Įkraunama...
Įkraunama...

Geltona, žalia, raudona

QUOTE(gritte @ 2008 10 24, 09:25)
Man patinka ši nuotrauka  thumbup.gif
user posted image

thumbup.gif paveiksliukas... Man praktiškai pusė peizažų kaip atvirukai wub.gif

QUOTE(Ramunita @ 2008 10 24, 10:19)
o kalbant apie foto su vaikais-tai mane kabina tik šita
user posted image

drinks_cheers.gif mane irgi tik šita smile.gif . Ir pasakysiu kodėl (čia mano nuomonė)... Daugumoje nuotraukų su vaikais yra per daug nenatūralių spalvų - vaikai margi (aprengti margais rūbeliais), kurie kažkaip nesiderina kontekste (žydra, rožinė, alyvinė)... Norisi ramių prie konteksto derančių spalvų. Nuotrauka tampa per daug "buitinė"...
Atsakyti
user posted image

man šita gražiausia wub.gif
Atsakyti
kas galetu man tokiai nesupratingai paaiskinti? 4u.gif
pries pora dienu idejau, tiksliau pakeiciau nuotrauka, kuri buvo atmesta, ir nematau savo foto nei tarp patvirtintu, nei tarp atmestu. buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2008 10 24, 12:57)
kas galetu man tokiai nesupratingai paaiskinti?  4u.gif
pries pora dienu idejau, tiksliau pakeiciau nuotrauka, kuri buvo atmesta, ir nematau savo foto nei tarp patvirtintu, nei tarp atmestu. buciau dekinga  4u.gif



turetum ja matyt tarp "nepatvirtintu". Ji galejo neatitikti temos, buti per didele/per maza, panaudoti fotoshopo spec. efektai ir pan. As suprantu moderatorius doh.gif kiekvienam asmeniskai neprasaysi kas ne taip. Skaityt taisykliu nieks nenori, bet vertetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenele Raganele @ 2008 10 24, 14:59)
turetum ja matyt tarp "nepatvirtintu". Ji galejo neatitikti temos, buti per didele/per maza, panaudoti fotoshopo spec. efektai ir pan. As suprantu moderatorius  doh.gif  kiekvienam asmeniskai neprasaysi kas ne taip. Skaityt taisykliu nieks nenori, bet vertetu  smile.gif


tai dėl to ir klausiu, nes nėra nuotraukos nei tarp nepatvirtintų, nei tarp patvirtintų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*luka* @ 2008 10 23, 23:28)
Judesys  mirksiukas.gif Kai nuotraukoje judantis daiktas yra ryškus, o fonas išsiliejęs ir suteikia skrydžio pojūtį  ax.gif Nemoku aš savo žodžiais paaiškinti, gal Gaziulka tiksliau pasakys, bet esmę manau supratai  mirksiukas.gif
aaaa aišku,nežinomas man tas žodis buvo.


QUOTE(Lera @ 2008 10 24, 09:12)
bet taip nufotkint irgi neįmanoma , kai skrenda paukštis tai jis tik gali išsilieti o ne fonas biggrin.gif bet man tas pats , išsakau tai ką manau ir tiek  biggrin.gif ta darysiu ir toliau .  cool.gif

kaip tu viską žinai, kas įmanoma, kas ne cool.gif
Atsakyti
super kiek graziu nuotrauku atsirado! reik manyt pasirodys dar daugiau bigsmile.gif
Atsakyti
gal kuri įžiūri kas čia? man į bato padą panašu, bet kažin ar taip gali būt g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 24, 16:52)
gal kuri įžiūri kas čia? man į bato padą panašu, bet kažin ar taip gali būt g.gif



cia gi suo blink.gif pas tave gal labai mazas monitorius biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Elenele Raganele @ 2008 10 24, 17:53)
cia gi suo  blink.gif  pas tave gal labai mazas monitorius  biggrin.gif ?

ne, didelis, bet tikrai niekaip šuns neatpažinau, į pėdą panašu, nors prisiartinus gal ir šuns nugara g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 24, 16:56)
ne, didelis, bet tikrai niekaip šuns neatpažinau, į pėdą panašu, nors prisiartinus gal ir šuns nugara g.gif



nebegerk daugiau vidury dienos biggrin.gif per kuria gi vieta ten peda tau atrodo ? biggrin.gif pralinksminai.
Atsakyti
nu baikit, tik kava gėriau biggrin.gif tiesiog man tas šuns kontūras labai panašus į bato padą smile.gif
Atsakyti