Įkraunama...
Įkraunama...

Ž. Savicko sporto klubas

QUOTE(Vestuska @ 2011 12 07, 23:53)
Šiandien pirmą sykį šiame klube buvau treniruotėje. trenerių dar nepažįstu, bet patiko laaabai  thumbup.gif  Jauki aplinka ir nesijaučia pasikėlimo kaip IMPULSE, visas personalas čia malonus ir paslaugus, tikrai draugiška aplinka, jaučiu, kad taps mano mylimu klubu  biggrin.gif


Nepastebejau Impulse jokio pasikelimo, tie patys klientai migruoja is klubo i kluba. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, pasidalinam ispudziais bigsmile.gif .
Atsakyti
ar yra vasaros metu sportuojanciu? kaip ten, ar daug zmoniu? koks dusas sporto klube - kaip kokioj tarybinej stovykloj - didele sale su daug duso galvu kysanciu is sienu ar atskiri ir uzdari?
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2012 02 07, 18:24)
Renkuosi sporto kluba, kazkaip man Savicko prieinamiausias pasirode. Tik noriu paklaust jei as noresiu lankyti ar as is kart galiu i grupe isilieti, ar dar reikia laukti.
Ir jei as labiau noreciau treniruokliu sales, is kur man zinot kokius ir kaip treniruoklius naudoti  blush2.gif



Įvadinė treniruotė nemokama. Treneriai viską paaiškina. O vėliau visada padeda ir parodo jei ką negerai darai. Geriausia manau užsisakyti programą, kurią sudaro indivudaliai pagal Tavo poreikius ir t.t 4u.gif
Papildyta:
Pati šiame sporto klube lankausi treniruoklių salėje. Bet noriu išbandyti kalanetiką. Gal papasakosit kas apie trenerę ir užsiėmimus? smile.gif
Atsakyti
Tai vis tik kaip ten del tvarkos ir dusiniu? smile.gif .. dar norejau paklausti... sporto klube yra saunos ir ju paslaugos ieina i abonementu kaina?.. kaip supratau baseino siame klube nera?
Atsakyti
Bum! Ar šiam klube dar kas nors sportuoja? Nes tiek pagal atsiiepimus, tiek pagal internetinį puslapį jis atrodo truputį laike sustojęs smile.gif
Nerandu informacijos apie asmenines treniruotes treniruoklių salėje, ar čia yra tokia paslauga?
Atsakyti
QUOTE(Mėlyni kalnai @ 2012 12 26, 16:18)
Bum! Ar šiam klube dar kas nors sportuoja? Nes tiek pagal atsiiepimus, tiek pagal internetinį puslapį jis atrodo truputį laike sustojęs smile.gif
Nerandu informacijos apie asmenines treniruotes treniruoklių salėje, ar čia yra tokia paslauga?

sportuoja sportuoja 4u.gif vyksta asmeninės treniruotės, reikia tiesiai su išsirinktu treneriu tartis, kaina 40-60Lt už treniruotę, čia kaip sutarsi su treneriu, kiek imsiu treniruočių ir pan smile.gif
Atsakyti
pries pora metu sportavau cia ir buvau labai patenkinta personalo darbu, tiek treneriais tiek administracija.. su kai kuriais treneriais susibiciuliavome ir bendraujame iki siol.. todel jauciu begaline nostalgija siam sporto klubui.. geriau nebuvo niekur kur lankiausi.. jei vis dar gyvenciau vilniuje tikrai cia lankyciaus bigsmile.gif
Atsakyti
Sportuojačios šiame klube, į kurį trenerį labiausiai patartymėte kreiptis programos sudarymui, kad rezultatai nenuviltų? 4u.gif
Atsakyti
tema pigesniems abonementams, grupėms
Atsakyti
Sveikos, vat ir as nusprendziau prisijungti prie šio klubo (Justiniškėse) 4u.gif eisiu pirmą kartą į sportą klubą, tad kaip naujokei tikrai šiek tiek neramu kaip ten su tais treniruokliais ir ar sunku jais naudotis, ar yra prie jų instrukcijos ir pan. na žodžiu viskas "žaliam" žmogui. Tai gal galit papasakot kaip ir kas ten?
Atsakyti
Numiro tema biggrin.gif
Gal kas lankote kalanetiką ąžuolyno g. Savicko sporto klube?
Atsakyti