Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(cipciukas @ 2008 10 10, 23:31)
Mase dariau taip :
Jei kas neaisku , klauskite  mirksiukas.gif


Širdingai ačiū, kad pasidalinote savo išradimuuser posted image. Man labai patinka, kad ta masė akinančiai balta thumbup.gif . O Jūs naudojat kažkokią kitokią želatiną? Ne tokią kur parduotuvėse tos elementariausios Oetker ir kt? g.gif Po to dar parašykit, kai prapjausit ar ji kieta perpjauti ar ne? Spėju, kad aliejus ją suminkština kažkiek g.gif
Atsakyti
Ačiū Cipciukui notworthy.gif

Tik vat sunkoka bus atrasti aliejų, kuris būtų bespalvis, kad masė liktų akinamai balta ax.gif

Nu bandyt reiks- labai noriu kalėdoms tokį baltą baltą pasidaryti kalną, su nameliu ant viršaus, apsnigtą tokį visą, su baltais ornamentais ar gėlytėsmis/snaigėmis nusagstytą bigsmile.gif

Na šita masė atrodo baltesnė už tą įprastą cukrinę, wub.gif o kuo ji dar skiriasi nuo jos- koks skonis, koncistencija, ar lengvai pjaunasi, nekieta?

Įdomu, ar tiktų prie tokios masės balto ar rudo šokolado papuošimai, nesipjautų skoniai, ar dar kas nors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 10 spalio 2008 - 23:16
QUOTE(MAMICY @ 2008 10 10, 10:44)
as tik siaip svarstau, kad gal kokia kudesne grietinele apdirba kuo nors ir ji plakasi. pvz kokio 25 riebumo... o heavy, tai jau gal ta virs 35 proc...

dar pagooglinau, tai pasirodo as mastau teisingai. cia toms kurios skaito angliskai.

Heavy cream, which is also called heavy whipping cream in many parts of the country, has a fat content of between 36% and 40% (occasionally 42%). Light cream has between 18% and 30% butterfat (but generally averages 20%), and light whipping cream has between 30% and 36% fat. If you find a carton in the store labeled whipping cream, it is bound to be light whipping cream.


Dekoju labai drinks_cheers.gif

QUOTE(cipciukas @ 2008 10 10, 10:52)
Aha , tai jeigu sunkus - tai reikia sunkus grietineles kremas , tai manau , kad riebesnis turetu buti  g.gif , ka cia patarus , kad zmogui lengviau butu wink.gif

Tai ka cia tau plaksis 25% grietinele schmoll.gif , 35% - na tai galiu suprasti , kad issiplaks .

Ale mes cia sukam galvas , o pati autore klausimo tai juk is Amerikos , tai kiba ji angliskai neskaito g.gif


Ai patingejau kazkur gilai ieskot informacijos - ant pakeliu tai raso tik kiek baltymu, kiek riebalu ir tt, o tai riebalu raso 3%, 6% - kazkokia mistika doh.gif Tik va tas klausimas iskilo del tikimo tortui, nes ir viena ir kita 'whipping cream', tai faktas, kad turi issiplakt, tik tas 'heavy' ar labiau tinkama tortui ar vienodas tikimas (nes wikipedia tai raso 'whipping cream 35%). Ai, teks pabandyt ir bus aisku ax.gif Isvis cia truputi mistika su maisto produktais - bulviu krakmolo nera (tai naudoju kukuruzu), cukrus be galo smulkus (nu bet gal ir gerai). Dar daugka reikia cia istyrinet (bet purskiamas suris, purskiamas sviestas netraukia kolkas). lotuliukas.gif Nu i gala cia truputi nusikalbejau ne i tema... blush2.gif
Atsakyti
Nu cipsiuk,net žadą užgniaužė,jūsų tortas.Galvojau,gal nebedėsiu aš savo,ale vistiek įdėsiu unsure.gif
Padariau rytdienai,po balsavimo,skanausim, biggrin.gif
Paprastas,nes neturėjau labai laiko.Norėjau daryt ananasinį,bet kitam kartui bus.
Biskvitui:

4 kiaušiniai
100 gr cukraus,4 šaukštai karšto vandens
40gr krakmolo
60 gr miltų.
kepimo miltelių šaukštelis

Kiaušus išsukame su vandeniu ir cukrumi iki baltumo,paskui sudedame miltu,krakmolą ir kepimo miltelius ir atsargiai išmaišome.

