Įkraunama...
Įkraunama...

Ryžių dieta

siandien suvalgiau tris abuoliukus ir viena jogurtini sokoladuka "musli-jogurte". Ten 479 kcal, bet suvalgiau tik 30 g jo, tai manau labai nepakenkiau ax.gif dabar verda ryziukai puode bigsmile.gif
Atsakyti
nono.gif nono.gif taip nieko nebus, saldumynų turi atsisakyti bent kelioms dienom nono.gif
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2008 10 24, 13:27)
nono.gif  nono.gif taip nieko nebus, saldumynų turi atsisakyti bent kelioms dienom nono.gif


zinau, bet jus neisivaizduojat kokia as smalize doh.gif na nieko, jau nuo sios minutes tikrai prizadu valgyti tik ryzius biggrin.gif nugi reikia susiimt nors viena karta po velniais doh.gif nes visa savaite kasdiena sakydavau "na va paskutine diena valgau saldumynus" ir taip priskimsdavau ju, kaip tikrai uz paskutine diena unsure.gif siandien to kartot nebegaliu...
Atsakyti
tai sakyčiau kad gal pirma reikia nusiteikti dietai, o po to tik pradėti laikytis, aš čia susiradau irgi gerą dietą, kurią derinsiu su ryžių dieta. pradėsiu nuo rytojaus, nes jau šendien prisiėdžiau
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2008 10 24, 13:41)
nes jau šendien prisiėdžiau

kaip pazistama... ax.gif biggrin.gif
o kokia tu dieta derinsi su ryziais?

klausykit, panos, o kiek jus verdat tu ryziu vienai dienai? nes as kai pirma diena issiviriau kokius 300 g, tai koks trecdalis liko. kiek jus suvalgot ryziu per diena? g.gif
Atsakyti
aš virdavau vienam kartui du šaukštus, tikrai pilnai užtenka, nes po trijų ar keturių dienų nuo jų bloga darosi. paskutinį kartą tik dvi dieneles ištvėriau, nes labai pykint pradėjo tai daugiau nebesilaikiau, plius kalcį gėriau
dabar nutariau pbandyti taškų dietą paderinti su ryžių, manau kad visai gerai išeis thumbup.gif tik dar nežiūrėjau kiek ryžiai taškų turi
Atsakyti
o kodel pykindavo? nuo ryziu? keista... g.gif Manes tai nepykina... Man viskas thumb_yello.gif
Atsakyti
o kiek tu laiko laikaisi?
Atsakyti
trecia diena tik... blush2.gif Bet obuoliukas koks pasimaiso po ranka. nera vien ryziai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pina colada @ 2008 10 24, 21:00)
trecia diena tik...  blush2.gif Bet obuoliukas koks pasimaiso po ranka. nera vien ryziai...  blush2.gif


ryt prasideda dieta smile.gif beje man pilve ko tais uzstriges maistas...pilvas issiputes sias dienas, tai sian isgeriau sauksteli ricinos aliejaus, kad pravarytu biski ta kamsti unsure.gif
Atsakyti
[quote=JaneDoe,2008 10 24, 21:56]
ryt prasideda dieta smile.gif beje man pilve ko tais uzstriges maistas...pilvas issiputes sias dienas, tai sian isgeriau sauksteli ricinos aliejaus, kad pravarytu biski ta kamsti unsure.gif
[/o kaip tu gali ta ricinos alieju gert as kiek bandziau niekaip net pagalvot negaliu kaip slykstu.
man tai bysacodil ar kazkaip panasiai vadinas super isgerei tris tabletes ir lauki po triju valandu pramusa kaip reikiant lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=kyste1,2008 10 24, 22:50]
[quote=JaneDoe,2008 10 24, 21:56]
ryt prasideda dieta smile.gif beje man pilve ko tais uzstriges maistas...pilvas issiputes sias dienas, tai sian isgeriau sauksteli ricinos aliejaus, kad pravarytu biski ta kamsti unsure.gif
[/o kaip tu gali ta ricinos alieju gert as kiek bandziau niekaip net pagalvot negaliu kaip slykstu.
man tai bysacodil ar kazkaip panasiai vadinas super isgerei tris tabletes ir lauki po triju valandu pramusa kaip reikiant lotuliukas.gif
[/quote]

baik tu, taigi ricinka beskonis ax.gif bet man ko tais nevaro lauk nieko...viena sauksciuka isgeriau, tai biski pravare, bet pilvas toks pat kaip penkiukiu laukciaus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaneDoe: 24 spalio 2008 - 21:57