Įkraunama...
Įkraunama...

Skilinėja lūpų kampučiai

B grupės vitaminų.
Natūraliai jų yra juodoj duonoj, kepenėlese.
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 06 20, 11:33)
negaliu net plačiai išsižioti. ko man trūksta?  g.gif

A+E tiksliai, gal ir B...Tepk cinku, drekink...medaus kaukytes, vazelinas, bet cinkas nepamaisys...Gal acic nieko, bet kai skilineja, tai jau velu, cinko reik...
Atsakyti
As susileidziu B grupes vitaminu "neurorubino" ir tikrai tokiu bedu nebuna , o be to ir plaukai neslenka. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 06 20, 17:04)
A+E tiksliai, gal ir B...Tepk cinku, drekink...medaus kaukytes, vazelinas, bet cinkas nepamaisys...Gal acic nieko, bet kai skilineja, tai jau velu, cinko reik...


Na taip, odai šiaip sveika A+E, tikrai, bet šituo atveju, kai skilinėja kampai lūpų, tai tikrai tikrai trūksta B grupės vitaminų. Acic visai ne prie ko, nes jis nuo pūslelinės tongue.gif , o čia skilinėjimas dėl vitaminų trūkumo. Taip pat ir cinkas čia nepadės.
Beje, dažnai B gr. vitaminų trūksta vartojančiom KT arba neseniai jas baigusiom vartot, rekomenduojama papildomai vartot šitų vitaminų.
Atsakyti
vaistininkė pasiūlė tepaliuko su vitaminais A ir D unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 06 21, 07:10)
vaistininkė pasiūlė tepaliuko su vitaminais A ir D  unsure.gif

Man kai buvo, tai irgi ta pati dave! Nu jei nedaug teskilineja, tai pades, bet jei daugiau...Kazkas sake, kad cinkas nepadeda, bet jis man vienintelis pagelbejo, po to aisku vitaminai, a, e (d, nes su juo geriau isisavina a ir e) ir b.
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 06 21, 07:10)
vaistininkė pasiūlė tepaliuko su vitaminais A ir D  unsure.gif


va sita tepaliuka ir as naudoju, nes turiu tokiu paciu problemu. padeda, tik sitas.
Atsakyti
Tai tikiu, kad išoriškai A vitaminas tepamas padeda (nes jis visada gydo odą ir yra sveikas jai, jei tik nepadauginama), bet taip gydomos tik pasekmės, o esmė, kad taip organizmas parodo B grupės vitaminų deficitą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnelė: 23 birželio 2005 - 08:40
Lūpų kampučius gydyti padeda tepaliukas Garmastan, skirtas įtrūkusiems speneliams gydyti. smile.gif
Atsakyti
o vat kai man skilinėja kampučiai, reiškia nusilpo kraujas. jau tai pasitvirtino ne vieną kartą. man linkus esu į anemija sad.gif tada jau jokei tepaliukai nepadeda
Atsakyti
Man anksciau daznai skilinedavo, reikia vitamina A gert, tokios kapsulytes. Ir dar yra aliejuko vaistinese, galima tiesiai ant kampuciu tept.
Atsakyti
Liepsnelė visiškai teisi, B grupės trūksta, vaistininkai, gaila, bet nelabai žino, be to ir ne visi gyd. tai prisimena iš farmakologijos paskaitų, aš savo ginekologę ,,gydžiau", nes ji irgi tepė bei gydė A ir D, A ir E vit. , o paie B grupę net neprisiminė doh.gif biggrin.gif
Atsakyti