Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

QUOTE(~VEGA~ @ 2010 10 07, 12:55)
tai geriant po sauksta i diena per 3 men tureciua sunaudoti tuos 250 ml?kaip manot?
http://ekologiskipro...250ml/p_97.html

Merginos juk rašo, kad nuo atidarymo reikia sunaudoti per 3 savaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 10 07, 12:56)
Merginos juk rašo, kad nuo atidarymo reikia sunaudoti per 3 savaites smile.gif


oho blink.gif vyras nupirko aliejaus parduotuvej pries pora men. paragavau-neskanus.ir stovi salytuve.tai ismest? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 10 07, 13:06)
oho blink.gif vyras nupirko aliejaus parduotuvej pries pora men. paragavau-neskanus.ir stovi salytuve.tai ismest? smile.gif


QUOTE('RK' @ 2010 10 07, 11:19)
Linu semenu perku is "ekologiski produktai". Geriausia pasiskambinti ar turi, nes ji snuo pagaminimo tik 3 men. galioja, o atidarius 3 sav. (vienintelis aliejus taip trumpai turbut).
Atsakyti
Oi gerai kad atkreipet mano demesi...per 3 sav....

Tai realiai tada kaip vitaminams pirktis 250 ml pakuote yra per daug, nespesiu sunaudoti per 3 sav......
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2010 10 07, 13:53)
Oi gerai kad atkreipet mano demesi...per 3 sav....

Tai realiai tada kaip vitaminams pirktis  250 ml pakuote yra per daug, nespesiu sunaudoti per  3 sav......

Reikia pirkti arba su kuo nors per pusę, arba visai šeimai naudoti. Man asmeniškai šis aliejus netiko, per dvi dienas pasireiškė tokia alerginė reakciją, jog dar ilgą laiką teko gydytis išbertą veidą ..
Atsakyti
..del alergines reakcijos....biski nugasdinai....
o siaip gal esi jautri ar daugiau jokiam kitam produktui tokios reakcijos nebuvo?

nes as pati tai tarsi nesu alergiska kazkokiam maisto produktui......


per ta laika jau ir sumasciua su kuom dalinciausi aliejuka.....va tik tavo patirtis nugasdino...
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2010 10 07, 14:00)
..del alergines reakcijos....biski nugasdinai....
o siaip gal esi jautri ar daugiau jokiam kitam produktui tokios reakcijos nebuvo?


Pirmas produktas gyvenime kuriam pasireiškė alergija rolleyes.gif
Atsakyti
as perku kompanijos Forever eko maisto papildus ir vitaminus, kai kurie turi ir koserini zenkla (jei kam aktualu) o perku cia www.aloejums.lt
Atsakyti
Gal kas zinot ar esat naudoje ne cheminius gelezies preparatus. Sunaus hemoglobinas gerokai krites, valgo beveik tik MP, bijau, kad daktare kis chemija mums. doh.gif
Atsakyti
Jau nusipirkau semenu alijaus. skonio baisesnio tikejausi, nes raso kad kartokas, bet kadangi esu vartojusi ir paciu linu semenu, tai skonis grynai kaip ju,,ir visai nebjaurus. po sauksta i rytini kefyra imaisau, ir jeigu dar kazka slapesnio ta d namuose valgau, pvz sriubos, ir ten sauksta imaisau.
Atsakyti
Gal kas nors vartojate spirulina:

https://www.biterite...500-150-vnt.539

Paskaicius aprasymus, atrodo labai patraukliai ax.gif Siuo metu ieskau ko nors imunitetui stiprinti pries ligu sezona...
Gal galite pakomentuoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 10 08, 13:40)
Gal kas zinot ar esat naudoje ne cheminius gelezies preparatus. Sunaus hemoglobinas gerokai krites, valgo beveik tik MP, bijau, kad daktare kis chemija mums.  doh.gif

Kadangi laukiuosi, daktarė man išrašė Floradix skystąją geležį. Jos anotacijokje rašoma: "Dauguma augalų yra užauginti laikantis bioekologinės žemdirbystės principų arba surinkti ypatingai švarioje gamtoje. Tonikuose nėra sintetinių priedų. Juose nėra alkoholio, dirbtinių dažančių bei cheminių konservantų". Iš aprašymo atrodo labai gražiai, o ir skanu.
Pasižiūrėkit, gal patiks mirksiukas.gif Floradix
Atsakyti