Įkraunama...
Įkraunama...

Geltona, žalia, raudona

man kad ir kiek balsu duodu vis tiek mazai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 24, 19:41)
pasiduodu tada... neryšku, todėl nesu įsitikinusi, bet manau kad ten nugara g.gif

Man irgi panašu, kad nugara g.gif ir kad ant bortelio lipa ax.gif vienu žodžiu stebuklingas šunelis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 24, 18:39)
bijau, kad tiek nesieks g.gif vadinas mažai bus.. o yra buvęs bent vienas konkursas, kuriame tiek nuotraukų buvo?


buvo buvo, pamenu smile.gif tik nepamenu kuris konkursas smile.gif bet buvo 5 balsai. O man, tiesa sakant, kol kas tikrai nesunku issirinkt smile.gif
Atsakyti
aš kol kas už bemaž 10 balsą atiduočiau biggrin.gif
Atsakyti
konkursai kur buvo 5 balsai

Mano augintinis »»
Tėvystė veža! »»
MAMA, AŠ AUGU! »»
Gražiausios vasaros akimirkos! »»
Nusišypsok smile.gif »»
Tėčio kopija! »»


tai visai nemažai smile.gif
nuotraukų laukiam šitam konkurse iki 10-29d tad tikiu, kad bus ir čia 200...jau dabar per kelias dienas kiek...
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 24, 19:48)
aš kol kas už bemaž 10 balsą atiduočiau biggrin.gif


o as tik 2 favorites turiu, nes 1 iseme unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Rustė @ 2008 10 24, 19:49)

nuotraukų laukiam šitam konkurse iki 10-29d tad tikiu, kad bus ir čia 200...jau dabar per kelias dienas kiek...



reklamos reik bigsmile.gif garantuoju, jog daug kas nezino, kad konkursas vyksta
Atsakyti
QUOTE(Elenele Raganele @ 2008 10 24, 20:51)
o as tik 2 favorites turiu, nes 1 iseme  unsure.gif

aš irgi du , gal tuos pačius bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 10 24, 19:57)
aš irgi du , gal tuos pačius  bigsmile.gif  g.gif


"Spalvu margumynas uz manes susipynes"(sitas tau nea schmoll.gif ) biggrin.gif , "Trys rudens spalvos" , na "skrydis" "ciotkas" ir dar man mano fotke patinka hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenele Raganele: 24 spalio 2008 - 20:04
QUOTE(Elenele Raganele @ 2008 10 24, 21:03)
"Spalvu margumynas uz manes susipynes"(sitas tau nea  schmoll.gif ) biggrin.gif , "Trys rudens spalvos" , na "skrydis"  "ciotkas" ir dar man mano fotke patinka  hihihi.gif

skrydis man irgi patinka bigsmile.gif o ta antra tai mano lotuliukas.gif pati gražiausia lotuliukas.gif
Atsakyti
man paukščiukai ir moliūgai kol kas geriausi smile.gif
Atsakyti
man ši patinka ax.gif user posted image
Atsakyti
user posted image

mergaites, kai baigsis konkursas, papasakokit, kaip taip galima nufotografuoti skrydi? blush2.gif
Atsakyti