Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 10, 14:48)
Riestainiai su cinamonu

Ale tikrai kokie skanus  thumbup.gif tik butinai juos su arbata ar kava reikia valgyt, nes sausoka burnoj pasidaro biggrin.gif bet super skonis, net burna apsiplikinau, nes karsta ragavau  lotuliukas.gif ir visdelto dejau soda, kaip parasyta recepte  ax.gif
Skanaus!


Oi, rugegele23, kaip džiugu, kad tau pavyko ir patiko riestainiukaiuser posted imageuser posted imageuser posted image. Labai fainučiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sorry, kad pavėlavau tau atsakyti dėl sodos blush2.gif , tik dabar pamačiau kad klausei - šiandien buvau išvažiavus tik dabar prie kompo dasikasiau. Sodos gesinti nereikia, nes į tešlą įeina grietinė ir viskas po to ten sureaguoja, ir tešlą reikia labai greit užminkyt 4u.gif Mergina, pasiūliusi šį receptą kukinge, pabrėžė, kad reikia griežtai laikytis recepto (tai aš taip ir dariau).
Šis receptas ne kažkieno išmastytas, o paimtas iš kažkokio garsaus autoriaus Kengiso kepinių knygos. Jei ką domina, merginos rusų forume rašė į atskirą temą jo receptus iš tos knygos Kengiso receptai (man to autoriaus pavardė nieko nesako, pirmą kart girdžiu, bet jei jau riestainiukai tokie skanūs, gal ir kiti kepinukai visai nieko būtų). biggrin.gif

Cipsiukai, nerealuuuus Jūsų tortukas user posted imageuser posted imageuser posted image, nu neprikalbėkit, joookio kreivumo neįžlibinu - laaaabai viskas graaažu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Gražios jums gimtadienio šventės. user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 10, 17:08)
O as siandien stai ka sulipdziau tongue.gif
Rytoj anukytes ir marcios gimtadieniai , kadangi mano saulytiai tik metukai , ir ji nelabai susugaudo tosia baibokuose , tai nutariau itikti marciai ir puosiau daugiau jai tinkanti .
Vidus Ananasinio torto .

Nu neispasakyto grozio,sakyk,o cia taip graziai lygiai beze aptepei??
As siandien kepiau pyragu.Vienas varskes ir slyvu,nu labai patiko thumbup.gif
200g miltu,
60g cukraus,
125g sviesto,(minksto)
1 kiausinis,
virsui:
500-700g slyvu,
250g varskes,
3 kiausiniu tryniai,
100g cukraus,
50g krakmolo,
1/8-1/4l grietines,
2 kiausiniu baltymai.
Miltus su cukrumi,sviesta su kiausiniu sudeti i dubeni ir suminkyti puria tesla.ja iskocioti ir perkelti i riebalais istepta isardoma torto forma.Teslos krastus pakelti i virsu.Slyvas nuplauti,isimti kaulus.
Varske sumaisyti su kiausinio tryniais,cukrumi,krakmolu ir grietine.Kiausiniu baltrymus isplakti iki standumo ir atsargiai imaisyti i tesla.Arbatiniu sauksteliu imti teslos ir isdelioti ant teslos,i tarpus isdelioti slyvas.Taip sudelioti visa varske ir visas slyvas(man gavosi du aukstai).Kepti is anksto ikaitintoje orkaiteje 200C 40 min.
Atsakyti
cipciuk, nerodo tavo tortuko unsure.gif
Atsakyti
as irgi nematau g.gif o labai labai noriu pamatyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 10 10, 21:20)
as irgi nematau  g.gif o labai labai noriu pamatyti  tongue.gif


Pries tai rode, labai grazus. Tik db neberodo schmoll.gif
Atsakyti
cipciuko tortas nuostabus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 10, 20:08)
O as siandien stai ka sulipdziau tongue.gif
Rytoj anukytes ir marcios gimtadieniai , kadangi mano saulytiai tik metukai , ir ji nelabai susugaudo tosia baibokuose , tai nutariau itikti marciai ir puosiau daugiau jai tinkanti .
Vidus Ananasinio torto .


