Įkraunama...
Įkraunama...

Naktipuodis

manes ir laukia sitas reikalas, bet kiek skaiciau literaturos tai parasyta, kad reikia pradet pratint 1.5 metuku, nes nuo 18 men vaikas gali islaikyti shlapima pora valandu, aisku vien fizines brandos nepakanka, vaikas ir pats turi buti pakankamai subrendes, kad suvoktu ko is jo norima. jei per anksti sodinama, galima susilaukti priestaringos reakcijos. tai va, pradesim mes pratintis butent nuo 1.5 metu. jei matysiu, kad ji dar tam nesubrendus, tai atidesime...
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2008 10 18, 11:15)
maniskis kol buvo kokiu 10 men sesdavo ir pasedejes padarydavo reikaliuku,dabar bevik 1,4 ir ne nebandyk sodinti.pyksta siaubingai.vadinasi dar reiks palaukti,nors i puoduka rodo sakydamas sysy unsure.gif


Pas mus lygiai tas pats. Dar pries menesi jau prasesi didelio reikalo ant puodu, o paskui viena grazia diena kaip nukirto: JOKIO PUODO. Jau pora savaiciu kaip net nebandau. doh.gif
Matyt, laikotarpis toks. Itariu, kad su antru vaiku nuo 10 men. zaisti su puoduko reikalais net nepradesiu.
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif ,
As pradejau sodinti savo mergyte kazkur nuo 9 men.Visada sodinu, pries keisdama pampersa, kartais leidziu jai su triusikeliais palakstyti, zinoma, buvo jau keleta avariju, bet ju gi niekada neisvengsi. Mano maze labai noriai sedi ant puoduko (bent jau kolkas) biggrin.gif .Dabar mano mergytei metukai, kaku daro tik ant puoduko, kartais pasako sysy, tada iskart sodinu ant puoduko.Manau, kad jau greitai nebereikes diena deti pamperso.As labai dziaugiuosi, kad man mama patare kuo anksciau sodinti ant puodukai, nes bent jau mano atveju tai pasoteisino. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aelituke @ 2008 10 22, 23:42)
Sveikos mamytes smile.gif ,
As pradejau sodinti savo mergyte kazkur nuo 9 men.Visada sodinu, pries keisdama pampersa, kartais leidziu jai su triusikeliais palakstyti, zinoma, buvo jau keleta avariju, bet ju gi niekada neisvengsi. Mano maze labai noriai sedi ant puoduko (bent jau kolkas) biggrin.gif .Dabar mano mergytei  metukai,  kaku daro tik ant puoduko, kartais pasako sysy, tada iskart sodinu ant puoduko.Manau, kad jau greitai nebereikes diena deti pamperso.As labai dziaugiuosi, kad man mama patare kuo anksciau sodinti ant puodukai, nes bent jau mano atveju tai pasoteisino. smile.gif

4u.gif 4u.gif Daug daug baliončiku tau ir tavo pupai bigsmile.gif tikrai šaunuolės, bet tu turi tik džiaugtis, nes visi vaikučiai skirtingi mirksiukas.gif Mes va vėl bandom susidraugauti su tuo puoduku, bet koks įdomus mano vaikis doh.gif apsolučiai viską supranta ir kad šlapiam nepatinka vaikščioti, nes kartais užpykstu ir leidžiu taip būti, tai jis kipšiukas juk pats moka nusirengti, tai nori nenori reik perengti lotuliukas.gif Ir smirda sako prisiusiotos kelnės biggrin.gif bet, kaip turim avariju taip turim. Nu bet jaučiu išeis mum antrą syki persilaužti nu bet kaip nefain visą vasarą lėkdavo akis išdegęs ant tuo puodo jam didžiausia atrakcija būdavo. O ėmė ir nustojo geriau į kelnes sysioti kam jam bėgti juk vistiek mamytė sausom pakeičia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aelituke @ 2008 10 23, 00:42)
Sveikos mamytes smile.gif ,
As pradejau sodinti savo mergyte kazkur nuo 9 men.Visada sodinu, pries keisdama pampersa, kartais leidziu jai su triusikeliais palakstyti, zinoma, buvo jau keleta avariju, bet ju gi niekada neisvengsi. Mano maze labai noriai sedi ant puoduko (bent jau kolkas) biggrin.gif .Dabar mano mergytei  metukai,  kaku daro tik ant puoduko, kartais pasako sysy, tada iskart sodinu ant puoduko.Manau, kad jau greitai nebereikes diena deti pamperso.As labai dziaugiuosi, kad man mama patare kuo anksciau sodinti ant puodukai, nes bent jau mano atveju tai pasoteisino. smile.gif

