Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(libaja @ 2008 11 03, 11:25)
Merginos, kažkada pamenu buvo rodyti čia bonsai. Gal 3 ar net 5.... Atsimenu, kad man labai patiko, bet tuo metu nedašilo paprašyt schemučių. Gal kažkas turit? Čia turėtų prisimint Zuikiniauskienė, Reska, nes tikrai siuvinėjo Saliuky, o ji jau mėnesį neprisijungia prie SM  unsure.gif


Atsimenu, bet schemučių neturiu. Pabandyk parašyti Reskai į až. Ji turėtų žinot, kaip su saliuky susisiekt.
Atsakyti
Sveikutes darbstuoles gal kas galite man padeti?
Radau paveiksliuka kuri noreciau suvineti ir ten lentele su siulais,bet as ten nieko nesuprantu.kokios cia firmos siuliukai turetu buti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2008 11 04, 14:02)
Sveikutes darbstuoles gal kas galite man padeti?
Radau paveiksliuka kuri noreciau suvineti ir ten lentele su siulais,bet as ten nieko nesuprantu.kokios cia firmos siuliukai turetu buti?
user posted image

pagal mane cia dmc g.gif

Sveikos darbstuolytes, na ir groziu prisiuvinejusios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pagaliau ir as griztu i siuvinejimus, greitai jau pasirodysiu ka narplioju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytea @ 2008 11 04, 13:08)


Sveikos darbstuolytes, na ir groziu prisiuvinejusios  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif pagaliau ir as griztu i siuvinejimus, greitai jau pasirodysiu ka narplioju  blush2.gif


Lauksim lauksim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2008 11 04, 14:10)
Lauksim  lauksim mirksiukas.gif

tai nelabai didelis darbelis... dideliam dar nera tiek laiko, o siuvineti metus laiko nekila ranka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2008 11 04, 11:02)
Sveikutes darbstuoles gal kas galite man padeti?
Radau paveiksliuka kuri noreciau suvineti ir ten lentele su siulais,bet as ten nieko nesuprantu.kokios cia firmos siuliukai turetu buti?
user posted image

na sakyciau kad DMC, g.gif
Papildyta:
QUOTE(RSebes @ 2008 11 04, 11:27)
na sakyciau kad DMC,  g.gif

o as stai koky darbely ruosiuosi siuvinet blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Labai ačiū visoms už patarimus smile.gif Jau nusipirkau juostelę, greitu laiku reiks pult į darbus smile.gif
Atsakyti
Gal turit arba kur užmatėt šitų merginų schemučių? ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
hi.gif Sveikos mielos auksarankės.Gražu čia pas jus wub.gif .Aš vis pasigrožiu jūsų grožiais (iš po krūmų ax.gif ). O dabar labai reikia jūsų pagalbos help.gif ,mano bjaurus kompa" suvalge "schemą cry.gif Margaret Sherry-kačiukų orkestras - ir negaliu baigti darbelio verysad.gif Padėkite prašau ją susirasti 4u.gif
user posted image[/IMG]
Atsakyti
Gal turit kokių nors gėlių schemų? labai reikia, bet man niekaip nepavyksta rasti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2008 11 04, 12:45)
Gal turit arba kur užmatėt šitų merginų schemučių? ax.gif

user posted image

user posted image

nu va cia kazka panasaus maciau y antrajy paveiksliuka g.gif
http://cafe-noir.gal...watch?a=eI3-tH3
Atsakyti
QUOTE(vaidile @ 2008 11 04, 01:03)
o gal kas galetu padeti rasti  sio grazaus issiuvineto darbelio schema, is anksto aciu.
Prašau


QUOTE(zuikiniauskienė @ 2008 11 04, 10:15)
Atsimenu, bet schemučių neturiu. Pabandyk parašyti Reskai į až. Ji turėtų žinot, kaip su saliuky susisiekt.
Ačiū už patarimą 4u.gif
Atsakyti