Įkraunama...
Įkraunama...

Knyga, palikusi man neišdildomą įspūdį

sveikutes, as irgi pasidalinsiu 4u.gif
labai gera knyga (autobiografija):
Tim Guenard "Stipriau uz neapykanta" bigsmile.gif
gera knyga (fiction):
Cecelia Ahern "P.S. I love you" (tikrai labiau patiko nei filmas) ax.gif
Atsakyti
sveikutes, nesu perskaiciusi daug knygu, bet is tiek kieka skaiciau, tai isimintiniausios 2:
1 Onore balzakas "tevas gorijo"
2 Remarkas "vakaru fronte nieko naujo"
Atsakyti
Man kiekviena knyga palieka tam tikrą įspūdį, kiekviena savotišką. Labiausiai paveikusios, pamenu, buvo Aleknos rašyta "S. Nėries biografija", Dostojevskio "Nusikaltimas ir bausmė", V.M. Putino "Altorių šešėly", bet ne visa knyga, o tik tam tikros jos dalys, netgi vieną labai gerą frazę iš tos knygos įsiminiau :" Nes rafinuotu žaidimu moteris vyrą daug toliau nuves negu nuoširdžia meile.Mylėdama ji pati bus gailestinga ir silpna ,o žaisdama gali buti žiauri ir klastinga ." Tiesa, niekaip negalėjau įveikti P. Coelcho. Gal dar nesubrendau unsure.gif O gal šiaip jo kūryba ne man. Dabar skaitau Irvingą thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2008 11 26, 22:45)
Jodi Picoult ,,Mano sesers globejas". smarkiai verkiau ne viena karta skaitydama ta knyga ax.gif

Tikrai tokia liūdna, bet verčianti susimąstyti knyga...
Atsakyti
man tai šiuo metu labaiausiai užstrigusios yra visos trys S.Meyer knygos "Saulelydis","Jaunatis",ir nežinau kaip tiksliai lietuviškai išversti "Eclipse".Dabar ketvirtos ieškau.. blush2.gif
Atsakyti
Ivanauskaitės "Placebo", "Miegančių drugelių tvirtovė"
"Heroinas" (nepamenu autoriaus)
"Nereikalingi žmonės" (buvo berods ir filmas)

Todėl, kad atskleidžia tikrovę. kartais atrodančią paranojiškai, šizofreniškai, bet TIKROVĘ.
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2008 12 04, 00:47)
gal galit pasakyti kas ja parashe?
o man is vaikystes beabejo" mazasis princas" exuperi
o shiai patiko bacho" dzonas livingtonas zuvedra"


Tik su dukra parase Betty Mahmoody irgi ka tik perskaiciau, per 2 dienas spejau(jei tureciau daugiau laisvo laiko perskaityciau is karto) o taip skaiciau visur autobusuose,kavineje blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ray Bradbury "Pienių vynas"
Carlos Ruiz Zafón "Vėjo šešėlis"
V.Mykolaitis-Putinas "Altorių šešėly"

Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2009 01 15, 09:04)
Tik su dukra parase Betty Mahmoody irgi ka tik perskaiciau, per 2 dienas spejau(jei tureciau daugiau laisvo laiko perskaityciau is karto) o taip skaiciau visur autobusuose,kavineje blush2.gif  biggrin.gif

Skaitau dabar unsure.gif šiaip labai įdomu, tik kad nėra laiko kada skaityt, tai tik vakarais, o vakar net iki 5val ryto sugebėjau... doh.gif
Dar norėsiu "Mano sesers globėjas" įveikt vėliau kada...

O šiaip man paliko įspūdį žinoma, "Erškėčių paukščiai", "Vaikas be vardo" (pastarosios silpnų nervų žmonėms nepatariu skaityti...), "Ana, Hana ir Johana", "P.S. Aš tave myliu", "Moterų kupė" ir daug kitų... nes manau, kad beveik kiekviena perskityta knyga kažką palieka... wub.gif wub.gif
Ai dar "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra" wub.gif neapsakomo grožio. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Rose: 18 sausio 2009 - 13:05
neprilygstamos - Coelho "veronika ryžtasi mirti", Burgess "Prisukamas apelsinas", Suskind "kvepalai", Barrico "Jura vandenynai". Rekomenduočiau 100% thumbup.gif
Atsakyti
M.Bulgakov "Meistras ir Margarita" wub.gif
Mary Roach "Negyvėliai" thumbup.gif
Irvingo "Pasaulis pagal Garpą"
Kamiu "Maras"
Ir dar daug kitų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Rose @ 2009 01 18, 13:04)
Skaitau dabar  unsure.gif šiaip labai įdomu, tik kad nėra laiko kada skaityt, tai tik vakarais, o vakar net iki 5val ryto sugebėjau... doh.gif
Dar norėsiu "Mano sesers globėjas" įveikt vėliau kada...

O šiaip man paliko įspūdį žinoma, "Erškėčių paukščiai", "Vaikas be vardo" (pastarosios silpnų nervų žmonėms nepatariu skaityti...), "Ana, Hana ir Johana", "P.S. Aš tave myliu", "Moterų kupė" ir daug kitų... nes manau, kad beveik kiekviena perskityta knyga kažką palieka... wub.gif  wub.gif
Ai dar "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra" wub.gif neapsakomo grožio. wub.gif  wub.gif  wub.gif


Aš pasinaudojusi čia esamais patarimais kaip tik dabar skaitau Erškėčių paukščiai 4u.gif
Atsakyti