Na truputi sleivas tinklelis , bet jau dabar nieko nepakeisi  doh.gif


Nu nieko sau torciuko grozis!!! karsta.gif o ten taip graziai lygiai padengta beze kremu? as niekaip negaliu isivaizduot kaip tas beze kremas realiai atrodo blush2.gif reiks pabandyt pasidaryt butinai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(RiMami @ 2008 10 10, 20:25)
Oi, rugegele23, kaip džiugu, kad tau pavyko ir patiko riestainiukai[img]


As viska dariau irgi pagal recepta, nieko nekeiciau. Nuveziau vyro brolio seimai, tai sake labai skanus! ax.gif
Atsakyti
nu ka galiu pasakyti,cypsiuko tortas fantastiskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ne mergaites schmoll.gif , ten ne beze , o mano israstas ( sakiau , kad as uzsispyrus , ir vistiek savo pasieksiu rolleyes.gif ) ta mase , kur tortai dengesi , na ta kociojama , o tinklelis ir dzibukai tai is beze .

Tai gal dar karta ideti , gal tada matysite ?

ACIU uz gerus palinkejimususer posted image
Papildyta:
Na dedu dar karta ( ir padidinau , vel gausiu barti doh.gif )
Ar matosi ???

user posted image
Atsakyti
Nu fantastika thumbup.gif blink.gif wub.gif

Mano tai svajonė sugalvoti kaip lygiai padengti tortą balta mase, ir kad ji būtų normalaus skonio- cipciukui, matau, pavyko thumbup.gif

O jei dzebukai iš bezė- tai kažko damaišyta turbūt unsure.gif - nu juk iš bezė nenulipdysi kaip iš plastilino tokių dzebukųunsure.gif



Nu gi ir smalsu mums, cipciuk, būtų praskleisti tų atradimų paslapties šydą blush2.gif

Bet paliekame tai tortuko autorės apsisprendimui blush2.gif

Nuostabus tortukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 10 10, 17:35)
1 a. š. romo ekstrakto

o be romo bus neskanu? g.gif
Atsakyti
Mergaites ..... man negaila , jus tik klauskite as viska atsakysiu mirksiukas.gif
Tie dzibukai is beze isspausti pro konditerini maiseli su antgaliu , labai nediduku .

Mase dariau taip :

500g . cukraus pudros
1 kiausinio baltimas( neplaktas schmoll.gif )
2 did. saukstai gero ( be skonio ) aliejaus
1 did. saukstas zelatinos ( butu gerai , kad turetumete tos baltosios , stiprios ).

I dubeni supili persijota !!!!! pudra , imusi baltima ( is trynio pasidarai gogolio mogoloi lotuliukas.gif nestuke.gif ir skaniai suvalgai ) ,ipili alieju ir istirpinta zelatina . Viska labai gerai isminkai , bet as beminkydama dar kazkiek pudros dadejau , kad gautusi kociojama mase , kas dare gelytes , tos zinos kietuma ( ciut kietesne kaip koldunam ).
Mase iskocioji ant stolo pabarstyto pudra , suvynioji ant kocelo , ir taip pat vel atvynioji ant tortuko , gerai islygini pavirsiu , paskui sonus , kad nebutu staltiese ir nupjauni nereikalinga apacia , na , o paskui jau cia jusu fantazija ka toliau daryti smile.gif
Tiesa , sita mase reikia kloti ant kremu patepto torto virsaus ir sonu , o ne ant sauso schmoll.gif nes ji neprilips ir styros atsokusi .
Taip pat , ji gaji saldytuve stoveti suvyniota i plevele , kad ir pora savaiciu ( o gal ir dar ilgiau , nebandziau rolleyes.gif )

Jei kas neaisku , klauskite mirksiukas.gif
Atsakyti