Įkraunama...
Įkraunama...

Naktipuodis

QUOTE(aelituke @ 2008 10 23, 00:42)
Sveikos mamytes smile.gif ,
As pradejau sodinti savo mergyte kazkur nuo 9 men.Visada sodinu, pries keisdama pampersa, kartais leidziu jai su triusikeliais palakstyti, zinoma, buvo jau keleta avariju, bet ju gi niekada neisvengsi. Mano maze labai noriai sedi ant puoduko (bent jau kolkas) biggrin.gif .Dabar mano mergytei  metukai,  kaku daro tik ant puoduko, kartais pasako sysy, tada iskart sodinu ant puoduko.Manau, kad jau greitai nebereikes diena deti pamperso.As labai dziaugiuosi, kad man mama patare kuo anksciau sodinti ant puodukai, nes bent jau mano atveju tai pasoteisino. smile.gif


drinks_cheers.gif Savaja pradejau sodinti ant puoduko nuo 10 men, tai labai greit susidraugavo su puoduku. Db 1 ir 5 men ir vis dar darom i puoduka thumbup.gif
Atsakyti
Na pradėjom ir mes susipažinti su puoduku. biggrin.gif Bet tas susipažinimas toks jei pasodini tai tuoj kelias ir deda savo batą ar taip kokį daiktą. bigsmile.gif biggrin.gif Bet po biskį jau į priekį einam mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
As irgi pradejau sodinti nuo 10 men, po 2 savaiciu vaikas priprato ir iki 1 metu kuo puikiausiai dareme i puoduka, o paskui kaz kas uzplauke, ir dukryte nustojo dariusi i puoduka g.gif
Siaip su kelnems atsiseda ant jo, pasedi, bet tik pradek nurenginet kelnes ir sodinti- iskark sprunka, lyg tai ir puodukas ne saltas, zodziu, nutariau palaukti kol pati uzsimanis sestis, per prievarta nesodinsiu.
O siaip dar planuoju nupirkti spec. dangti vaikams ir bandyti gal ant klozeto sodinti, drauges sake kad ju vaikai mielai atsiseda smile.gif
Atsakyti
Bandom ir mes, bet sunku.... Jei iseina netycia - tai gerai, jei ne - tai ne.....
Atsakyti
Mano mazoji tai pamato puoda ir sedas is karto, nesvarbu ar su kelnem ar be, ir sako aaa, stena, bet padaryt tai retai, as tik po nakties miego kaskart sodinu, tai dazniausiai padaro viska, bet dienos begyje nelabai pagaunu, kas is to kad ji sako aaa, kad dar nesupranta kad kai nori- reik ses ir daryt doh.gif , manau ateis su laiku tas suvokimas, kol kas draugaujam su sauskelnem, nors uzsekt jas oi kaip sunku, spurda, nori lekt doh.gif
Sunus nuo 2m atsisake sauskelniu, ir retai kada yvykdavo avarija 4u.gif nors pratint pradejau nuo puses metu tai tikrai, nes mama taip moke, bet viskam savas laikas ax.gif vistiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushkele @ 2008 10 17, 21:06)
O taip, nedraugaujam ir mes su juo. Gal dar nesam pakankamai dideli? (1.2 m) Vos pasodinu - tuoj pat dumia šalin  smile.gif  Labai aktyvus mano vaikis. Tikiuosi ateis laikas ir viskas savaime susitvarkys.  smile.gif

mamkos,nesidontik per naksti vaiku schmoll.gif ax.gif nes jei vaikui neissedei,jei bijo,jei nepatinka,pakentekit,ateis laikas kaip ir susipras.musiske iki pat 2 metu nu niuekaip,verkdam begdavo nuo puodelio,bijojo jo kaip kazi ko...bet kai suejo dveji,vis dazniau ejo pati link jo,vis be pampersu diena dazniau vaiksciojom ir savaime jau po 3 dienu visiskai be pamperso vaiksciojimo suvoke,kad puodukas rimtas reiklas ir taip turi buti,nuo jo niekur nepabegsiuser posted image tan neskubekit,ateis ir jsuu laikas tam 4u.gif user posted image
Atsakyti
Dukrytei 1.8m sedim ant puoduko bet nieko nedarom ax.gif
Atsakyti
sveikutes,o mums 2m.5men.ant puoduko sedam nuo 8men.kaku visada pasipraso thumbup.gif .puoduko jis nebijo nu,bet sisiu tai tik kelis kartus pasiprase. doh.gif kai pasodini tai padaro,bet pats nesipraso schmoll.gif tai jai pataikei pasodinti tai gerai,o jei ne tai avariju buna nemazai.kai prisisioja kelnes pats sako,kad reikia prasytis ant puoduko lotuliukas.gif ,nu bet nesipraso doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(syrse @ 2008 10 30, 15:59)
sveikutes,o mums 2m.5men.ant puoduko sedam nuo 8men.kaku visada pasipraso thumbup.gif .puoduko jis nebijo nu,bet sisiu tai tik kelis kartus pasiprase. doh.gif  kai pasodini tai padaro,bet pats nesipraso  schmoll.gif tai jai pataikei pasodinti tai gerai,o jei ne tai avariju buna nemazai.kai prisisioja kelnes pats sako,kad reikia prasytis ant puoduko  lotuliukas.gif ,nu bet nesipraso  doh.gif .

bigsmile.gif nuo 8 men. thumbup.gif
maniskis vasara dazniau padarydavo i puoduko, dabar vel apstojo, kai keiciu pampersa pasodinu tai jei yra ka padaryt padaro, o kada pats prasysis tai neisivaizduoju g.gif
Atsakyti
mes tai irgi niekaip nesusidraugaujam su puoduku, nors mum jau 1,8 m. baisiai jau nenori sedet ant jo.tikiuos ateis ir mum laikas kai prades pats prasytis.
Atsakyti
Mano dukrytei 1,8 metuko, bet kad ir kiek pastangu berodyciau, graziuoju ja besodinciau, rodo savo charakteriuka ir kartoja savo garsuji NE! blink.gif ir lai sulaukia savojo laiko. Stengiuosi buti mama-drauge jau nuo mazu dieneliu ir kompromisai man yra prioritetas rolleyes.gif paprasciausiai zinau, kad visvien isaus ta dienele, kai atsakys taip ir atsises savu noru. biggrin.gif
Atsakyti
as pradejau nuo 10 men sodint iskart po miego, tai tada tikrai padaro ir jau supranta kam tas puodukas.smile.gif bet aisku ir pazaist megsta, taigi galima viska i ji sudet o poto isimt biggrin.gif
Atsakyti