Įkraunama...
Įkraunama...

Ž. Savicko sporto klubas

Pries 3 metus Jurates jegos treniruotes buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2009 01 16, 09:50)
Pries 3 metus Jurates jegos treniruotes buvo thumbup.gif



...viskas ten tikrai gerai ir dabar showoff.gif thumbup.gif
Reik lankyt, kad nuomone reikst mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dushke @ 2009 01 17, 14:43)
...viskas ten tikrai gerai ir dabar showoff.gif  thumbup.gif
Reik lankyt, kad nuomone reikst  mirksiukas.gif


Na, pries metus nebuvo labai gerai, kad panelei Juratei teko is Koraralu impulso iseti. lotuliukas.gif
Atsakyti
gerbiama SALIA KELIO 1500 kaloriju nera 2 kilogramai . kadangi 1gramas riebalu turi 9 kalorijas , tai sudeginus 1500 kaloriju sudeginate apie 160 gramu riebaliuku. skaiciuokite geriau.
p.s. joks treneris nepasportuos uz jus, pacios turite sportuoti
Atsakyti
QUOTE(dianaartemide @ 2009 01 17, 21:55)
gerbiama SALIA KELIO 1500 kaloriju nera 2 kilogramai . kadangi 1gramas riebalu turi 9 kalorijas , tai sudeginus 1500 kaloriju sudeginate apie 160 gramu riebaliuku. skaiciuokite geriau.
p.s. joks treneris nepasportuos uz jus, pacios turite sportuoti

Vis tiek tiek cal nera sudeginama...Ir apskirtai, kritiskai vertinu naujoku pasisakymus,nes dazniausiai jie turi saliska nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Salia_kelio @ 2009 01 16, 10:20)
1500 kaloriju per valanda? Oho.
Nueini i treniruote - ir numeti 2 kilus, nueini i keleta - ir svoris i minusa nueina  lotuliukas.gif
Neimanoma per valanda numesti 1500 kaloriju. Net ir 1000 neimanoma. Standartiskai aerobikos treniruoteje apie 300 kaloriju sudeginama. Gal truputi maziau ar daugiau - priklauso nuo to, koks tempas ir kruvis.  tongue.gif

1 val. sudeginama iki 800 kaloriju.Standartiskai apie 500 doh.gif
Atsakyti
[quote=dianaartemide,2009 01 17, 20:55]
Gerbiama lauryna, gal jums reiketu paciai buti aerobikos instruktore. paprastai mokiniai perauga mokytojus. jus tikriausiai jau pat turite pradeti treniruoti kitus. kaip tik ziurejau savicko sporto klubo svetaine, kad reikalingi aerobikos instruktoriai. ir pasportuosite ir tuo paciu pinigeliu uzsidirbsite:)
Papildyta:
gerbiama SALIA KELIO 1500 kaloriju nera 2 kilogramai . kadangi 1gramas riebalu turi 9 kalorijas , tai sudeginus 1500 kaloriju sudeginate apie 160 gramu riebaliuku. skaiciuokite geriau.
p.s. joks treneris nepasportuos uz jus, pacios turite sportuoti
[/ lotuliukas.gif quote]

Taip, sutinku, kad dauguma mokiniu perauga mokytojus :-) Vienas is pvz. trenere Joana is Savanoriu ir Koralu impulsu), kuri peraugo savo mokytoja Jurate. thumbup.gif
Trenere as jau niekad netapsiu lotuliukas.gif : 1. Baigiau visai kitus mokslus.( neturiu sportinio issilavinimo) 2. Sportas man tai hobi. 3. Neturiu tiek kompetencijos ir ziniu. 3. Reikia dirbant sita darbo daug atsidavimo ir mokejmo bendrauti su zmonemis. 4. Netureciau tiek nervu isklausyti klietu nusiskundimu ir kritikos. Va, todel as ir ne trenere blush2.gif
P.s norint numesti viena kg, reikia sudeginti 7000 kcal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 18 sausio 2009 - 11:03
uzsienio klubuose aerobikos treneriais dirba zmones po darbo papildomai. todel kad vien is aerobikos uzdarbio sunku pragyventi.
todel dazniausiai aerobika veda zmones kurie lanke daugybe metu aerobika kaip klientai ir po to pradejo klube dirbti, nes peraugo treneri.
Lietuvoje aerobikos treneriai bando pragyventi is sio hobio, todel veda per diena po 5 treniruotes. Aisku, kad jos buna nelabai nuosirdziai pravedamos. Gerai pravesti galima ti 2-3 uzsiemimus per diena.
Viskas susitvarkys kai aerobika ves zmones ne del pinigu, o todel kad jiem tai patinka
Papildyta:
p.s. vakar buvau kalanetikos uzsiemime pas Ausra. Niekada nebuvau bandziusi. Labai patiko ir siandien visi raumenukai skauda.

