Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(giege @ 2008 11 03, 16:00)
Gal galėtum pažiūrėti, kuri DMC metaliko spalva artimesnė rinkinyje esančiam metalikui (kiek žinau, spalvos neatininka, bet kuri būtų artimesnė):
ar E3821, ar E3852?
http://www.dmc.com/m...colourcard.html


tuoj, einu pažiūrėti, je tik dmc paletėjn yra auksai 4u.gif

va, žiūrėk, aš nufotkinau:

user posted image

skiriasi ir spalvos, ir siūlo tekstūra, tas įdėtas toks "švelnus", o dmc "šiurkštus".

šiaip lyg 3853 pagal tavo duotą nuorodą, nes įdėtuose siūluose daug tokio sodraus geltonio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 03 lapkričio 2008 - 19:17
Labas vakaras,

temos sekti nespėju, todėl labai prašau nepykti jei toks klausimas jau buvo aptarinėjamas ax.gif

Sugalvojau Kalėdoms padovanoti rankšluosčių su išsiuvinėtais žmonių inicialais. Norėjau paklausti ar esat kuri jau taip dariusi. Didžiausias klausimas kaip gražiai prisiūti tą medžiagėlę su inicialais? Gal turit foto, kad galėčiau bent jau įsivaizduoti kaip tai atrodo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2008 11 03, 19:07)
Sugalvojau Kalėdoms padovanoti rankšluosčių su išsiuvinėtais žmonių inicialais. Norėjau paklausti ar esat kuri jau taip dariusi. Didžiausias klausimas kaip gražiai prisiūti tą medžiagėlę su inicialais? Gal turit foto, kad galėčiau bent jau įsivaizduoti kaip tai atrodo? blush2.gif


www.kasiulai.lt radau tokį vaikišką rankšluostuką su juostele dekoravimui, gal kils kokių idėjų mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 11 03, 18:50)
skiriasi ir spalvos, ir siūlo tekstūra, tas įdėtas toks "švelnus", o dmc "šiurkštus".

šiaip lyg 3853 pagal tavo duotą nuorodą, nes įdėtuose siūluose daug tokio sodraus geltonio  g.gif


Ačiū už pagalbą. Iš nuotraukos sunkokai matyti, bet lyg ir truputį raudonai blizga (kaip rusiško aukso).
Ar natūroje rinkinio siūlas labiau panašus į nuotraukoje esantį (nežinau kokios firmos) 5284 ar 5282?
Aš turiu kreiniko ir dar kažkokios firmos, tai vat ir derinu. Tos nežinomos firmos, lyginant su kreiniku, metalikas yra gana švelnus.
Bijau, kad tas auksinio siūlo blizgesys neužgožtų viso darbo g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giege: 03 lapkričio 2008 - 19:44
QUOTE(winia @ 2008 11 03, 18:50)
o dmc "šiurkštus".


bet tikrai labai šiurkštūs DMC metalizuoti, dabar siuvinėju ta žalia spalva(5269) tai siaubingai pinas jie man, nors siulą iki tik sprindžio ilgio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giege @ 2008 11 03, 19:43)
Ačiū už pagalbą. Iš nuotraukos sunkokai matyti, bet lyg ir truputį raudonai blizga (kaip rusiško aukso).
Ar natūroje rinkinio siūlas labiau panašus į nuotraukoje esantį (nežinau kokios firmos) 5284 ar 5282?
Aš turiu kreiniko ir dar kažkokios firmos, tai vat ir derinu. Tos nežinomos firmos, lyginant su kreiniku, metalikas yra gana švelnus.
Bijau, kad tas auksinio siūlo blizgesys neužgožtų viso darbo  g.gif .


tas auksinis siūlas tai tikrai toks rusiško aukso spalvos unsure.gif man lanbiau panašu į 5284, čia DMC siūlai, gal tik kokia sena numeracija, paletė pirkta gal prieš porą metų smile.gif

einu pažiūrėti schemoj, kur tas auksas dedasi, nes kai mačiau gyvai išsiuvinėtą, tikrai joks auksas į akis nekrito unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2008 11 03, 20:07)
Sugalvojau Kalėdoms padovanoti rankšluosčių su išsiuvinėtais žmonių inicialais. Norėjau paklausti ar esat kuri jau taip dariusi. Didžiausias klausimas kaip gražiai prisiūti tą medžiagėlę su inicialais? Gal turit foto, kad galėčiau bent jau įsivaizduoti kaip tai atrodo? blush2.gif

Manau, kad elementariai dekoratyvine siūle kanvos siuvinėtą gabaliuką galima prisiūt. O, Paukščiukas kažkaip žalią šuniuką ant tašytės siuvo.
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2008 11 03, 20:07)
Labas vakaras,

temos sekti nespėju, todėl labai prašau nepykti jei toks klausimas jau buvo aptarinėjamas ax.gif

Sugalvojau Kalėdoms padovanoti rankšluosčių su išsiuvinėtais žmonių inicialais. Norėjau paklausti ar esat kuri jau taip dariusi. Didžiausias klausimas kaip gražiai prisiūti tą medžiagėlę su inicialais? Gal turit foto, kad galėčiau bent jau įsivaizduoti kaip tai atrodo? blush2.gif

Žinau, kad yra tirpstanti kanva, www.kasiulai.lt tai gal pabandyk.
Atsakyti
šita spalva vadintųsi "old gold", bent jau man taip atrodo rolleyes.gif šiaip kreiniku pradėjo prekiauti siuvinėjimo magija, tik kiek pastebėjau kreinik blending filament (tai, ko reikia) vos dvi spalvos tėra.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 11 03, 12:25)
Merginos, kažkada pamenu buvo rodyti čia bonsai. Gal 3 ar net 5.... Atsimenu, kad man labai patiko, bet tuo metu nedašilo paprašyt schemučių. Gal kažkas turit? Čia turėtų prisimint Zuikiniauskienė, Reska, nes tikrai siuvinėjo Saliuky, o ji jau mėnesį neprisijungia prie SM  unsure.gif
Žadėta nuotrauka.
user posted image

o gal kas galetu padeti rasti sio grazaus issiuvineto darbelio schema, is anksto aciu.
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2008 11 03, 20:07)
Labas vakaras,

temos sekti nespėju, todėl labai prašau nepykti jei toks klausimas jau buvo aptarinėjamas ax.gif

Sugalvojau Kalėdoms padovanoti rankšluosčių su išsiuvinėtais žmonių inicialais. Norėjau paklausti ar esat kuri jau taip dariusi. Didžiausias klausimas kaip gražiai prisiūti tą medžiagėlę su inicialais? Gal turit foto, kad galėčiau bent jau įsivaizduoti kaip tai atrodo? blush2.gif

Yra pirkti kasiulai.lt tokia juostele user posted image
O ja issiuvinejus prikabinus gali atrodyti stai taip mirksiukas.gif O prikabinimas tai jau tavo fantazijos reikalas. gali prisiuti siuvimo masina, gali rankomis prikabinti. 4u.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 04 lapkričio 2008 - 08:26
QUOTE(libaja @ 2008 11 03, 21:37)
Manau, kad elementariai dekoratyvine siūle kanvos siuvinėtą gabaliuką galima prisiūt. O, Paukščiukas kažkaip  žalią šuniuką ant tašytės siuvo.


Aš siuvau su siuvimo mašina, jei js neturi, galima gražiai ir rankom prisiūti smile.gif
O tos gatavos juostos puikus dalykas thumbup.gif
Atsakyti