Įkraunama...
Įkraunama...

Šildantys žaislai

ir man idomu kur yra ju pirkti, turim tik kur pusle dedasi i vidu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šildukai

Kai šąla kojos, o vaikas sunkiai užmiega, prisiminkite šilumos terapiją. Tai paprastas, tačiau efektyvus būdas sušilti – namuose tereikia turėti šiuolaikiškas šildykles, pavyzdžiui, šildantį žvėrelį Beddy Bear ar šildančias šlepetes Slippies.. Tai 100% natūralūs gaminiai. Naudojimas labai paprastas, patogus ir saugus. Tereikia apie 2 min. pašildyti mikrobangų krosnelėje ir jau galima mėgautis natūralia malonia šiluma. Levandų aromatas veikia raminamai, palengvina kvėpavimą esant peršalimo ligoms . Vaikai nepaleidžia tokios šildyklės iš rankų, noriai ją niurko ir myluoja. Beddy Bear - tai draugas, kuris šildo ir nuramina.
Slippies šildančios šlepetės atpalaiduoja nuvargusias kojas. Šiluma teigiamai veikia kraujo apytaką – tai itin aktualu nėščioms moterims bei vyresnio amžiaus žmonėms. Jūs daugiau nejausite nemalonaus kojų šalimo.
Tai puiki dovana Jums, Jūsų vaikams, tėvams, seneliams...
Šiluma - ne tik malonus jausmas, ji gali ir gydyti, atpalaiduoti, nuraminti... Mėgaukitės natūralia šiluma žvarbiais rudens ir žiemos vakarais.
Daugiau informacijos rasite čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ne_rimta: 11 lapkričio 2009 - 20:13
QUOTE(pukuotukas @ 2009 09 20, 00:31)
ir man idomu kur yra ju pirkti, turim tik kur pusle dedasi i vidu  lotuliukas.gif


pamėgink pažiūrėti štai čia mirksiukas.gif
Atsakyti

mes turim elementarią pūslytę kur pilasi karštas vanduo, o pati pūslytė dedasi į medžiaginį maišelį užsegamą. tame maišelyje šilta išlieka iki ryto, o vaikas nenusidegina net jei verdančio vandens pripilu, nes pūslė pati įsirengia dar. vieną turime su paprastu medžiaginiu maišeliu specialiu, iš Next, kažkas tokio
user posted image
o kitą - meškiuką į kurio vidų irgi reikia pūslytę įdėti. panašų į šį
user posted image
tik pati pūslytė suplyšo, ieškau dabar naujos. šaltuoju metų laiku kiekvieną vakarą vaikams į loveles įdedu, tai dar ryte atsikelia būna šiltos pūslytės. o kai serga apsikabina ir šildosi krūtinę, kad nekosėtų thumbup.gif
kas link vėsinimo, yra Thomas Philipps parduotuvėje pirkti tokie rinkinukai dviejų kompresėlių, vienas šildymui kitas šaldymui. nedideli tokie, panašiai kaip delnas, vienas stačiakampis, o kitas meškiuko formos. aš vieną laikau šaldytuve, jis su tokiu želė užpildu, gerai atvėsta bet nebūna bjauriai šaltas. tai jei kur susimušam skubiai traukiam savo kompresiuką. o kitą kai reikia pašildau mikrobangėje, bet jis ilgai šilumos nelaiko... tas komplektėlis man apie 10 lt kainavo Thomas Philipps parduotuvėje, jau atsipirko tikrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 12 lapkričio 2009 - 09:46
QUOTE(Rucelie @ 2009 11 12, 11:00)
mes turim elementarią pūslytę kur pilasi karštas vanduo, o pati pūslytė dedasi į medžiaginį maišelį užsegamą. tame maišelyje šilta išlieka iki ryto, o vaikas nenusidegina net jei verdančio vandens pripilu, nes pūslė pati įsirengia dar. vieną turime su paprastu medžiaginiu maišeliu specialiu, iš Next, kažkas tokio
user posted image
o kitą - meškiuką į kurio vidų irgi reikia pūslytę įdėti. panašų į šį
user posted image
tik pati pūslytė suplyšo, ieškau dabar naujos. šaltuoju metų laiku kiekvieną vakarą vaikams į loveles įdedu, tai dar ryte atsikelia būna šiltos pūslytės. o kai serga apsikabina ir šildosi krūtinę, kad nekosėtų  thumbup.gif
kas link vėsinimo, yra Thomas Philipps parduotuvėje pirkti tokie rinkinukai dviejų kompresėlių, vienas šildymui kitas šaldymui. nedideli tokie, panašiai kaip delnas, vienas stačiakampis, o kitas meškiuko formos. aš vieną laikau šaldytuve, jis su tokiu želė užpildu, gerai atvėsta bet nebūna bjauriai šaltas. tai jei kur susimušam skubiai traukiam savo kompresiuką. o kitą kai reikia pašildau mikrobangėje, bet jis ilgai šilumos nelaiko... tas komplektėlis man apie 10 lt kainavo Thomas Philipps parduotuvėje, jau atsipirko tikrai.

