Įkraunama...
Įkraunama...

Ž. Savicko sporto klubas

QUOTE(lauryna @ 2009 02 22, 10:38)
Pas kuriuos trenerius vaiksciojai Savicko klube?
Suprantu tave, as iki siol ilgiuos impuls seno gero stepo blush2.gif

esu buvus pas Aušrą, Jūratę, Vytautą, Janą, Jean Claude. Na žodžiu beveik pas visus, bet po vieną- du kartus. Daugiau kartų tai tik pas Jean Claude ėjau...
Aš kažkaip turėjau labai mėgiamą trenerę ir ilgus metus pas ją stepą šokau, tai krūvis man tinkamas ir visa šlapia iš salės išeidavau, išsikraudavau thumbup.gif Bet ji dekretan išejo, beto gavau metinį abonimentą į savicką, tai jau neapsimoka man dar ir impuls eit doh.gif Bet iš kitos pusės galvoju, kad stuburui sveikiau šitos treniruotės... mažiau strakaliojimų ir pan g.gif
Atsakyti
Sveikos, su drauge svarstom dėl šio klubo. Tai kaip suprantu baseino ten nėra, pirtys yra. Kaip ten su tom vandens procedurom? Kokios pirtys? Gal kokia džakuze yra?
Atsakyti
QUOTE(regija @ 2009 03 20, 20:38)
Sveikos, su drauge svarstom dėl šio klubo. Tai kaip suprantu baseino ten nėra, pirtys yra. Kaip ten su tom vandens procedurom? Kokios pirtys? Gal kokia džakuze yra?


Persirengimo patalpu teritorijoj yra suomiska pirtis. Is pirties i dusa ir tiek.
Ten viskas truputi kitaip. SEB arenoje pagrindas - teniso kortai. Rubines bendros tiek sportuojantiems pas Savicka, tiek zaidziantiems tenisa. Iiiilgu koridorium nueini i persirengimo kamb., persirengi, tada begi per ta koridoriu, laiptukais i antra auksta, kur yra treniruokliu sale ir aerobikos sale. Toks truputi nestandartinis sporto klubas. Komforto prasme tai nelabai komfortiska, bet ir kaina uz tai atitinkama.
Atsakyti
dekoju už atsakimą smile.gif . Dėl komforto, tai jau tiek to, norisi kokybiško sporto ( aš aerobika mėgstu), nes Impulse labai nuobodu pasidare.
Atsakyti
gal kuri lankanti šį sporto klubą galėtų trumpai pakomentuot:

Kas vyksta per tas press'o treniruotes (17,25 prasidedančias)? negi visa pusvalandį tik presui yra daromi pratimai (aš nuolat sportuojanti, bet pusvalandis press'o tai man savižydubė unsure.gif ) lotuliukas.gif
Atsakyti
Taip, visa pusvalandi daromi pratimai pilvo presui.
Bet treniruote nera labai sunki (bent jau man), joje dazniausiai lieka merginos net po pries tai (16:20) buvusiu treniruociu.
thumbup.gif

QUOTE(Herėja @ 2009 04 16, 13:55)
gal kuri lankanti šį sporto klubą galėtų trumpai pakomentuot:

Kas vyksta per tas press'o treniruotes (17,25 prasidedančias)? negi visa pusvalandį tik presui yra daromi pratimai (aš nuolat sportuojanti, bet pusvalandis press'o tai man savižydubė  unsure.giflotuliukas.gif

Atsakyti
As sportuoju siame klube jau 6 men. ir esu labai patenkinta. Radau treneri, kuris man labiausiai tinka ir patinka, sudare asmenine man tinkancia programa ir asmenines treniruotes dave puikiu rezultatu.
Klubas man labai patinka ir aplinka ir zmonemis ir treneriais. Pries tai sportavau Impuls Karoliniskese, tai net nera ka gero apie ta kluba pasakyti.
Tiesa as sportuoju tik treniruokliu saleje smile.gif taip kad jokios nuomones apie aerobikos instruktorius ir ju treniruotes neturiu.
Tiesa, man Janas buvo pirma mano sporto sistema sudares - paliko labai nemalonu bendravimo ispudi, o ir sistema nelabai kokia man pasirode. Taigi teko viska persidaryti. Jei neklystu tai Jano lyg ir jau nebera siame sporto klube.
Atsakyti
QUOTE(kadaryti @ 2009 06 12, 08:07)
Tiesa, man Janas buvo pirma mano sporto sistema sudares - paliko labai nemalonu bendravimo ispudi, o ir sistema nelabai kokia man pasirode. Taigi teko viska persidaryti. Jei neklystu tai Jano lyg ir jau nebera siame sporto klube.

aha, nebėra atrodo Jano, bet man gaila, nes pas jį vienintelį būdavo step treniruotė paprasta be jokių štangų, svorių ir pan verysad.gif
o kodėl į aerobiką neeini? nepatinka?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2009 06 12, 12:23)
aha, nebėra atrodo Jano, bet man gaila, nes pas jį vienintelį būdavo step treniruotė paprasta be jokių štangų, svorių ir pan verysad.gif
o kodėl į aerobiką neeini? nepatinka?


o pirmadieniais 19 ne Janas veda?
Jo bendravimo maniera savotiska, bet kai pripranti, tai nieko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3vil: 12 birželio 2009 - 12:50
QUOTE(3vil @ 2009 06 12, 12:50)
o pirmadieniais 19 ne Janas veda?
Jo bendravimo maniera savotiska, bet kai pripranti, tai nieko smile.gif

aaa, jio, veda atrodo, bet ten ne stepas, o šiaip treniruotė ir irgi su svoriais, tai aš kažkaip išfiltravau matyt blush2.gif
Jio, jis toks keistas, bet man nekliuna, aš sportuot einu, one su juo bendraut cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2009 06 12, 14:10)
aaa, jio, veda atrodo, bet ten ne stepas, o šiaip treniruotė ir irgi su svoriais, tai aš kažkaip išfiltravau matyt blush2.gif
Jio, jis toks keistas, bet man nekliuna, aš sportuot einu, one su juo bendraut cool.gif


teisingas poziuris smile.gif buvau toje treniruoteje pries kelias savaites, tai ten butent stepas ir buvo, jokiu svoriu.
Atsakyti
QUOTE(kadaryti @ 2009 06 12, 08:07)
As sportuoju siame klube jau 6 men. ir esu labai patenkinta. Radau treneri, kuris man labiausiai tinka ir patinka, sudare asmenine man tinkancia programa ir asmenines treniruotes dave puikiu rezultatu.
Klubas man labai patinka ir aplinka ir zmonemis ir treneriais. Pries tai sportavau Impuls Karoliniskese, tai net nera ka gero apie ta kluba pasakyti.
Tiesa as sportuoju tik treniruokliu saleje smile.gif taip kad jokios nuomones apie aerobikos instruktorius ir ju treniruotes neturiu.
Tiesa, man Janas buvo pirma mano sporto sistema sudares - paliko labai nemalonu bendravimo ispudi, o ir sistema nelabai kokia man pasirode. Taigi teko viska persidaryti. Jei neklystu tai Jano lyg ir jau nebera siame sporto klube.

O jei nepaslaptis pas kokį trenerį eini? Mes su vaikinu norim pradėt lankyt šį sporto klubą (nenorim jokių aerobikų. Tik treniruoklius). Prieš tai nesam buvę sporto klubuose, tad nesinorėtų nusivilti.
Atsakyti