Įkraunama...
Įkraunama...

Troškiniai

QUOTE(Žydraakė @ 2005 10 25, 11:39)
Laba 4u.gif
Gal kas žinot kokį troškinį su paprastom pupelėm ir mėsyte  ax.gif

5 porc
Kiaulienos kumpis 825
Žal.Balt. pupelės 150
Sultinys 1000
Kvietiniai miltai 50
Pomidorų padažas 100
Kiaulienos prieskoniai (Santa-Marija )pagal skonį
Valgomoji druska,juodieji pipirai Pagal skonį
Augalinis aliejus kepimui

1.Mėsa supjaustoma kubeliais ir apkepiname aliejuje, kol parusvės
Kepti per kelis kartus. Kai į keptuvę pridedama daug mėsos,ji blogai apkepa,pasidaro beskonė,nes išsiskiria daug sulčių Įpilame sultinio,dedame pupeles(virtas bet ne iki galo),patroškiname,dedame pakepintus miltus,pomidorų padažą,prieskonius,valgomojį druską,juoduosius pipirus,išmaišome ir patroškiname iki gatavumo. (taip pat galima daryti su marinuotomis pupelėmis)
Skanaus mirksiukas.gif

Atsakyti
Noriu užvesti naują temą, nes manau ji daugeliui aktuali, bet aš kažkodėl nerandu - jei nepastebėjau ir tokia tema yra, tai tegu moderatoriai manąją panaikina... ax.gif
Papasakokite, kokius troškinius gaminate?
Aš, tai gaminu tik 2:
KOPŪSTŲ TROŠKINYS
Kopūstus supjaustyti, morkas sutarkuoti. Dėti į verdantį vandenį ir virti, kol išvirs kopūstai ir morkos. Išvirus nusunkti vandenį, įdėti sviesto šiek tiek (arba įpilti šaukštą aliejaus), įdėti nemažai grietinės, paskaninti prieskoniais.
KOPŪSTŲ TROŠKINYS 2
Kopūstus, svogūną, obuolį supjaustyti, morką sutarkuoti. Į verdantį vandenį dėti kopūstus ir morkas, šiek tiek pavirus - svogūnus, o pabaigoj obuolius. Kai viskas išvirs - nupilti vandenį, paskaninti prieskoniais, įpilti šaukštą aliejaus, įdėti porą saukštų pomidorų padažo.

Parašykit ir jūs kokius troškinius gaminat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 02 vasario 2006 - 10:14
As darau toki troskini:
Mesyte supjaustau kubeliais, pakepinu aliejuje, tada dedu i puoda. Uzpilu iki puses vendeniu, sutarkuoju morka ant virsaus, pridedu prieskoniu visokiu, imetu puse svoguniuko ir troskinu. Kai mesyte jau beveik minksta, idedu kubeliais pjaustytu bulvyciu ir dar viska patroskinu. Kai bulves suminksteja - idedu pora saukstu grietines. Stai ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
O aš va kokį kartais padarau- į stiklinio puodo dugną beriu ryžių,ant viršaus žalią faršą(jau paruoštą,pagardintą prieskoniais),ant viršaus tarkuotų ar pjaustytų morkų,porų,jei turiu kalafijoro,koncervuotų ar šaldytų žirnelių,užpilu vandens-prieskonių-kiausinių-poros šaukštų majonezo plakiniu,uždengiu ir į orkaitę,pabaigoj apibarstau tarkuoto sūrio mmm skanumėlis bigsmile.gif
Atsakyti
TROŠKINYS SU RYŽIAI

600 g kiaulienos mentės,
1 svogūnas,
2 skiltelės česnako,
2 šaukštai aliejaus,
puse šaukštelio druskos,
1 šaukštas saldžių raudonųjų pipirų,
apie 800 ml karšto mėsos sultinio (tirpaus), galima ir daržovių sultinio
100 - 150 g pailgagrūdžių ryžių,
4 mėsingi pomidorai (aš kartais vietoj pomidirų įdedu raudonos paprikos)
geras šaukštas grietinės
žiupsnelis kmynų

