Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalvele žiedams

QUOTE(maidala @ 2008 02 12, 11:51)
jei tau ji nereikalinga, tai jos tavo vestuvėse ir nebus. O man gražu, malonu buvo ją gamintis, ir žiedukai gulės ne ant metalinės lėkštės o ant mano siūtos paglvėlės. Čia kiekvienam pagal norus, tam ir planuojamės patys wink.gif


Na zinoma, tai as nieko nesakau. Cia tik mano nuomone.
Atsakyti
na visiems tas pats dalykas skirtingai atrodo...
smulkmenos sudaro esme ir kiekvienas nusprendzia kiek ir kokiu tu smulkmenu turi buti mirksiukas.gif
Atsakyti
O kur perkat tas pagalveles, pvz Kaune? Gal reiks pasidaryti g.gif
Atsakyti
quote=maidala,2008 02 12, 11:42]
ablydute, o tau nesigauna pamažint foto? labai jau puslapį ištampė wink.gif
[/quote]
nu bandziau mazesne ikelti, bet kadangi darbe esu, tai nelabai turiu galime apdirbti.
Nu taip ikelsiu -
pagalvele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ablydute: 12 vasario 2008 - 13:58
QUOTE(gintreja @ 2008 02 12, 14:02)
O kur perkat tas pagalveles, pvz Kaune? Gal reiks pasidaryti  g.gif


as gavau ja salone, kur suknele nuomavausi. nors ir noreciau, bet tikrai neturiu laiko pati ja pasisiuti (siuvimo igudziu irgi akivaizdi stoka smile.gif). Bet vis tiek savo biski pakeiciau pagal save
Atsakyti
ablydute, aciukas uz foto ikelima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2008 02 12, 13:02)
O kur perkat tas pagalveles, pvz Kaune? Gal reiks pasidaryti  g.gif

siaip 2007 metu nuotakos kaikurios pirko pas forumiete, kuri tuom uzsiima, siuva pagal pageidavimus, internete rastus pvz ir pan. Jei reikia nika galeciau suzinoti.

QUOTE(aganiute @ 2008 02 12, 20:17)
ablydute, aciukas uz foto ikelima  4u.gif

mirksiukas.gif ner uz ka.
Atsakyti
[quote=ablydute,2008 02 12, 12:29]
quote=maidala,2008 02 12, 11:42]
ablydute, o tau nesigauna pamažint foto? labai jau puslapį ištampė wink.gif
[/quote]
nu bandziau mazesne ikelti, bet kadangi darbe esu, tai nelabai turiu galime apdirbti.
Nu taip ikelsiu -
pagalvele
[/quote]
Koks grozis! O kokios ten gelytes ir kaip jos pritvirtintos?
Siandien viena zinove uzpasakojo, kad pagalveliu spalva turi buti derinama prie jaunosios sukneles. O as kazkaip isivaizdavau, kad manoji turetu buti raudona. Dabar suabejojau, gal tikrai ta raudona atrodys per daug vaikiskai? Kaip jus galvojat, patarkit. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2008 02 12, 14:02)
O kur perkat tas pagalveles, pvz Kaune? Gal reiks pasidaryti  g.gif


Vilniuje tai yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viaro: 14 vasario 2008 - 01:42
QUOTE(divuke @ 2008 02 14, 02:23)
Koks grozis! O kokios ten gelytes ir kaip jos pritvirtintos?
Siandien viena zinove uzpasakojo, kad pagalveliu spalva turi buti derinama prie jaunosios sukneles. O as kazkaip isivaizdavau, kad manoji turetu buti raudona. Dabar suabejojau, gal tikrai ta raudona atrodys per daug vaikiskai? Kaip jus galvojat, patarkit. biggrin.gif


Jeigu tau tik norisi, tai raudona thumbup.gif kadangi as pati sitos spalvos fanate ax.gif Nors mano ir suknele balta, bet vis dar neapleidzia mintis, kad bateliai, puokste ir auskariukai butu raudoni... rolleyes.gif
Taigi drasiai daryk tai, kas tau labiausiai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 02 14, 09:31)
Jeigu tau tik norisi, tai raudona  thumbup.gif  kadangi as pati sitos spalvos fanate  ax.gif  Nors mano ir suknele balta, bet vis dar neapleidzia mintis, kad bateliai, puokste ir auskariukai butu raudoni...  rolleyes.gif
Taigi drasiai daryk tai, kas tau labiausiai patinka  4u.gif

Kaip grazu! As irgi galvojau apie raudona dirza, raudonus batelius ir raudona roze plaukuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2008 02 14, 14:10)
Kaip grazu! As irgi galvojau apie raudona dirza, raudonus batelius ir raudona roze plaukuose biggrin.gif


as visom keturiom uz toki derini!!! thumbup.gif
Atsakyti