Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalvele žiedams

QUOTE(lotuke @ 2005 07 12, 09:06)
O koks adresas? Aš irgi galvoju apie pagalvėlę, na bet geriau išmoksiu siųti negu pirksiu už 35 Lt.  tongue.gif

Tai jau gal pradedam mokytis siūt tada tongue.gif be 35 litų tikrai nieko nebus internete sad.gif
Atsakyti
ale žiūriu aš į tas pagalvėles ir nė velnio nesuprantu kaip čia jas siūti. Kiek matau kitų šonai vąšeliu apnerti. O vąšelis tai su manim nedraugauja i pinasi tie sių\ūlai tapr pirštų sad.gif Turbūt teks pirkt g.gif
Atsakyti
nu siaip as visai pamirsusi buvau apie pagalvele. O negi visi nesasi su tom pagalvelem? Mums ziedus tai paduoti turi pirsliai juk? O butinai pagalvelese? Gal galima kokiame padekliuke? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2005 07 19, 09:04)
nu siaip as visai pamirsusi buvau apie pagalvele. O negi visi nesasi su tom pagalvelem? Mums ziedus tai paduoti turi pirsliai juk? O butinai pagalvelese? Gal galima kokiame padekliuke?  g.gif


Pagalvėlės nebūtinos. Paprastai bažnyčioje padėkliukai buna metaliniai. Tik, kai kurios nori, kad tuos žiedelius atneštų koks artimas mažylis (pusbrolis, pusseserė, gal broliukas ar sesutė, gal krikšto vaikutis smile.gif) ant pagalvėlės (kaip filmuose kartais rodo). Gražu, bet tai nėra būtina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajukė* @ 2005 07 19, 08:07)
Pagalvėlės nebūtinos. Paprastai bažnyčioje padėkliukai buna metaliniai. Tik, kai kurios nori, kad tuos žiedelius atneštų koks artimas mažylis (pusbrolis, pusseserė, gal broliukas ar sesutė, gal krikšto vaikutis smile.gif) ant pagalvėlės (kaip filmuose kartais rodo). Gražu, bet tai nėra būtina smile.gif



o tas padekliukas baznycios, ar reikia savo tureti?
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2005 07 19, 09:08)
o tas padekliukas baznycios, ar reikia savo tureti?


Bažnyčios
Atsakyti
QUOTE(Anaka @ 2005 07 17, 21:01)
Dar viena....



Beveik tokią pačią mačiau birutės proginių suknelių nuomos salone, Baršausko g. Kaune, kaip supratau, jei pas juos suknelę nuomojiesi, tai tą pagalvėlę gauni už dyką, o jei atskirai, tai 20 Lt nuoma.
Atsakyti
QUOTE(Anaka @ 2005 07 17, 21:00)
Ta pagalvele pirkau Ermitaze. Tikrai yra. Ji neisvaizdi su tokiu melsvu pamusalu aptraukta, bet jau siandien maciau, kad mano sesuo ja i tikra grozi vercia. biggrin.gif

Pasigirdo cia nuomoniu, kad kai kurios merginos pardavines savo pagalvels. Negi jums nesinori nieko pasilikti atminciai. Juk sukneles daugelio jusu nuomotos, automobiliai irgi, sukuosena isirs, makiazas nusiplaus, tai nors pagalvele liktu  biggrin.gif Bent jau as taip zadu daryt, gal as per didele romantike  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Dar pabandysiu ikelti keleta pavyzdeliu. Gal kam pravers generuojant idejas.



Jei nenori parduoti, gali išnuomoti.
aš pavyzdžiui nesu sentimentali, tai man parduoti kitam nebūtų sunku, jei tik kam patiktų ir tiktų, tai pirmyn.... Čia tik mano nuomonė, bet tų vestuvinių suknelių laikymai iki gyvenimo pabaigos, tai doh.gif Man viena kolegė sakė, kaip jos pažįstama šventė sidabrines vestuves, išsitraukė savo suknelę ir ją rengėsi sidabrinių vestuvių dieną, bet kur garantijos, kad po tiek metų į ją įlysi ???????????
Atsakyti
QUOTE(lotuke @ 2005 07 19, 10:00)
ale žiūriu aš į tas pagalvėles ir nė velnio nesuprantu kaip čia jas siūti. Kiek matau kitų šonai vąšeliu apnerti. O vąšelis tai su manim nedraugauja i pinasi tie sių\ūlai tapr pirštų  sad.gif Turbūt teks pirkt  g.gif


Labukas, pagalveliu mazyciu buna labdarynuose, ten ir as pirkausi, tik pakui apsiuvau bordiniu barchatu, krasciukus apsiuvau baltais neriniais ir vestuviu diena is mazu rozyciu (kur ant sakos buna daug ziedeliu) isdeliojau sirdele ir su adatelem susmaigsciau. Sake kad buvo grazu.
SEkmeskuryboje!!! smile.gif
Atsakyti
as per vestuves irgi norejau pagalveles, bet apsejau be jos ir buvo gerai.. tiesiog baznycioje ziedus padejome ant padekliuko ir viskas smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
labai grazu.....ir as noreciau,kad man kas nors nestu ziedukus ant pagalveliu,tik gaila,kad nera kam.......mano mazasis dar per mazas bus.... verysad.gif
bet pati ideja,tai labai grazi...
Atsakyti