Jurate veda tik MAMA IR AS treniruotes. Manau sioms treniruotems ji tikrai tinka. O jei viena trenere nepatinka tai galit eiti pas kita treneri. Pasakykite man kita kluba kuris turetu tiek geru treneriu. Aisku viena kita turi...
Atsakyti
QUOTE(dianaartemide @ 2009 01 18, 21:58)
Tai kad Jurate veda tik MAMA IR AS treniruotes. Manau sioms treniruotems ji tikrai tinka. O jei viena trenere nepatinka tai galit eiti pas kita treneri. Pasakykite man kita kluba kuris turetu tiek geru treneriu. Aisku viena kita turi...


Jurate anksciau pas Savicka vede ir stepa ir jegos treniruotes smile.gif Tikriausiai atsisake, nes ir taip nemaza kruvi turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2009 01 19, 00:04)
Jurate anksciau pas Savicka vede ir stepa ir jegos treniruotes smile.gif Tikriausiai atsisake, nes ir taip nemaza kruvi turi ax.gif


Su tais atsisakymais... Vargu bau, ar ja bent perspejo pries panaikinant treniruotes. Manau, kad is Asanaviciutes Impuls'o jin buvo "isfutbolinta" irgi ne del blogu treniruociu, bet del blogu atsiliepimu. Jos grieztas budas ne visoms patinka. Plius pas ja reikia DIRBTI.
Be to, as jos teiginiams (gal ne visada mandagiai isreiskiamiems) pritariu.
- atejai pirma karta? Nestok i prieki, netrukdyk kitiem! PRITARIU.
- kaip cia ("chujovai") darai ta pratima? Nori sanarius susigadinti? Ziurek i mane! PRITARIU.
Nu ir t.t., ir pan.
Atejo kita trenere (berods, is VictoriaGym), "papudrino" vadam smegenis ir nebeliko vietos Juratei Savicko sporto klube. Speju, kad buvo taip.

Man tai liudna, nes kiek klubu esu perejusi, i pirma vieta vistiek "statau" Kosta, i antra - Jurate. Pas viena gali pasokti nerealiai, pas kita "ant jegos" pavaryti. Tik kad paskui juos vis tenka begioti... Ir tai truputeli uzknisa.

O siaip tai - mergaites, gyvenkime draugiskai drinks_cheers.gif friends.gif

SPORTAS YRA JEGA fitness4.gif
Atsakyti
Visi turim savo nuomones. Bet mazai tokiu kaip tu kuri laksto paskui Jurate. Jeigu ju butu buve daug tai jai butu padaugine treniruociu, o ne sumazine :-)
Galima su klientais ir mandagiai pasikalbeti. Cia nuo intelekto priklauso. Trenerio kvalifikacija lemia klientu skaicius uzsiemimuose. Deja pas Jurate nemaciau anslago. Ir isvis man geriausia Savicko sporto klube treniruokliai. Niekur tokiu nera , o ir sales treneriai nerealus. Visada patars, visada mandagus.Super.
Atsakyti
Pas Jurate vaiksciodavau i treneruotes, kai dar gyvavo Telekomo sporto kluabas. Tikrai ji man patiko, yapc pumpas ir kuno dizainas . Paskui ji atejo po gimdymo i Karoliniskiu impulsa, tai ten nesublizgejo. Merginos iseidavo vidury treniruotes...
Manau, kad ji jau pavargo mirksiukas.gif
Atsakyti