Pertepimui
grietinėlė
Dan Suker braškinių miltelių(čia cukraus pudra tokia)
rūgštelės
persikų marinuotų dar dėjau.
Viską pertepame.Man 2 sluoksniai išėjo.Čia beje galima ir vyniotinį daryt saldų.

user posted image
user posted image
Atsakyti
zebra,labai grazus torciukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 10 11, 10:21)
Galvojau,gal nebedėsiu aš savo,ale vistiek įdėsiu unsure.gif


Tokių grožybių slėpti nevalia blink.gif blink.gif blink.gif Labai labai liuks tortukas thumbup.gif thumbup.gif, va ir dar viena versija kaip dažyt galima g.gif Zebra, o čia ta braškinė cukraus pudra tokią spalvą davė ar dar papildomai dažų dėjai. Rožyės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 10 11, 10:46)
Tokių grožybių slėpti nevalia blink.gif  blink.gif  blink.gif Labai labai liuks tortukas thumbup.gif  thumbup.gif, va ir dar viena versija kaip dažyt galima g.gif Zebra, o čia ta braškinė cukraus pudra tokią spalvą davė ar dar papildomai dažų dėjai. Rožyės thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Taip,cukraus pudra taip suteikė,o ir skonis braškių.Dar mačiau šokoladinės yra pirkt.
Atsakyti
Leis Zebra paklausti , kuo jau jis skiriasi nuo maniskio ?
SAUNUOLE !!!!!!!!!!!!!!!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 11, 13:57)
Leis Zebra paklausti , kuo jau jis skiriasi nuo maniskio ?
SAUNUOLE  !!!!!!!!!!!!!!!

user posted image

mastau.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 10, 23:31)
Mergaites ..... man negaila , jus tik klauskite as viska atsakysiu mirksiukas.gif
Jei kas neaisku , klauskite  mirksiukas.gif

nu tai aš vakar ir klausiau ar tie pinokolados keksiukai be romo esencijos gausis ne tokie skanus? nes aš jos neturiu ir nemėgstu , ar galiu kažkuom pakeist ar visai nedėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 10, 23:31)
Mergaites ..... man negaila , jus tik klauskite as viska atsakysiu mirksiukas.gif
Tie dzibukai is beze isspausti pro konditerini maiseli su antgaliu  , labai nediduku .

Mase dariau taip :

500g . cukraus pudros
1 kiausinio baltimas( neplaktas schmoll.gif )
2 did. saukstai gero ( be skonio ) aliejaus
1 did. saukstas zelatinos ( butu gerai , kad turetumete tos baltosios , stiprios ).

I dubeni supili persijota !!!!! pudra , imusi baltima ( is trynio pasidarai gogolio mogoloi  lotuliukas.gif  nestuke.gif ir skaniai suvalgai ) ,ipili alieju ir istirpinta zelatina . Viska labai gerai isminkai , bet as beminkydama dar kazkiek pudros dadejau , kad gautusi kociojama mase , kas dare gelytes , tos zinos kietuma ( ciut kietesne kaip koldunam ).
Mase iskocioji ant stolo pabarstyto pudra , suvynioji ant kocelo , ir taip pat vel atvynioji ant tortuko , gerai islygini pavirsiu , paskui sonus , kad nebutu staltiese ir nupjauni nereikalinga apacia , na , o paskui jau cia jusu fantazija ka toliau daryti  smile.gif
Tiesa , sita mase reikia kloti ant kremu patepto torto virsaus ir sonu , o ne ant sauso schmoll.gif nes ji neprilips ir styros atsokusi .
Taip pat , ji gaji saldytuve stoveti suvyniota i plevele , kad ir pora savaiciu ( o gal ir dar ilgiau , nebandziau rolleyes.gif )

Jei kas neaisku , klauskite  mirksiukas.gif


O ši masė ir gėlytėms tinka, tiesa? O kuo jos savybės skiriasi nuo įprastos "cukraus pudra + želatina"?
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 10 10, 23:10)
o be romo bus neskanu?  g.gif

Manau bus skanu mirksiukas.gif Man asmeniskai romo esencija labai malonų skonį suteikia, bet jei nepatinka, tada geriau nedėti, arba bandyk keisti vanilės esencija jeigu patinka mirksiukas.gif
Atsakyti