Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(yume @ 2008 10 31, 19:27)
dekuj, man irgi jie labai mieli pasirode, juolab kad labai spalviskai dera prie kambario, tik kad niekaip neprisiruosiu paverst pagalvele  ax.gif

tai visada taip buna smile.gif padaryt padarai o dabaigt iki galo pritruksta laiko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, pagaliau pabaigiau savo delfina. Darbas ners didelis, ale vis laiko pritrukdavo pabaigti. Siandien isskalbiau, tai artimiausiu metu pasirodysim ir jums
Atsakyti
[quote=paukščiukas,2008 10 31, 19:02]
Šian labai traukia prie oranžinės spalvos, tai norėjau dar šį lapuką išsiuvinėt, bet nebespėjau

Labutis,
Tavo oranziniai darbeliai grazuciai thumbup.gif , bet sta rasai apie si lapeli, neva norejai issiuvinet, bet nespejai. Tai klausimas- o kas ten dar turejo buti?? g.gif Man toje pagalveleje viskas taip kaip ir turetu buti, kazkas papildomai gal net netilptu.... O gal mano fantazija visai nelaki??? doh.gif tongue.gif

Papildyta:
[quote=yume,2008 10 31, 15:57]
sveikutes,
bandau ir as prisijungti, jei priimsit wink.gif
dalinuosi savo jau kiek seniau issiuvineta pagalvyte bigsmile.gif
persiprasau, kad nuotraukos kokybe truputi nekokia unsure.gif



Yume- mielai pasigrozeciau tavo darbeliu, bet man kazkodel jo nerodo schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif Gal galit man padeti? Radau labai grazia kaledines kojines schema bet ten neaparasyti kokios firmos siulai unsure.gif ir nezinau ka dabar daryt, gal jus kuri turit normalu spalvu rakta su aiskios "kilmes" siulais? unsure.gif Buciau labai dekinga jei kuri parasytumet blush2.gif ax.gif 4u.gif


Stai sito paveikslelio:
http://photo.163.com...889/1992385773/
ten toliau yra ir schemos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2008 11 01, 15:10)
Sveikos visos smile.gif  Gal galit man padeti? Radau labai grazia kaledines kojines schema bet ten neaparasyti kokios firmos siulai unsure.gif  ir nezinau ka dabar daryt, gal jus kuri turit normalu spalvu rakta su aiskios "kilmes" siulais?  unsure.gif  Buciau labai dekinga jei kuri parasytumet blush2.gif  ax.gif  4u.gif


Stai sito paveikslelio:
http://photo.163.com...889/1992385773/
ten toliau yra ir schemos 4u.gif

LABAI GRAZUS SENELIS, BET NIEKAIP TOLIAu NERANDU JO SCHEMOS
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2008 11 01, 14:10)
Sveikos visos smile.gif  Gal galit man padeti? Radau labai grazia kaledines kojines schema bet ten neaparasyti kokios firmos siulai unsure.gif  ir nezinau ka dabar daryt, gal jus kuri turit normalu spalvu rakta su aiskios "kilmes" siulais?  unsure.gif  Buciau labai dekinga jei kuri parasytumet blush2.gif  ax.gif  4u.gif


Stai sito paveikslelio:
http://photo.163.com...889/1992385773/
ten toliau yra ir schemos 4u.gif

Siulai yra dimension. Gali nusipirkti juk rinkinuka, arba konvertuokis i tau patogius siulus. as kai siuvinejau kita dimension kaledine kojine, taip ir dariau - konvertavau i DMC ir dar paskui pakoregavau kaip man atrode graziau ax.gif
Atsakyti
Aciu labai friends.gif bandysiu ir as kaip nors mirksiukas.gif o gal dar galit pasakyt kur ta lentele rasti? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Radau vine konvertavmo lentele, bet man jos neatidaro unsure.gif gal kuri turit veikiancia? blush2.gif
ausrines.puslapiai.lt/abc.php sita neveikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2008 11 01, 20:42)
Radau vine konvertavmo lentele, bet man jos neatidaro unsure.gif  gal kuri turit veikiancia? blush2.gif
ausrines.puslapiai.lt/abc.php  sita neveikia verysad.gif

Pamegink cia 4u.gif
Atsakyti
o sita veikia thumbup.gif aciu labai
Atsakyti
QUOTE(viktem @ 2008 11 01, 02:17)

Labutis,
Tavo oranziniai darbeliai grazuciai thumbup.gif  , bet sta rasai apie si lapeli, neva norejai issiuvinet, bet nespejai. Tai klausimas- o kas ten dar turejo buti??  g.gif  Man toje pagalveleje viskas taip kaip ir turetu buti, kazkas papildomai gal net netilptu.... O gal mano fantazija visai nelaki???  doh.gif  tongue.gif



biggrin.gif Aš jo net nepradėjau siūvinėt, parodžiau kaip pvz, ką norėjau suspėti. Viskas gerai su tavo fantazija, čia tikriausiai aš blogai mintį išreiškiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir vel visokiu groziu prideta. O geltonoji mergaite ir oranzines spalveles ornamentukas su lapeliu, tai tiesiog atgaiva akims tokia niuria diena biggrin.gif

Idedu savo neremintus darbelius, kurie to proceso lauks ramiai ir ilgai, nes dar nesugalvojau kur namuose juos padesiu. g.gif O jau nuotrauku kokybe, tai apsiverkti galima kai sumazini formata verysad.gif

Sitas jau seniau siuvinetas ramiai guli lentyneleje ir laukia grazinimo proceso

user posted image

o sitas lauks dar ilgiau, smile.gif nes turi sulaukti beveik dvynuko, o tada dar reikes sugalvoti, kur pakabinti

be blykstes

user posted image

su blykste (dar baisiau gavosi) blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 02 lapkričio 2008 - 13:45