viena porcija - maždaug 795 kalorijos lotuliukas.gif

Mėsa nuplaunama, apšluostoma ir supjaustoma 3 cm gabaliukais (aš prieš tai nakčiai buvau visą mėsos gabalą ištrynus prieskoniais). Svogūnas ir česnakas nulupami, supjaustomi ir truputį apkepinami dideliame troškintuve įkaitintame aliejuje. Sudedama mėsa. Paskui pasūdoma, suberiami pipirai, supilama pusė sultinio. Mėsa uždengta troškinama 30 minučių. Po tekančiu šaltu vandeniu ryžiai plaunami tol, kol vanduo ima bėgti visiškai skaidrus. Nuvarvinami ir po 30 minučių sudedami prie mėsos. Supilamas likęs sultinys ir atsargiai išmaišoma. Ryžiai su mėsa verdami dar 20 minučių. Pomidorai apiplikomi, nulupami perpjaunami į 8 dalis, išimamos sėklos, išpjaunami kotgaliai. Pomidorų gabaliukai ir kmynai sudedami į troškintuvą ir šutinami apie 10 minučių. Prieš duodant į stalą paskaninama grietine.

Prie jų tinka kokios nors žalios lapinės salotos.
Skanaus essen.gif
Atsakyti
neri.k kodėl vis juokiesi kiek patiekalas kalorijų turi? rolleyes.gif
Atsakyti
o kaip pasigaminti toki troškinį kaip greito maisto restorane Lido(Delano), vadinasi daržovių troškinys. Esu pradedancioji kulinare. blush2.gif
Atsakyti
Parašysiu, kaip aš raugintus kopūstus troškinu:
Supjaustau riekelėm rūkytus lašinukus ir iškloju jais troškintuvo dugną. Tada dedu raugintus kopūstus, o ant viršaus supjaustau griežinėliais bulves ir pabarstau prieskoniais. Galima įpilti šiek tiek aliejaus. Įpilu vandens koką stiklinę, uždengiu puodą ir ant viryklės 40-60min. troškinu. Reik pabadyt bulves, patikrint ar ne kietos. Man labai skanu. Skanaus ir jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2006 02 02, 16:38)
As darau toki troskini:
Mesyte supjaustau kubeliais, pakepinu aliejuje, tada dedu i puoda. Uzpilu iki puses vendeniu, sutarkuoju morka ant virsaus, pridedu prieskoniu visokiu, imetu puse svoguniuko ir troskinu. Kai mesyte jau beveik minksta, idedu kubeliais pjaustytu bulvyciu ir dar viska patroskinu. Kai bulves suminksteja - idedu pora saukstu grietines. Stai ir viskas  thumbup.gif


Aciu uz receptuka, einu pabandysiu.
Zinoma dar gal savo fantazijos dadesiu blush2.gif
Atsakyti
Labai mėgstu brokolius, tai šiandien pasidariau pietums tokį troškinuką su brokoliais ir ryžiais

DARŽOVIŲ RAGU SU SŪRIO PADAŽU
1 porcija 410kcal


4 porcijoms reikia:
500g brokolių
300g smulkių pievagrybių
150g mažų pomidoriukų
2 šaukštai aliejaus
200g ryžių
500ml daržovių sultinio
maltų baltųjų pipirų
petražolės
svogūnų laiškų
125ml pieno
100g lydyto sūrio
1-2 šaukštai miltų

• Brokolius nuplauti, nusausinti ir išskirstyti žiedynais. Grybus perpjauti pusiau. Pomidoriukus taip pat perpjauti pusiau.
• Didelėje keptuvėje pakaitinti aliejų ir apkepti grybus. Sudėti ryžius ir kiek paskrudinti. Supilti daržovių sultinį ir sudėti brokolius. Pasūdyti, papipirinti ir troškinti 10min.
• Žalumynus susmulkinti.
• Į keptuvę su ryžiais ir grybais supilti pieną ir užvirinti. Sudėti sūrį ir išlydyti. Sudėti pomidorų puseles ir miltus. Nuolat maišant užvirinti. Pabarstyti patiekalą žalumynais, jei reikia dar pagardinti druska ir pipirais.

P.S. Aš vietoj sultinio pyliau vandenį, nedėjau pomidorų, vietoj lydyto sūrio patarkavau fermentinio. Buvo labai skanu smile.gif
Atsakyti
sveikos,noriu jūsų paprašyti kad padėtumėte blush2.gif labai mano vyras mėgsta troškinius tačiau aš jū ne moku nei žinau kaip ir ką virti ax.gif padėkit wub.gif
Atsakyti
as tai gaminu,kartais tik darzoviu,kartais su paukstienos kepenelem.. ax.gif
Atsakyti