Įkraunama...
Įkraunama...

Dragūnų kvartalas dalijasi gyvenimo niuansais čia

Mano pasisakymas ne visai i tema, bet atsirado Klaipedoje ukininku turkgelis, siandien pirma diena , atidarymas. Kol kas visiskai mazuciukas, bet tik pirma diena. Randasi turguje prie Silutes pl, ten kur drabuziai prasideda. NUsipirkom siandien labai skanios rukytos jautienos nugarines rukytos ir desros-be konservantu biggrin.gif. Bulviu svieziu buvo. Medaus maciau yra, duonu, pyragu, saslykus kepe...
O del dviratuku- gal ir mes su seima prisijungtume-tryse su vaikiuku. O kur vaziuotume?Kokia trasa?
Atsakyti
QUOTE(kristaru @ 2009 06 27, 11:45)
Mano pasisakymas ne visai i tema, bet atsirado Klaipedoje ukininku turkgelis, siandien pirma diena , atidarymas. Kol kas visiskai mazuciukas, bet tik pirma diena. Randasi turguje prie Silutes pl, ten kur drabuziai prasideda. NUsipirkom siandien labai skanios rukytos jautienos nugarines rukytos ir desros-be konservantu biggrin.gif. Bulviu svieziu buvo. Medaus maciau yra, duonu, pyragu, saslykus kepe...
  O del dviratuku- gal ir mes su seima prisijungtume-tryse su vaikiuku. O kur vaziuotume?Kokia trasa?



aga, as kazkur uzmaciau reklama ar pan. Tai labai super, kad toks turgelis atsidare thumbup.gif reiks butinai apsilankyti smile.gif
o del dviratuku tai greiciausiai galesiu 30d. 18 val. kaip kad raset anskciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mina25 @ 2009 06 27, 08:27)
Zodziu del dviratuku smile.gif
Ar butu vaziuojanciu?  rolleyes.gif


Wau!!! Faina idėja - kaimynų išvyka su dviračiais thumbup.gif Mes važiuotume dviese bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Puiku, jau renkasi kompanija thumbup.gif

1. Mina25 tryse
2. Kristaru tryse
3. Lvingelyte
4. Linucia dviese


Vaziuosime i dviraciu taka o juo iki Giruliu ir nuo ten iki Zuvedros stovyklavietes, ten lysim per miskeli takeliu prie juros ir ten pasibusim kiek kam noresis mirksiukas.gif

Pasiimkit kas norit sau kazka pagurksnoti, ar uzkasti, minimaliai mirksiukas.gif
Ir gal kazkoki patiesaliuka jei manot kad reikes, jei neuzteks rankose uzkandai vietos smile.gif

Pasedesim, vaikai pazais su smeliuku, pabendrausim truputi ir kas nores kada nores mins jau savarankiskai atgal, kartu arba atskirai, jau kaip kam iseis kiek pabuti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina25: 27 birželio 2009 - 21:00
Vaziuosiu ir as! biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
labukas visoms smile.gif
as greiciausiai neprisijungsiu prie Jusu rytoj su dviratukais, nes nespesiu susiruosti po darbo.. smile.gif gal kita karta prisijungsiu, gal kai organizuosite savaitgali rolleyes.gif
Atsakyti
taigi ryt kompanija vaziuoja tokia mirksiukas.gif

1. Mina25 tryse
2. Kristaru tryse
3. Tindirindi
4. Linucia dviese


18val renkames toje dideleje, didziausioje Dragunuose masinu aiksteleje tarp 7 ir 11 namu (vaziuojant Draunu g, pravaziavus 7 nama sukti i kaire ir iskart i desine i aikstele)

jei ka mano tel 8614 84180, jei bus veluojanciu
tikiuosi mes patys neuzveluosim blush2.gif

mastau gal net pasiimti maudimkes, jei bus taip karsta kaip saindien tai net ir i jura ilysti gal butu visai smagu smile.gif

iki
Atsakyti
Gal kas buta nuo rugsejo menesio turi isnuomuoti dragunu kvartale?
Atsakyti
Na ir kaip pasivažinėjimas dviratukais? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Druoja @ 2009 07 01, 12:19)
Na ir kaip pasivažinėjimas dviratukais?  bigsmile.gif

smagiai labai ,tik gaila ,kad mazai musu buvo...saunu ,kad organizuojami tokie dalykai ...smagu buvo susipazint su MINOS25 seimyna ,dbr jau turiu nauju pazystamu kaimynu:)
Atsakyti
O kur gi nuotraukos? g.gif Galėtumėte ir įamžinti tokį dalyką biggrin.gif
Gaila aš negalėjau prisijungti ... visai norėčiau!
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sashuska @ 2009 07 01, 14:18)
O kur gi nuotraukos?  g.gif Galėtumėte ir įamžinti tokį dalyką  biggrin.gif
Gaila aš negalėjau prisijungti ... visai norėčiau!
smile.gif



aga, butu faina nuotrauku isvysti smile.gif kita karta as tikrai prisijungciau, jei organizuotumete savaitgali smile.gif
Atsakyti