nenoriu presneketi jums, taciau dar gali viskas apsiversti, kaip mums unsure.gif maniske taip pat sedo ant puodo nuo 8 men. niekad nepriestraudavo, noriai sedo ir dare sisi ir kaka, atrode progresuojam ir greitai nereiks jokiu sauskelniu..bet dabar jai 1 m ir 5 men. ir siaubas kazkokis apsiverte viskas...prisiusiotu kelniu kruvos, kasdien turiu jungti skalbimo masina ir tar valineti balas doh.gif ir ant sofos ir ant zaislu ir kur tik papuole verysad.gif puoduko visai nepripazista tik ant tuliko musu su specialu vaiksku dangciu..bet tai siulau eiti padaryti kakau o ji ne ir po 2 min. varo i kelnes verysad.gif ir dabar nebesiamnau ka daryti nes jau uzknisa doh.gif
Atsakyti
Na musu vyresnelis palyginus greit ismoko 1m3men jau pats,nieko nedarem tik nupirkom ir parodem pora kart ax.gif kai gime mazelis net pamirsau kaip pampersa uzsekt blush2.gif bet nemanau kad verta 7men vaika sodinti ant puodo schmoll.gif jam tada rupi pasaulio pazinimas,jis nori ropoti viska apziurineti,o puodukas tuo metu ne pats geriausias draugas.Nu bet kai pasako kad toks pypliukas suprato ka daryti tai juokas ima doh.gif Pats tinkamiausias laikas(mano nuomone)KAI VAIKAS PATS PRADEDA JAUSTI KAD NORI IR SUGEBA NORS KELIOM MINUTEM SULAIKYTI kol mama pakis puoduka smile.gif
Atsakyti
O as net neisivaizduoju kaip man reikes pripratinti,aisku kokiu 6 menesiu pagaudavau kakuti i puoda tongue.gif bet tai buvo gal koki menesiuka ir viskas.Dabar kai as jo paklausiu gal nori ant puoduko tai jis purto galva,reiskia jis supranta ko as klausiu.Ir kai as nuimu pamperi jis laaabai retai kada yra pasisiojes pvz: ant grindu ,arba mane apsisiojes.Na kaip buna kitiems vaikuciams nuimi pamperi ir padaro savo reikaliuka thumbup.gif Kagi lauksim 2metu 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 10 23, 10:05)
nenoriu presneketi jums, taciau dar gali viskas apsiversti, kaip mums  unsure.gif  maniske taip pat sedo ant puodo nuo 8 men. niekad nepriestraudavo, noriai sedo ir dare sisi ir kaka, atrode progresuojam ir greitai nereiks jokiu sauskelniu..bet dabar jai 1 m ir 5 men. ir siaubas kazkokis apsiverte viskas...prisiusiotu kelniu kruvos, kasdien turiu jungti skalbimo masina ir tar valineti balas  doh.gif ir ant sofos ir ant zaislu ir kur tik papuole  verysad.gif puoduko visai nepripazista tik ant tuliko musu su specialu vaiksku dangciu..bet tai siulau eiti padaryti kakau o ji ne ir po 2 min. varo i kelnes  verysad.gif ir dabar nebesiamnau ka daryti nes jau uzknisa  doh.gif

Sveikutė, bet jum dar yra kur tobulėti mirksiukas.gif o mum jau treji metukai ant nosies verysad.gif apie skalbima, tai geriau patylesiu doh.gif ne tik pedkelniu nebeuztenka, bet ir treninginiu kelnyciu doh.gif o namie vesoka unsure.gif taip ir kankinuosi kartais padaro kartais ne, bet prie pampų sakiau tikrai negryšių, nes čia būtų umn.gif jai jau tiek buvo nueita unsure.gif
Atsakyti
Na mums jau tuoj 1,10men,bet puoduko nemylim...kai iseina padaryti tai pats patenkintas ploja,o kantrybes sedeti nera... doh.gif
Atsakyti
Kai as savo mazosios klausiu,ar sesi ant puodo.tai ji rekia taip taip,bet tik atnesi,pamato ir jau purto galva,rekia ne ne doh.gif verysad.gif .Bandziau ir su kelnyten ar triusikeliais be pamperso palakstyt,na ir ka jus sau manot jai vienodai pasisiojo ir laksto toliau su slapiom kelnem ir net nurengt neleidzia schmoll.gif ,o karta tai is vis nuogu uzpakaliu buvo,tai pakakojo ant kilimo,mane tasivede parode ir sako valyk doh.gif ax.gif rolleyes.gif Na tikiuosi kad greit suprast koks tas puodukas geras daiktas lotuliukas.gif ,tik mums kantrybes daug reikia belaukiant umn.gif
Atsakyti
Su puoduku susipazinom 11 men is pradziu nelabai patiko,bet db jau draugauja (pupai 1,3 m). Jeigu buname namuose, tai per diena nesegi sauskelniu thumbup.gif Paprasyti dar nemoka, bet kai nori bega prie tualeto duru mirksiukas.gif

Siaip tai visom nerimaujanciom noriu pasakyti, kad viskas ateina savo laiku mirksiukas.gif Nesijaudinkite ir neskubinkite savo pupuliuku, ateis laikas ir susidraugaus su naktipuodziu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 10 17, 23:18)
Tik nužpykit gerai, biggrin.gif  bet kodėl trukt plyšt to trokštat g.gif žinoma pabandyti galima smile.gif ir aš bandžiau, bet supratau, kad nenoriu dresuoti savo sunučio schmoll.gif Laukiau kol ateis supratimas jam pačiam iš kur tas sysiukas bėga, o svarbiausia kodėl bigsmile.gif Suėjo du metukai ir du mėnesiukai ir mes pradėjom daryti į tuoletą ir klozetą rolleyes.gif

aš manau lygiai taip pat 4u.gif
Atsakyti