Įkraunama...
Įkraunama...

"Ei, plaukuotasis ūsuotasis, pažaiskim!"

Balsavau uz -

tuoj as tave surasiu (vaikiukas ropoja, o katinas uz kampo laukia issigandes);

jo, kai seimininkas bendraamzis (tiksliai neatsimenu pavadinimo);

uz dvynukus su katinu viduryje (mergyte - Liucija).

Buciau turejusi dar viena balsa, buciau atidavusi ``pagausiu pagausiu``, o jeigu dar viena - tai kur vaikiukas is katino lekstes valgo (na, su rankyte tuos pedigripalus semia).
Atsakyti
QUOTE(svyturys @ 2005 07 03, 18:52)
Balsavau uz -

tuoj as tave surasiu (vaikiukas ropoja, o katinas uz kampo laukia issigandes);

jo, kai seimininkas bendraamzis (tiksliai neatsimenu pavadinimo);

uz dvynukus su katinu viduryje (mergyte - Liucija).

Buciau turejusi dar viena balsa, buciau atidavusi ``pagausiu pagausiu``, o jeigu dar viena - tai kur vaikiukas is katino lekstes valgo (na, su rankyte tuos pedigripalus semia).

Matau, kad nuotraukos su kaciukais ir vaikiukais suzavejo, as ir visus savo balsus už nuotraukytes su katinais atidaviau, nezinau kodel , bet sitie naminiai gyvunai man mieliausi, o siaip nuotraukos visos superinės thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vos spėjau pabalsuoti už nuotraukytes ax.gif Buvau visai pamiršus, kad jau šis konkursas beveik baigiasi, tai kai lėkiau balsuoti biggrin.gif
Atsakyti
Pabalsavau ir aš, man be konkurencijos buvo nuotrauka, kur vaikiukas šuniukui nagus lakavo, gal ne kiek pati nuotrauka, kiek labai taiklus nuotraukos pavadinimas thumbup.gif . Po to labai patiko mergaitė su katinu "vampyru"- vargšas katinėlis, bet menas reikalauja aukų biggrin.gif . O trečioje vietoje- nuotrauka- valgom, miegam mes kartu thumbup.gif .
Atsakyti
sveikinimai first.gif second.gif vietoms, ir labai labai dekoju balsavusiems uz mano nuotrauka bis.gif bis.gif bis.gif aciuuuuuuu, net nesitikejau wub.gif
Atsakyti
Didziausi sveikinimai nugaletojams thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir visiems dalyviams thumbup.gif thumbup.gif
Esu be galo dekinga us balsa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svyturys @ 2005 07 04, 23:16)
Didziausi sveikinimai nugaletojams thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir visiems dalyviams thumbup.gif  thumbup.gif
Esu be galo dekinga us balsa thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


aciu tau svyturi, uz ta noreta 4 balsa atiduoti man drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2005 07 04, 23:15)
[B]net nesitikejau  wub.gif [/size][/color][/b]


Babuska, meluoji!!!! tongue.gif juk zinai, kad tavo nuotrauka supper buvo!!!
Atsakyti
QUOTE(svyturys @ 2005 07 04, 23:20)
Babuska, meluoji!!!! tongue.gif  juk zinai, kad tavo nuotrauka supper buvo!!!


nemeluoju schmoll.gif , bet priejau isvados, kad kuo maziau matosi veidu (o), tuo daugiau tos nuotraukytes laimi tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sweikinimai, nugalėtojams 4u.gif Labai faina nuotrauka smile.gif
Na ir dėkojame už balsą biggrin.gif
Atsakyti
Ir mes sveikiname laimėtojas mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Balsavau ir už vieną iš prizininkių 2-os vietos laimėtoją dvynukus su katinėliu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 04 liepos 2005 - 23:30
Sveikinimai nugalėtojams thumbup.gif o aš vėl pataikiau prabalsuot - šį kart mano balsai nukeliavo 3,4 ir 5 vietoms wink.gif

Ir labai dėkojam už vienintelį mūsų nuotraukytei skirtą balsą ax.gif
Atsakyti