o Kaune yra?kurioj vietoj jie buna padeti?ta prasme kur ieskot?
Atsakyti
O ar skalbti galima siuos zaisliukus? Nes mazieji labai greitai istepliotu toki grozi, idomu kaip valyti siuos zaisliukus galima?
Radau, kad negalima ju skalbti sad.gif Gaila, bet matyt teks atsisakyti sio pirkinio bent kol vaikai siek tiek ugtels ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 12 lapkričio 2009 - 17:32
QUOTE(laimulka @ 2009 11 12, 15:34)
o Kaune yra?kurioj vietoj jie buna padeti?ta prasme kur ieskot?

manau kad tik paieškoti reikia. Akropolį perbėgusi tikrai rasi kažkur. skalbti mes saviškes pūslytes skalbiame, nurengiame ir tas dėkliukas puikiausiai skalbiamas. o tie žaisliukai apie kuriuos čia tema tai manau galėtų ir nekvepėti. lavandos aromataslabai specifinis, pvz man labai nepatinka, manau ir vaikams ne visiems patikt. o jei negalima skalbti tai apskritai doh.gif juk terliukai maži vaikai, pas mus minkšti žaislai labai greitai spalvą pakeičia...neįsivaizduoju neskalbiamo tokio daikto...
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2009 11 12, 17:25)
O ar skalbti galima siuos zaisliukus? Nes mazieji labai greitai istepliotu toki grozi, idomu kaip valyti siuos zaisliukus galima?
Radau, kad negalima ju skalbti sad.gif Gaila, bet matyt teks atsisakyti sio pirkinio bent kol vaikai siek tiek ugtels  ax.gif


Kadangi šildukų viduj yra natūralūs kviečiai (kituose linų sėmenys) bei levandos, skalbimas rankomis ar skalbykle negalimas. "Kailiuką" esant būtinybei galima valyti drėgna kempinėle/skudurėliu. Šiaip šildukų medžiagytė tokia, kad purvai nelabai ir "limpa" smile.gif
Atsakyti
oi kaip mums jo reik,vaikui ausu uzdegimas o kompreso neduoda uzdet verysad.gif ,o kiek skaiciau apie siuos zaislus jie laabai praverstu bigsmile.gif
Atsakyti
pirmam savo vaikui pirkau lietuviu moteriskiu siuta meskiuka,kurio pilvukas- is grikiu lukstu. nugarele atsisega- ir jis issiama ar isideda. meskiuka tuomet galima iskalbti. tai ta grikiu lukstu pagalvele puikiai naudajam, jei prireikia, nors tiesa sakant ji su abiem tetarnavo pilvuku skaudejimo etapais. siluma ji irgi nelabai ilgai islaiko. bet jei norit galima toiu paciom pasidaryti is grikiu lukstu pagalviu smile.gif o sildydavau mikrobangej pora minuciu.
Atsakyti
pernai žaisliuką su šildykle maximoj už 13 litų pirkom , tik be abejo negalima kišt į mikrobange ir ttt , tiesiog kartu buvo maža pūsle į kuria pripylus šilto vandens reikėjo įkišt į žaisliuką ir užsegi , efektas panašus biggrin.gif
Atsakyti
Kazkada mano vaikiukas buvo apsirges ir naudojau iprasta gumine pusle pilvukui sildyti, kuri siaubingai smirdejo net man ir i kuria, pilant karsta vandeni, apsideginau pirsta ir paskui savaite vaiksciojau su istinusiu pirstu. Visai neseniai Eurovaistineje pamaciau sildancius gyvunelius. SUPER atradimas! Paprasiau saviskio, kad nupirktu. Ir, nors ir nepigus malonumas, esu labai patenkinta! Silta, kvepia ir labai miela! Toki pati zaisliuka padovanojome kolegei gimtadienio proga, kuri iki siol nesiskiria su meskiuku smile.gif
Atsakyti