Įkraunama...
Įkraunama...

Ryžių dieta

QUOTE(kyste1 @ 2008 10 21, 20:02)
as pirkau galintos naturalius ryzius tai ten riebalu parasyta tik 0,4 g. bigsmile.gif

o del kiekio tai jei suvalgai 300 g. sausu ryziu (aisku juos isverdi) gautusi 1011 kcal tai jei koki 500 g. tai gautusi 1685 kcal


cia kcal ne tiek svarbu - esme, kad gaunamas riebalu kiekis labai mazas, todel negaunant ju pakankamai pradeda juos degint mirksiukas.gif o reikes ir man galintos nusipirkti
Atsakyti
aaaaaa nebuciau sugalvojus blush2.gif
Papildyta:
na man siandie pirma diena tai jauciuosi dauuug geriau nei valgydama grikius ir sociau ir skaniau. tik va vaisiu ir darzoviu truputi prisidesiu nors nezadejau ax.gif nes noriu dvi savaites istvert
Atsakyti
sveikutes, mergickos mirksiukas.gif
as nuo siandienos su jumis mirksiukas.gif Issiviriau apie 300 g ryziu, pusryciai jau patvarkyti smile.gif Ir visai skaniai rolleyes.gif Ziuresim, kaip bus toliau. nusiteikusi bent viena (pradziai) ar 3 (butu idealu) dienas vien ryziukais maitintis ax.gif Sekmes man ir jums mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif snd man jau antra diena ax.gif puikiai jauciuos(ne taip kai valgiau grikius) biggrin.gif pasitusinu darzoviu prie ryziu(niam niam) mirksiukas.gif linkiu sekmes visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na va matot motereles thumbup.gif man siandien pirma diena ryziuku dietos wub.gif
Siaip jau jei prades atsibosti ryziai rudi, uzvalgykit ir baltu. Tiesa sakant patarciau keisti kas kazkiek laiko: galintos ir bosto ryziukus. Nes viename maziau riebalu, taciau kitame daugiau vitaminu ir mineraliniu medziagu mirksiukas.gif
Atsakyti
ech, gerai jauciuosi smile.gif Nerealiai. nera to zverisko apetito, kaip valgant grikius. jauciuosi soti ir laiminga. aciu, JaneDoe uz gera ryziuku ideja mirksiukas.gif Kazkaip buvau juos primirsusi. o toks geras dalykas rolleyes.gif
Nusipirkau siandien ir naturaliu Galintos ryziu, o drauge dar uzrode (aisku, jie brangus, bet ziauriai skanus) tailandietisku ryziu. niam ... essen.gif
Atsakyti
QUOTE(pina colada @ 2008 10 22, 15:44)
ech, gerai jauciuosi smile.gif Nerealiai. nera to zverisko apetito, kaip valgant grikius. jauciuosi soti ir laiminga. aciu, JaneDoe uz gera ryziuku ideja  mirksiukas.gif Kazkaip buvau juos primirsusi. o toks geras dalykas  rolleyes.gif
Nusipirkau siandien ir naturaliu Galintos ryziu, o drauge dar uzrode (aisku, jie brangus, bet ziauriai skanus) tailandietisku ryziu. niam ...  essen.gif


Prasom, juk visos siekiam to paties. O drauge ir smagiau. ir lengviau mirksiukas.gif
Man apskritai ryziai yra skaniausias maistas is visu grudiniu produktu (ir kosiu). Be to, grikiai mano skrandziui per "sunkus", avizine kose per "lengva" (jos uzvalgius nepajausdavau sotumo jausmo), o ryziai pats tas! smile.gif O kas ten per tailandietiski ryziukai? Kokia kaina? Visai noreciau ismegint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaneDoe: 22 spalio 2008 - 16:01
tie tailandietiski ryziukai greiciausiai buna tik dideliuose centruose. gal akropolio maximoj reiketu paziureti? ipakavimas 1.5 kg, bet kainuoja 14 lt... Jie tokie smulkuciai ir buna labai minkstuciai, kai isverda. ir kazkoki malonu kvapa turi, kai verda. Ant pakelio ir uzrasyta kazkas a la Tailando ryziai. Jie importuoti, visi uzrasai angliski. nu, jei uzmatysiu, nusipirksiu, nufotkinsiu pakeli i idesiu mirksiukas.gif Bet tikrai skanu smile.gif
As vakar visa diena baisiai sauniai vien ryziais maitinausi. siandien irgi ta pati planuoju daryti. na, viena obuoliuka suvalgiau ka tik, bet jis nieko baisuas gi gal nepadarys ax.gif
O kaip tau, JaneDoe sekais ryzius kirsti? mirksiukas.gif Pagundos is sono netraukia?... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pina colada @ 2008 10 23, 11:20)
tie tailandietiski ryziukai greiciausiai buna tik dideliuose centruose. gal akropolio maximoj reiketu paziureti? ipakavimas 1.5 kg, bet kainuoja 14 lt... Jie tokie smulkuciai ir buna labai minkstuciai, kai isverda. ir kazkoki malonu kvapa turi, kai verda. Ant pakelio ir uzrasyta kazkas a la Tailando ryziai. Jie importuoti, visi uzrasai angliski. nu, jei uzmatysiu, nusipirksiu, nufotkinsiu pakeli i idesiu  mirksiukas.gif Bet tikrai skanu smile.gif
As vakar visa diena baisiai sauniai vien ryziais maitinausi. siandien irgi ta pati planuoju daryti. na, viena obuoliuka suvalgiau ka tik, bet jis nieko baisuas gi gal nepadarys  ax.gif
O kaip tau, JaneDoe sekais ryzius kirsti?  mirksiukas.gif Pagundos is sono netraukia?...  mirksiukas.gif


oi kyla tikrai...ir nugrybauja kasdiena...sakiau laikysiuos ryziu dietos tik nuo kitos savaites jauciu, kol namie busiu, nes dabar leki sen ten, nespeji normaliai pavalgyt. O kai isalksti, gi ryziu su savim nesinesiosi doh.gif tai ir uzkandziauju picom ir pan.. unsure.gif
Atsakyti
va va. as tai supratau, kad vien juos gali kapoti, jei esi namuose. nes jei tik koja is namu - viskas. pyrageliai, picutes... zodziu.. alia taip skanu visa, kas neveika... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pina colada @ 2008 10 23, 19:06)
va va. as tai supratau, kad vien juos gali kapoti, jei esi namuose. nes jei tik koja is namu - viskas. pyrageliai, picutes... zodziu.. alia taip skanu visa, kas neveika...  blush2.gif


nu fsio nuo ryt nevalgau sh....ryziais gyvensiu, tikiuosi doh.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės. ŠAUNUOLĖS jūs. aš irgi laikas nuo laiko pasilaikau šitos dietos, ir po keletos dienelių prie jūsų taip pat prisijungsiu.
tik noriu atkreipti dėmesį, kad laikantis ilgiau šitos dietos, ryžiai iš organizmo kalcį išvaro, todėl papildomai reikia pagerti jo
Atsakyti