Įkraunama...
Įkraunama...

Dragūnų kvartalas dalijasi gyvenimo niuansais čia

QUOTE(mina25 @ 2009 06 27, 08:27)
Zodziu del dviratuku smile.gif
vyras mane atkalbineja nuo sitos minties.. kad taip masiskai organizuoti.

Bet jei kas norit, is pradziu per sita temele galim susirinkti ir padaryti bandomaji vaziavima. Ir ziuresim kaip seksis smile.gif

Laika siulau ateinanti antradieni, birzelio 30d., 18val. Renkames prie 7 ir 11 namu esancioje dideleje masinu stovejimo aiksteleje.

Ar butu vaziuojanciu?  rolleyes.gif

Mes vaziuotume tryse, su vaikuciu.

Sutinku su tavo vyro nuomone - visiska nesamone toks masinis vaziavimas ax.gif
Atsakyti
aha, fainai pasivazinejom, susipazinom, man labai patiko drinks_cheers.gif

kokios cia fotkes, ne fotkintis vaziavom tongue.gif

arbuzina, man neatrodo tokia jau visiska nesamone, man atrodo visai fainai, bet aisku suprantu kad gali buti zmoniu su tokia nuomone kaip tavo
Bet vaziuoti susirenka jau tie zmones kurie sia minti laiko faina mirksiukas.gif o tokiu kaip matai atsiranda smile.gif

QUOTE(lvingelyte @ 2009 07 01, 17:15)
aga, butu faina nuotrauku isvysti smile.gif kita karta as tikrai prisijungciau, jei organizuotumete savaitgali smile.gif


tai vingelyte paorganizuok savaitgali dabar tu, o mes prisijugsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina25: 01 liepos 2009 - 23:58
QUOTE(mina25 @ 2009 07 02, 00:54)
arbuzina, man neatrodo tokia jau visiska nesamone, man atrodo visai fainai, bet aisku suprantu kad gali buti zmoniu su tokia nuomone kaip tavo

as manau, kad faina jeigu susirenka max. trys seimos. Su dideliu kiekiu nepabendrausi schmoll.gif
Atsakyti
Girdejau pliotka, kad RIMI jau pradeda statyti, o iki nauju metu turi ir atidaryti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2009 07 06, 09:22)
Girdejau pliotka, kad RIMI jau pradeda statyti, o iki nauju metu turi ir atidaryti thumbup.gif


o, geras smile.gif
Atsakyti
bet nerealu butu, kad taip greit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2009 07 02, 21:32)
as manau, kad faina jeigu susirenka max. trys seimos. Su dideliu kiekiu nepabendrausi schmoll.gif

na tiesos yra, bet mintis ir yra tokia kad ne tik 3 seimos vaziuotu smile.gif

QUOTE(arbuzina @ 2009 07 06, 11:22)
Girdejau pliotka, kad RIMI jau pradeda statyti, o iki nauju metu turi ir atidaryti thumbup.gif


geras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2009 07 06, 11:22)
Girdejau pliotka, kad RIMI jau pradeda statyti, o iki nauju metu turi ir atidaryti thumbup.gif

tai ko gero tai ir liks tik pliotkas unsure.gif
Papildyta:
o kurioi cia tiksliai vietoi? as tai isvis galvoju,kada cia greiciau tos parduotuves sulaukt,nes nervina su tais pirkiniais tampytis autobuse verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tindirindi20 @ 2009 07 07, 08:29)
tai ko gero tai ir liks tik pliotkas unsure.gif
Papildyta:
o kurioi cia tiksliai vietoi? as tai isvis galvoju,kada cia greiciau tos parduotuves sulaukt,nes nervina su tais pirkiniais tampytis autobuse verysad.gif



va, matosi fotkeje:


user posted image

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2009 07 06, 10:22)
Girdejau pliotka, kad RIMI jau pradeda statyti, o iki nauju metu turi ir atidaryti thumbup.gif


Taip..girdėjau ir aš iš paties Nerijaus lūpų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dreksis @ 2009 07 07, 09:33)
Taip..girdėjau ir aš iš paties Nerijaus lūpų... ax.gif



as tai manau, kad spes iki Naujuju pastatyti
Atsakyti
QUOTE(dreksis @ 2009 07 07, 10:33)
Taip..girdėjau ir aš iš paties Nerijaus lūpų... ax.gif


Bet dar tikrai nieko nesimato, jokių darbų ... nėra pradėta ....
Atsakyti