Įkraunama...
Įkraunama...

Geltona, žalia, raudona

QUOTE(l'eau @ 2008 10 24, 16:52)
gal kuri įžiūri kas čia? man į bato padą panašu, bet kažin ar taip gali būt g.gif

lotuliukas.gif prajuokinai ir tu mane.... suo akivazidziai matos biggrin.gif
Atsakyti
gal ir būtų akivaizdu jei iš priekio ar šono būtų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 24, 17:27)
gal ir būtų akivaizdu jei iš priekio ar šono būtų tongue.gif

tai, kad is priekio ir yra tongue.gif suo lipa nuo bortelio cool.gif
Atsakyti
pasiduodu tada... neryšku, todėl nesu įsitikinusi, bet manau kad ten nugara g.gif
Atsakyti
o jau kiek nuotraukyciu graziu wub.gif
man sita labai patinka
user posted image
o sita tai idealiai atitinka tema wub.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 24, 18:27)
gal ir būtų akivaizdu jei iš priekio ar šono būtų tongue.gif

aha aš irgi ne iš karto įsižiūrėjau kas ten yra biggrin.gif net net tikrai šuniukas , nesuprantu veislių bet atrodo spanielis , jei klystu pataisykit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SSSema @ 2008 10 24, 18:43)
o jau kiek nuotraukyciu graziu wub.gif
man sita labai patinka
user posted image

man irgi šita superine , atrodo net jauti kaip vandienukas čiurkšlena , ramuma , norisi prisėst šalia ir atsipalaiduot wub.gif mano balsas garantuotas thumbup.gif
Atsakyti
o man norėtųsi daugiau balsų unsure.gif beveik visi peizažai labai gražūs, bus sunku išsirinkti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 24, 20:25)
o man norėtųsi daugiau balsų unsure.gif beveik visi peizažai labai gražūs, bus sunku išsirinkti rolleyes.gif

tai jei bus virs 200 fotkiu, tada gal duos 5 balsus g.gif bet ir 5 mazai bus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
bijau, kad tiek nesieks g.gif vadinas mažai bus.. o yra buvęs bent vienas konkursas, kuriame tiek nuotraukų buvo?
Atsakyti
aha man irgi visada per mažai balsu atrodo doh.gif bet išrenku sau dešimtuką, iš jo penketuką ir iš jo trejetuką ir balsuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 24, 18:39)
bijau, kad tiek nesieks g.gif vadinas mažai bus.. o yra buvęs bent vienas konkursas, kuriame tiek nuotraukų buvo?

taip,tik nepamenu kuris, su šunim man atrodo g.gif
Atsakyti