Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

QUOTE(dzestina @ 2011 06 21, 23:49)
Mamai buvo isisenejas kosulys,tiesiog negaledavo miegoti,smaugdavo gerkle ,dusdavo,panaudojus siuos vitaminus tris menesius isnyko kosulys.
Kvepuok laisvai
user posted image


Sveika 4u.gif
o jūsų mamai tas papildas iškart veikė, ar po kažkurio laiko g.gif
aš jį vartojau tai pagerėjimo nejaučiau porą savaičių blush2.gif
dabar nusipirkau B-Skin, žiūrėsim koks poveikis bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(graimonda @ 2011 06 27, 16:11)
dabar nusipirkau B-Skin, žiūrėsim koks poveikis bus smile.gif


Būtinai parašykit atsiliepimą. mirksiukas.gif
Atsakyti
Po 2-3 savaiciu pradejo jausti pagerejima,kosulys tapo nebe toks varginantis,maziau smaugdavo,ir kuo tolyn tuo vis geryn ejosi,po kol isnyko,jau net pati nesitikejo,jau buvo prisigalvojus visokiu baisybiu unsure.gif
Vartojo tris menesius.
user posted image
As taip pat issigijau B-skin papildus,geriu dar tik kelios dienos,tai dar jokio pastebejimo nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 06 24, 12:05)
Esu naudojusi šią.

Kokie atsiliepimai? Kaip suprantu, čia ne ta, kuri lieknina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2011 06 27, 20:33)
Kokie atsiliepimai? Kaip suprantu, čia ne ta, kuri lieknina g.gif

Gėriau su tikslu atstatyti kraują (buvo nukritęs hemaglobinas), tai nežinau kaip su liekninimu smile.gif Atsigavau tikrąja ta žodžio prasme, bus kartojama. Suvartojau dvi pakuotes.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 06 27, 20:42)
Gėriau su tikslu atstatyti kraują (buvo nukritęs hemaglobinas), tai nežinau kaip su liekninimu smile.gif Atsigavau tikrąja ta žodžio prasme, bus kartojama. Suvartojau dvi pakuotes.

Na, tada jau ir man jos reikia bigsmile.gif O ten pat ir pirkai ar siunteisi iš kur nors? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 27 birželio 2011 - 20:03
QUOTE(Selga @ 2011 06 27, 20:47)
Na, tada jau ir man jos reikia  bigsmile.gif O ten pat ir pirkai ar siunteisi iš kur nors? g.gif

Iš biterite, kaip ir nuorodoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Aš tai pasimečiau, kurį geriau papildą iš Organic India imti užterštai, riebiai odai. Ar B-skin, ar Nimas g.gif ?
Džestina, pagal kokius kriterijus tu atsirinkai, kad B-skin? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liniukass @ 2011 06 28, 23:18)
Aš tai pasimečiau, kurį geriau papildą iš Organic India imti užterštai, riebiai odai. Ar B-skin, ar Nimas  g.gif ?


Nimas skirtas kraujo valymui... Sustiprinti imuninę sistemą ir atsparumą ligoms. Tačiau padeda esant ir odos problemoms. Šiaip odos būklei pagerinti žinoma geriau gerti b-skin, nes jis būtent tam ir subalansuotas.
Atsakyti
Esu gėrus nimą, gal kraują ir pravalė, bet odai kažkokio žymesnio pagerėjimo nepastebėjau(arba jau nepamenu).
Atsakyti
Ačiū merginos už pasisakymus 4u.gif , vistik nusprendžiau B-skin pabandyti. Jau vartojančios gal kokių pagerėjimų pastebit bigsmile.gif
Atsakyti
Geriu apie savaite B-skin,bet dar jokio pagerejimo nematau,bet ir nesitikiu kad taip greitai turetusi matytis efektas smile.gif
Siandien gavau ir arbatas, Pukka cleanse,tad is ties malonaus skonio,nors bijojau kad teks sunkiai ja pratintis del saldymedzio doh.gif
O Pukka Detox tai is ties man labai neskani, nes jauciasi anyzius ,saldymedis,tai tiesiog geriau per prievarta,nes labai noriu grazios odos,tad ko nepadarysi del grozio smile.gif
Atsakyti