Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

QUOTE(dzestina @ 2011 06 21, 22:15)
Man labai patinka papildai is Organics India wub.gif
Esu gerus ne mazai,taip pat ir mamai ,mociutei pirkus,tai tikrai efektyvus wub.gif
http://www.ecohit.lt...?id_category=38


Kokius pirkot?

Aš laukiu parkeliaujant triphala, tuo pačiu gersiu ir liver kidney complex... Dar turiu nusipirkusi arbatos su imbieru. ax.gif
Atsakyti
Esu gerus siuos mirksiukas.gif
1.user posted image
paskui geriau siuos vitaminus,kai buvo uzpuole sunvotes,tai labai greit baigesi sie dariniai doh.gif
user posted image
Mamai buvo isisenejas kosulys,tiesiog negaledavo miegoti,smaugdavo gerkle ,dusdavo,panaudojus siuos vitaminus tris menesius isnyko kosulys.
Kvepuok laisvai
user posted image
Mociutei pirkau dovanu sirdziai,tai pogi labai efektyvus,nes daznai skaudedavo sirdi,galvos stiprus skausmai buvo,tad panaudojus sumazejo galvos skausmai,ir sirdies darbas pagerejo.
user posted image
O dabar kaip tik laukiu parkeliaujant papilda odai,ziuresiu ar bus veiksminga,ar tiks mano odai??? Nes labai beria spuogai,oda riebi doh.gif
user posted image
o sis papildas Valo kraują ir kepenis, balansuoja hormonų sistemą.Tad manau turetu oda pagrazeti,tad atsiliepimus parasysiu veliau kai bus rezultatas mirksiukas.gif
Beje labai patiko visiems seimos nariams zoleliu arbata TULSI,taip pat ir maziukas noriai gere wub.gif
Labai skani ypac kai atvesta,salta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzestina: 21 birželio 2011 - 22:53
Man nuo spuogų labai padeda Pukka arbata. Dabar geriu Detox ir Cleanse (pastaroji kaip tik odos valymui skirta). Net nebūčiau pagalvojusi, kad vien tik geriant arbatą, o ne papildus, gali taip oda pagražėti... Jie, beje, turi tokių pat indiškų žolelių papildų kaip ir Organic India, tad būtų visai įdomu išbandyti.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 06 21, 23:23)
Man nuo spuogų labai padeda Pukka arbata. Dabar geriu Detox ir Cleanse (pastaroji kaip tik odos valymui skirta). Net nebūčiau pagalvojusi, kad vien tik geriant arbatą, o ne papildus, gali taip oda pagražėti... Jie, beje, turi tokių pat indiškų žolelių papildų kaip ir Organic India, tad būtų visai įdomu išbandyti.


Kur Jus ta Pukka arbata perkate? Uzsisakote kazkur internetu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dokule @ 2011 06 22, 11:28)
Kur Jus ta Pukka arbata perkate? Uzsisakote kazkur internetu?  unsure.gif


Aš pirkau pas save, bet kitos merginos užsisakinėjo iš akomaskincare. Jei užsakinėsit iš lietuviško psl, atsiėmimas Kaune nemokamas.
Atsakyti
QUOTE(Dokule @ 2011 06 22, 11:28)
Kur Jus ta Pukka arbata perkate? Uzsisakote kazkur internetu?  unsure.gif

Gyvai galima įsigyti Damodarose 4u.gif
Atsakyti
butinai isbandysiu Pukka arbata thumbup.gif
Atsakyti
Po micefee posto ir aš užsimaniau Pukka produkciją išbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
Ot reklamos pavariau. lotuliukas.gif

Atsakyti
labas,

kur galima panaudoti nimbamedzio miltelius?

ar kas naudojat spirulina? kokia?
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2011 06 24, 09:50)
labas,

kur galima panaudoti nimbamedzio miltelius?

ar kas naudojat spirulina? kokia?


Apie miltelius čia.

Esu naudojusi šią.
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2011 06 24, 09:50)
labas,

kur galima panaudoti nimbamedzio miltelius?

ar kas naudojat spirulina? kokia?


Nimbamedžio miltelius galima įmaišyti į gaminamas veido kaukes (arba tiesiog išmaišius su vandeniu, palaikyti užtepus ant veido keleta minučių ir nuplauti), naudoti pastoms artrito, sąnarių skausmo malšinimui, dantų valymui

Beja, dėl kontraceptinio poveikio vidiniam vartojimui netinka nėsčiosioms mirksiukas.gif
Atsakyti