles stebuklingos (megsta rankdarbius  biggrin.gif ) Ir turesiu puikia pagalvele.

Siulau ir Jums kazka panasaus padaryti, o ne moketi pinigelius, kurie taip nelengvai atkeliauja i musu kisenes, ar ne?



o jei ne paslaptis, kur pirkai tą pagalvėlę už 4 Lt, kurią paskui aptrauksi?
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2005 07 15, 11:33)
Jei už 35 Lt, tai jau tikrai geriau pirkti, nes paskui dar ir parduoti galima, nes Kaune keliuose salonuose klausiau kiek nuoma kainuoja, tai sakė 30 Lt.
Man tai mama pasius, gal 30 Lt nesieks? Jei paskui kam reikes, uz puse kainos galesiu perleisti.
Problema ta, kad nuomose kiek maciau, tai ant tu pagalveliu niekaip nepadaryta tiem ziedeliam pritvirtinti. Pas mus pavyzdziui ziedus neš 4 metų mergaitė, tai jeigu juos padėsim laisvai ant pagalvėlės, ji netyčia pavers ir kas tada  cry.gif Keliai vaikščiosim po bažnyčią ieškodami žiedų.... Net nejuokinga pagalvojus. O aš kažkur internete mačiau, kad tie žiedai su siauru kaspinėliu prisiriša. Žodžiu ten gražiai atrodė


Šita pagalvėlė, tai labai graži! thumbup.gif
Burunduk, gal po tavo vestuviu as is taves ta pagalvele nupirkciau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Austėja @ 2005 07 15, 12:30)
Šita pagalvėlė, tai labai graži!  thumbup.gif
Burunduk, gal po tavo vestuviu as is taves ta pagalvele nupirkciau. mirksiukas.gif



Jei graži gausis ir tu iki to laiko nenusipirksi, galėsiu perleisti. Svarbiausia, kad graži būtų smile.gif Aš kaip ir minėjau, nuomos punktuose mačiau be jokių šniurelių, tai ir bijau mažai mergaitei duot nešt nepririštus, pas tave sakei irgi mergytė neš, tai manau būtina kažkaip žiedelius pritvirtinti.
Atsakyti
[COLOR=blue] Prasau padekit man!!!!as noriu ikelti savo vestuviu data...kaip man tai padaryti..kur sukurti radau bet kaip ikelti tai ne...gal galit man padeti???labai aciu,niekaiip nesugalvoju cry.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2005 07 15, 11:55)
o jei ne paslaptis, kur pirkai tą pagalvėlę už 4 Lt, kurią paskui aptrauksi?


Ta pagalvele pirkau Ermitaze. Tikrai yra. Ji neisvaizdi su tokiu melsvu pamusalu aptraukta, bet jau siandien maciau, kad mano sesuo ja i tikra grozi vercia. biggrin.gif

Pasigirdo cia nuomoniu, kad kai kurios merginos pardavines savo pagalvels. Negi jums nesinori nieko pasilikti atminciai. Juk sukneles daugelio jusu nuomotos, automobiliai irgi, sukuosena isirs, makiazas nusiplaus, tai nors pagalvele liktu biggrin.gif Bent jau as taip zadu daryt, gal as per didele romantike wub.gif wub.gif wub.gif

Dar pabandysiu ikelti keleta pavyzdeliu. Gal kam pravers generuojant idejas.
Atsakyti
Dar viena....
Atsakyti
QUOTE(Ziviliuxx @ 2005 07 16, 23:11)
[COLOR=blue] Prasau padekit man!!!!as noriu ikelti savo vestuviu data...kaip man tai padaryti..kur sukurti radau bet kaip ikelti tai ne...gal galit man padeti???labai aciu,niekaiip nesugalvoju cry.gif

kaip įkelt vestuvių datą rasi čia... http://www.supermama...showtopic=38820 mirksiukas.gif
Atsakyti
ar butina pirkti tas paduskeles?
Atsakyti